Kącik posiadaczy VR6

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Chmielu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2331
Rejestracja: śr lip 06, 2005 10:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Chmielu » pn lis 19, 2007 12:20

Jeżeli chodzi o olej to u mnie nie wiem czemu wchodzi prawie 6 litrów i nie jest to na maxa - jakieś 4/5 skali.
Co do akumulatora to ja polecam jednak jakiś 72 Ah.
A kolektor wydechowy żeliwny ;)


Człowiek może bez końca patrzeć na dwie rzeczy. Na lewego cycka.... i na prawego.

Passat 1.8T - projekt K04

Awatar użytkownika
lawrai
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:24
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: lawrai » pn lis 19, 2007 14:27

jabolo pisze:
jabolo pisze:weszło 5,7 litra
ta wymiana zdan wogole nie miała by miejsca gdyby nie to ze lawrai tak bardzo chciał komus pomóc...spieranie sie o szklanke oleju czy roznice 20zł w kablach WN ? bezsens... ale on oczywiscie musiał mnie poprawic bo on wie najlepiej i koniec... :):):) peace...


Akurat widzisz , 20 zł przy sumie 300 zł to znaczna kwota . Pozatym zapewne wiem lepiej od Ciebie ile wchodzi oleju , bo jak chcesz pomóc juz komuś to lepiej żeby miał te pół szklanki wiecej niz mniej oleju ... Fakt w aucie nie ma znaczenia pół szklanki ale jak juz pomagac to nie brać danych z dupnych programów bo jedynie można namieszać .... Wiedziec nie wiem najlepiej ale akurat od Ciebie wiem znacznie wiecej chociazby dlatego ze zapewne nigdy nie zrobisz tyle przy swoim co ja juz do tej pory zrobiłem .

W ogóle jabolo nie mów że ktoś u Ciebie w rodzinie ma warsztat mechaniczny i pomagasz Mu wiec z tego powodu masz pojęcie o silnikach ...

Starczy bzdur i pisz sobie co chcesz , nie warto sie odzywac w tych tematach ...
Ostatnio zmieniony pn lis 19, 2007 14:33 przez lawrai, łącznie zmieniany 2 razy.


budujemy syncro :

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2741405&sid=7934459afb85f7d17f39e6aedb9f6af7#2741405

Awatar użytkownika
jabolo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 429
Rejestracja: pn sie 20, 2007 22:12
Lokalizacja: łódz

Post autor: jabolo » pn lis 19, 2007 17:23

lawrai pisze:W ogóle jabolo nie mów że ktoś u Ciebie w rodzinie ma warsztat mechaniczny i pomagasz Mu wiec z tego powodu masz pojęcie o silnikach ...
teraz pojechałes na maxa...zacytuj miejsce w ktorym napisałem ze znam sie na silnikach?o silnikach wiem niewiele ale tak jak juz pisalem o naprawch po wypadkowych, lakierowaniu itp wiem sporo... zmieniasz fakty ale dobrze ze wszystko jest na pismie

a jesli chodzi o te "dupne programy" sam napisałes ze uzywasz autodata...i ze jest tam napisane ze wchodzi 5.7...


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251348&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
lawrai
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:24
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: lawrai » pn lis 19, 2007 17:37

Tak , odnosnie oleju pokierowałem sie auto datą w której jest napisane ze wchodzi 5,7 litra . Tyle wlałem i u mnie na bagnecie jest ok . Bagnet i nasadke kupowałem po numerach w aso . Wiele informacji czerpie z tego co już przeszedłem z tym silnikiem i budą . Jeżeli wg. Ciebie z całym szacunkiem przeszedłem mało to uznaj że nie wiem co pisze i tyle .

ehhe to teraz niech ktos napisze ze auto data jest dupnym programem ? .

odnośnie cytowania CIebie to nie ma cytatu tylko są argumenty które podałeś odnośnie wiedzy na temat lakierowania i blacharki . Wiec pomyslałem ze moze byc zapewne tak samo z silnikami . Jaśniej :

Napisałem żebyś SIe znów argumentował wiedzą na podstawie pomocy u Kogoś w Rodzinie . Ani nie jestes lakiernikiem ani blacharzem a argumentowałeś sie wiedzą bo pomagałeś w Rodzinie , wiec napisałem przenośnie ze może i teraz Sie będziesz tym argumentował bo autor pytania jakos w pw i tu zadał pytania o silniku którego układ smarowania jest częścią . (z całym szacunkiem zapewne Rodzina zna sie na rzeczy dobrze odnośnie tego co robi) . Możesz pomagać w naprawie nawet Bugatti Veron ale o vr6 nie wiesz nic .... nawet zapewne budzie ... Fakt ogólnie pomogłeś w szukaniu dzownów itd. ale nie konkretnie miejsca w których buda mk3 sie gniecie najbardziej przy wypadku . Pisz co chcesz , ja wiecej sie tu nie wykłócam na głupi temat odnośnie plastikowych kolektorów wydechowych i 5.5 litra oleju .

W ogóle to forum zaczyna robić sie kiszka jak padają takie pytania ... Kazdy chce miec torpede za darmo i najlepiej jakby nie trzeba było dokładać ani 1 zł zeby jeździć a tym bardziej killować . Wiecej sie nie odzywam w tym temacie , masz racje , wygrałeś i wiesz lepiej ... Pozdrawiam i sory za obraze majestatu :bigok:
Ostatnio zmieniony pn lis 19, 2007 17:49 przez lawrai, łącznie zmieniany 3 razy.


budujemy syncro :

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2741405&sid=7934459afb85f7d17f39e6aedb9f6af7#2741405

Awatar użytkownika
jabolo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 429
Rejestracja: pn sie 20, 2007 22:12
Lokalizacja: łódz

Post autor: jabolo » pn lis 19, 2007 18:09

lawrai pisze:ale o vr6 nie wiesz nic
i to pisze osoba ktora po generalce vr ma 150koni...

Koniec tematu


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251348&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
lawrai
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:24
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: lawrai » pn lis 19, 2007 18:25

hah chyba jestes nie na czasie . Specjalnie dla Ciebie załoze spowrotem temat na forum , juz nie długo bo jestem własnie na etapie szukania tego gówna i udowodnie CI człowieku bez jakiej kolwiek wiedzy ze nigdy nie bedzie CIe stac na wsadzenie tylu nerwów , czasu i tylu pieniędzy w ten samochód . Pozdrawiam Cie Serdecznie , pisze to osoba która ma 150 koni i 217 nm po generalce ehehhe :) . PRześle CI pw jak tylko naprawie tą małą rzecz i zrobie wykres . Pozdrawiam


budujemy syncro :

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2741405&sid=7934459afb85f7d17f39e6aedb9f6af7#2741405

Awatar użytkownika
Chmielu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2331
Rejestracja: śr lip 06, 2005 10:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Chmielu » pn lis 19, 2007 18:31

Panowie proszę......
Zaczęło się od pierdół czy wchodzi 5,5 litra oleju czy 5,6.....
Przestańcie się o takie bzdety spierać.
Każdy ma jakieś tam swoje doświadczenia a prawda jest tak, że dopóki ktoś sam na własnej skórze nie przetestuje to można tylko teoretyzować.
Nie po to ten temat powstał żeby wytykać komuś jego błędy tylko żeby w miarę możliwości sobie pomagać, a nigdy nie będzie tak żeby wszyscy mieli to samo zdanie.


Człowiek może bez końca patrzeć na dwie rzeczy. Na lewego cycka.... i na prawego.

Passat 1.8T - projekt K04

Awatar użytkownika
lawrai
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:24
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: lawrai » pn lis 19, 2007 19:05

Jabol
Wiesz , z tym 150 koni i 217 Nm , udowodniłeś ze nie masz czym sie bronić odnośnie swojej wiedzy na temat tych aut . Ja akurat ją mam , bo jak widzisz ciągle walcze z silnikiem i ten pomiar 150 koni i 217 nm jest pomiarem przejściowym i nigdy nie napisałem ze generalka została zakończona bo wciąż trwa .

Miałem chwile zwątpienia z tym vr6 ale dzięki własnie takiemu mało znaczącemu człowieczkowi jak Ty nabrałem spowrotem weny na robienie tego auta dalej i na wydanie kosmicznych kwot poraz kolejny na doprowadzenie serii i jej ulepszenie .

Heheh jeszcze nikt mnie tak nie podkurzył na tym forum nigdy :P . Dzięki za motywacje do dalszych prac :) :green_fuck: JAk zrobie wykres to specjalnie dla Ciebie go wkleje .

Ogólnie po mnie to ścieka co piszesz , bo akurat zapewne wytrzymam z tym autem dłużej niz ty i zapewne istnienie tego forum , bo jak na dzien dzisiejszy władowałem tyle co dwa dwoje i nie warto mi juz go sprzedawać .


budujemy syncro :

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2741405&sid=7934459afb85f7d17f39e6aedb9f6af7#2741405

Awatar użytkownika
jabolo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 429
Rejestracja: pn sie 20, 2007 22:12
Lokalizacja: łódz

Post autor: jabolo » pn lis 19, 2007 20:49

lawrai pisze:Koniec zbędnego pitolenia .
to jest ten twoj koniec?? :):)

[ Dodano: 19 Lis 2007 19:50 ]
lawrai pisze: JAk zrobie wykres to specjalnie dla Ciebie go wkleje .
spójz na swój podpis..."... pasjonata to ktoś kto tworzy sam dla siebie , nie dla zdania innych ... "


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251348&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
lawrai
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:24
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: lawrai » pn lis 19, 2007 21:22

stary ja sie nie przejmuje tym co piszesz ale skoro chcesz udwodnic to że jestes lepszy to nie udowodnisz bo tak nie jest , bo zamało wiesz na ten temat . Ogólnie ja tworze sam dla siebie dlatego jak widzisz od dłuższego czasu , usunąłem temat z projektów o swoim vr6 . Z reszta , Ty tego nie wiesz sądząc po czasie jaki jestes na forum . Ogólnie wkurzył mnie twój text o mocy 150 koni i 217 nm . Widzisz , tak bywa jak sie da do kijowego mechanika to potem trzeba szukać długo co boli auto u Specjalistów i w tym momencie własnie tak sie dzieje , że Daje Człowiekowi Z forum , Który Zna Sie Bardzo Dobrze na rzeczy I jest naprawdę Spoko i śmiało mogę stwierdzić , że seria w tym aucie to tylko kwestia czasu . Chyba że zwątpie juz naprawde to do tej karoserii wrzuce inny silnik ale dzięki temu ze mi wytknąłeś tą moc to mam wene aby na złość doprowadzic silnik do igiełeczki mimo mojego podpisu . A auto darze wielkim sentymentem , ponieważ przed śmiercią Mojego Ojca rozmawiałem z Nim na temat zmiany mk3 diesla na vr6 , stąd moja pasja do tego samochodu i upór a wierz mi , że trwa to juz 1,5 roku i władowałem w to sporo kasy i wiem troche o tym silniku juz , bo przez to przeszedłem .

Wozo , z tymi dozwolonymi formami słowa "pasjonata" wysłałem do Ciebie pw .

W tym momencie koniec tematu i sie nie kłóce dłuzej bo to bez sensu i nie na poziomie jest . Pozdr i już zgoda ... ale poczytaj troche o tych silnikach ... :pub:
Ostatnio zmieniony pn lis 19, 2007 21:38 przez lawrai, łącznie zmieniany 2 razy.


budujemy syncro :

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2741405&sid=7934459afb85f7d17f39e6aedb9f6af7#2741405

Awatar użytkownika
jabolo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 429
Rejestracja: pn sie 20, 2007 22:12
Lokalizacja: łódz

Post autor: jabolo » pn lis 19, 2007 22:42

jacek-special,

hehe no costy nie zrazaj sie:D:D to tylko jedno razowo tak :):)


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=251348&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
lawrai
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: wt lis 29, 2005 10:24
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: lawrai » pn lis 19, 2007 23:10

to było tak dla reklamy , widzisz - wszyscy chcą dla Ciebie jak najlepiej ehehhe Pozdr Ziomki :pub: :bigok:


budujemy syncro :

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2741405&sid=7934459afb85f7d17f39e6aedb9f6af7#2741405

Zablokowany

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości