Czy ktos robil kapitalny remot vr-a

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Jesionvr6
...
...
Posty: 892
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 16:25
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Jesionvr6 » pn gru 28, 2009 07:59

VWyznawca pisze:u mnie na rozrząd poszło 2000, przy okazji poleciało się po uszczelkach pokrywy i kolektorów to wsiąkło 2400, tyle dobrze że to już za mną :P
drogiego masz mechanika ceny z serwisu :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pn gru 28, 2009 08:52

jeson pisze:
VWyznawca pisze:u mnie na rozrząd poszło 2000, przy okazji poleciało się po uszczelkach pokrywy i kolektorów to wsiąkło 2400, tyle dobrze że to już za mną :P
drogiego masz mechanika ceny z serwisu :bigok:
a co zazdroscisz cen mechanika?



Awatar użytkownika
Jesionvr6
...
...
Posty: 892
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 16:25
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Jesionvr6 » wt gru 29, 2009 21:02

Borys pisze:
jeson pisze:
VWyznawca pisze:u mnie na rozrząd poszło 2000, przy okazji poleciało się po uszczelkach pokrywy i kolektorów to wsiąkło 2400, tyle dobrze że to już za mną :P
drogiego masz mechanika ceny z serwisu :bigok:
a co zazdroscisz cen mechanika?
nie zazdroszcze tylko zdziwiła mnie ta suma troche ale wszedzie sa inne ceny


Obrazek

Awatar użytkownika
VWyznawca
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: sob maja 02, 2009 12:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: VWyznawca » czw sty 14, 2010 00:19

Koleś się trochę nadmuchał przy wymianie rozrządu, wyjmował silnik i skrzynkę. Jak jak trzeba wymienić rozrząd to szczerze powiem że łapy bym na takim zmontowanym tam nie włożył a co dopiero tam coś dłubać :P
Też bym wyjął. Zresztą sam mu powiedziałem, niech mi powie co jest jeszcze do zrobienia.
Zrobił mi przy okazji dziurawy wydech (wspawał nową siatkę) wymienił moduł bo był pęknięty i dostawała się woda, wymienił przegub elastyczny wału. i wymienił jeszcze 2 uszczelki, kolektora wydechowego oraz kapsla zaworów.
Było tego na rozwalane... :/ aż mi się płakać chciało, jak można tak o auto nie dbać.


Zostało nie wiele, żeby móc znowu bujać się Golfem VR6. Podnośniki z tyłu, światła, nagrzewnica.

ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości