Wydech - Przelot z kwasówki ?

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Adanio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: sob lut 06, 2010 17:45
Lokalizacja: LUB (prawie Lublin)
Kontakt:

Re: Wydech - Przelot z kwasówki ?

Post autor: Adanio » ndz mar 20, 2011 10:39

maciejek_ZST pisze:kielbas2, sorry że odkopuję temat trochę stary... Ale szukam właśnie przelotu do swojego vra..

Chciałbym się zapytać odnośnie ryku na przelocie tym co ty posiadasz, bądź posiadałeś?.. Powiedz mi jak się zachowuję jak katasz? Czy jest mega głośny? Bo chciałbym do siebie założyć, ale często użytkuje samochód i nie chce mi się latać co chwile do urzędu po dowód rejestracyjny... Masz może jakieś filmiki jak to chodzi? itp... ?

Przelot masz zakończony 2 ostatnimi tłumikami? I Jest ok?

Z góry dzięki
PZDR!
Kiełbas sprzedał auto już prawie dwa lata temu, teraz z tego co wiem jeździ "beemkom" i jak słyszy Vra albo widzi Corrado to płacze :P



Awatar użytkownika
maciejek_ZST
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: pt lut 13, 2009 14:31
Lokalizacja: Stargard Szczeciński / Szczecin
Kontakt:

Re: Wydech - Przelot z kwasówki ?

Post autor: maciejek_ZST » ndz mar 20, 2011 19:50

Adanio pisze:
maciejek_ZST pisze:kielbas2, sorry że odkopuję temat trochę stary... Ale szukam właśnie przelotu do swojego vra..

Chciałbym się zapytać odnośnie ryku na przelocie tym co ty posiadasz, bądź posiadałeś?.. Powiedz mi jak się zachowuję jak katasz? Czy jest mega głośny? Bo chciałbym do siebie założyć, ale często użytkuje samochód i nie chce mi się latać co chwile do urzędu po dowód rejestracyjny... Masz może jakieś filmiki jak to chodzi? itp... ?

Przelot masz zakończony 2 ostatnimi tłumikami? I Jest ok?

Z góry dzięki
PZDR!
Kiełbas sprzedał auto już prawie dwa lata temu, teraz z tego co wiem jeździ "beemkom" i jak słyszy Vra albo widzi Corrado to płacze :P
W koncu VR6 najlepszy dzwiek silnika :D


Obrazek

Awatar użytkownika
Paździoch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: czw sie 28, 2008 20:10
Lokalizacja: Śląsk (SRB)

Wydech - Przelot z kwasówki ?

Post autor: Paździoch » pn mar 21, 2011 00:10

maciejek_ZST pisze:Kiełbas sprzedał auto już prawie dwa lata temu, teraz z tego co wiem jeździ "beemkom" i jak słyszy Vra albo widzi Corrado to płacze.
Nie wiem czemu tak jest przecież to tylko zwykły silnik jak każdy inny z tych samych materiałów co inne ale ta konstrukcja i dzwięk który wydaje ten silnik mówi samo za siebie...
Wystarczy ze zapytasz sie kogoś jak jest zbudowany silnik w "beemce" praktycznie każdy Ci odpowie ale jak juz zapytasz o vr-a to wiekszosc nie wie o co chodzi i odpowie ze to pospolita V-ka a jednak jest inaczej.
Dlaczego zawsze doceniamy to czego juz nie mamy?



ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości