VR6

Forum techniczne związane z silnikami VR6

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » sob lis 21, 2009 22:11

djtom, czytajac ze umarla przeplywka pozniej sonda( to akurat bedzie rudy we wtyczkach) i to ze zamigala kontrolka po wjechaniu w wode to moze oznaczac tylko jedno zassal wode, w najlepszym przypadku to tylko elektryka, ale jak dla mnie nie ludzilbym sie ze silnik sie na korbach nie pogial...

hobont, co do 12 kola to o polowe za malo, tym bardziej ze auto nie jest sprawne wiec o mocach pogadamy jak bedzie mialo serie


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
GMS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn sie 11, 2008 00:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: GMS » sob lis 21, 2009 22:57

zgadzam się w 100% z kolegą evolution korby pogięte... można zerwać miskę i zobaczyć co ciekawego widać... sam się odprężył :D
Ostatnio zmieniony sob lis 21, 2009 23:00 przez GMS, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Jesionvr6
...
...
Posty: 892
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 16:25
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Jesionvr6 » ndz lis 22, 2009 14:09

tez mysle ze na korbach pogiął sie najpierw zmierz cisnienie na cylindrach i wszystko wyjdzie.


Obrazek

Awatar użytkownika
Rafał 82
...
...
Posty: 218
Rejestracja: śr cze 17, 2009 20:29
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

Post autor: Rafał 82 » ndz lis 22, 2009 20:31

Podobnie jak koledzy wyżej myślę że mogły pogiąć się korby ( kiedyś przyjechała Almera koleszka miał stożek puszczony nisko pod zderzak żeby mu zimnego powietrza więcej łapało :bajer: no i złapało ale wody jak wpadł w większą kałużę )



hobont
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pt lis 20, 2009 22:05
Lokalizacja: nowy targ
Kontakt:

Post autor: hobont » ndz lis 22, 2009 21:25

zobaczymy co jutro jeszcze powiedza w servisie . a na przyszly tydzien jestem umwiony z magikiem od vr6 w krk i zoba3ymy co on powie

[ Dodano: 22 Lis 2009 20:27 ]
ja mam normalny filtr w obudowie plastikowej ,nic nie kombinowany tak jak jest w orginale



Awatar użytkownika
GMS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 702
Rejestracja: pn sie 11, 2008 00:51
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: GMS » pn lis 23, 2009 00:13

nie ma po co jechać do serwisu oni tylko zmieniają olej za 400zł i nie mają pojęcia o poważniejszych robotach bo do nich Jeżdżą nowe auta, i często tam pracują słabi ludzie... jak by ktoś z pojęciem tam pracował to by można przenosić góry z dostępem do ich wiedzy... a często tak nie jest



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pn lis 23, 2009 00:19

hobont pisze:zobaczymy co jutro jeszcze powiedza w servisie . a na przyszly tydzien jestem umwiony z magikiem od vr6 w krk i zoba3ymy co on powie

[ Dodano: 22 Lis 2009 20:27 ]
ja mam normalny filtr w obudowie plastikowej ,nic nie kombinowany tak jak jest w orginale
Widzę, że kompletnie nie znasz swoich praw. Jeżeli serwis naciągnął cię na tyle kosztów i auto dalej nie jedzie możesz Żądać i to z 90% skutkiem pozytywnym zwrotu wszelkich poniesionych kosztów.



hobont
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: pt lis 20, 2009 22:05
Lokalizacja: nowy targ
Kontakt:

Post autor: hobont » pn lis 23, 2009 01:22

znam nie znam modul juz kazalem wykrecic i sonde wyciagnac jezeli nie zrobia z tym jedyne co zachowam to kable bo przebicie faktycznie bylo, a przeplywowka to juz inna bajka bo servis tego nie polecal bo 1wsze bylem u innego fachowca:P tak ze jak narazie dzieki za rady ,zoba3ymy co jutro powiedza bo to ostatni dzien gdzie bede mial do czynienia z servisem...... dam jutro znac co i jak powiedzieli fachowcy .pozdrawiam....



Awatar użytkownika
waciak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob kwie 28, 2007 09:18
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: waciak » pn lis 23, 2009 22:16

No i co powiedzieli fachowcy??????


Wódka nie rozwiąże Twoich problemów...z drugiej strony mleko też nie :)

zbyszekptaszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 20:06
Lokalizacja: mopolis

Post autor: zbyszekptaszek » sob gru 05, 2009 00:12

kolego na co oni ci tu pisza o korbach ???
nie tedy droga jak by cos pogielo czy panewki czy korby to by stukalo jezeli nic nie stuka nie puka to nic z tych rzeczy
mialem podobnty problem w mk3 vr6 delikatnie skasowalem przod po remoncie dziwnie chodzil nierowne obroty brak mocy jak byl zimny czasami lepiej szedl wieksze spalanie
podlaczylem do kompa wykasowalem bledy
jeden ciagle wyskakiwak
G-61 czujnik spalania stukowego
opuznia lub przyspiesza zaplon wtedy ze 174 km u mnie zrobilo sie 120 albo mniej
trzeba wymienic taki czyjnik lub wyczyscic lub zlaczka na kablu sie zamoczyla zrobila zwarcie male i tak masz moze czujnik do wymiany sprawdz to jezeli wymienisz wykasowac bl;edy bo same nie znikna nawet na nowym czujniku



Awatar użytkownika
Jesionvr6
...
...
Posty: 892
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 16:25
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Jesionvr6 » sob gru 05, 2009 17:30

kolego zbyszekptaszek po zassaniu niewielkiej ilosci wody do cylindrów wygną sie korbowody bez zadnego ale i nic nie bedzie pukac ani stukac poprostu nie bedzie takiego sprezania jak powinno byc i nie bedzie mocy a druga sprawa auto bylo vag-owane kilkakrotnie i pokazalo by jezeli jakis czujnik byłby uszkodzony


Obrazek

marcin-ksiazek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: ndz mar 13, 2005 13:05
Lokalizacja: Okolice Kraśnika
Kontakt:

a ja tak z czystej ciekawosci sie zastanawiam jak jest

Post autor: marcin-ksiazek » sob gru 05, 2009 17:51

możliwe pogięcie korbowodów, panewek jeśli te rzeczy "chroni" tłok, pierścienie??
:crazy:


PRINCE

Awatar użytkownika
Jesionvr6
...
...
Posty: 892
Rejestracja: ndz gru 19, 2004 16:25
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Jesionvr6 » sob gru 05, 2009 18:53

poczekajmy aż sie właściciel wypowie na ten temat co mu serwis poradził


Obrazek

zbyszekptaszek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz paź 11, 2009 20:06
Lokalizacja: mopolis

Post autor: zbyszekptaszek » sob gru 05, 2009 20:52

tak ale chyba pisal ze filtr suchy któredy moglby ta wode zassac
2 sprawa zalezy kto mu te bledy sprawdzal i jakim komputerem jakim programem
ja bylem ze swoim u takiego fachowca ze wykryl sonde abs i przeplywke a zadnych czujnikow nic a byly bledy czujnikow temp i stukowy



ODPOWIEDZ

Wróć do „VR6”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości