Nawigacja VIA 120 Problem z polskim głosem

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
krxychu
z Dorotką
z Dorotką
Posty: 359
Rejestracja: pn maja 15, 2006 09:33
Lokalizacja: Katowice

Nawigacja VIA 120 Problem z polskim głosem

Post autor: krxychu » sob lis 13, 2010 23:06

Kupiłem nawigacje TomTom Via 120 Niestety opis trasy podaje po niemiecku .W menu jest Katarzyna i Zosia :) ale są niedostepne.Ściagnołem z oficjalnej strony Tom Tom głos Katarzyny ale nie wiem jak go wgrac .W Mój Komputer nie pokazuje ikony nawigacji żebym tam mógł przenieśc pliki.Dodam ze to moja pierwsza nawigacja wiec jestem niekumaty :)



lobuzik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 18:59

Nawigacja VIA 120 Problem z polskim głosem

Post autor: lobuzik » czw kwie 28, 2011 20:18

witaj krxychu! ja wlasnie tez zakupilam ten sam model nawigacji. Zapewniano mnie ze polski glos mozna sciagnac z interneru, a tymczasem sciagaja sie pliki ktorych nie da sie powiazac z nawigacja. Jak rozwiazales ten problem? Udalo ci sie sprawic, zeby to urzadzenie mowilo po polsku? Bede bardzo wdzieczna za pomoc. POzdrawiam!



Awatar użytkownika
krxychu
z Dorotką
z Dorotką
Posty: 359
Rejestracja: pn maja 15, 2006 09:33
Lokalizacja: Katowice

Nawigacja VIA 120 Problem z polskim głosem

Post autor: krxychu » czw kwie 28, 2011 20:59

lobuzik, wymieniłem nawigacje tz poprosiłem o zwrot gotówki i ją otrzymałem .Drugą którą dostałem tez była po niemiecku wiec poprosiłem o zwrot gotówki i ja otrzymałem



Awatar użytkownika
LoLs
Forum Master
Forum Master
Posty: 1043
Rejestracja: czw maja 24, 2007 08:53
Lokalizacja: Usa
Auto: bmw
Kontakt:

Nawigacja VIA 120 Problem z polskim głosem

Post autor: LoLs » czw kwie 28, 2011 21:43

a nie lepiej było odblokować nawigacje ?? a co do głosu to nie ma żadnego problemu podpinasz nawigacje jako pamięć masową USB i zamieniasz pliki juz kilka nawigacji tomtom ro zblokowanie całość zajmuje raptem 3 min i po tym wgrywasz sobie co chcesz a i możesz w razie czego wrócić do oryginalniej navi żeby było na gwarancji


[URL=https://datesnow.life]Night dating, no obligations[/URL]

Awatar użytkownika
krxychu
z Dorotką
z Dorotką
Posty: 359
Rejestracja: pn maja 15, 2006 09:33
Lokalizacja: Katowice

Nawigacja VIA 120 Problem z polskim głosem

Post autor: krxychu » pt kwie 29, 2011 14:25

LoLs, była to pierwsza nawigacja w moich rekach i na arzie jedyna wiec nie wiedziałem co i jak Kolega lobuzik, niech spróbuje



Awatar użytkownika
daniocrack
Forum Master
Forum Master
Posty: 1023
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 13:02
Lokalizacja: ZCH
Kontakt:

Nawigacja VIA 120 Problem z polskim głosem

Post autor: daniocrack » pt kwie 29, 2011 18:52

Tomka nie trzeba odblokowywac bo nie jest na Win a z tymi glosami to tylko pliki dorzucasz do urzadzenia, nigdy nie korzystalem z TomTom Home CD napewno miales wraz z navi i chyba tez po zainstalowaniu na kompie przez to oprogramowanie mozesz zaktualizowac navcore i dorzucic glosy :bajer:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości