czy oplaca sie ?

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Wyrzynacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 14, 2009 09:39
Lokalizacja: Polski

czy oplaca sie ?

Post autor: Wyrzynacz » śr wrz 01, 2010 12:01

Witam. Mam mozliwosc kupna radia firmy Ermes cos takiego http://allegro.pl/lafayette-ermes-z-ant ... 64896.html" onclick="window.open(this.href);return false; z antena President Florida. Co myslicie o tym radiu i antenie ?



Steryd126
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: pn lis 21, 2005 21:01
Lokalizacja: Petrykozy, Pabianice
Kontakt:

czy oplaca sie ?

Post autor: Steryd126 » śr wrz 01, 2010 12:20

antenę sirio jak najbardziej czy zwykła czy na magnes . ja mam na jednym aucie na magnes sirio 145ml a na drugim metrówkę i są ok. Co do radia to osobiscie polecam UNIDENA 520xl , koszt za nowe ok 240zł a wygląd i jakosc jak PRESIDENT. Ciężko je dostac na allegro bo aukcje z tymi radiami są szybko usuwane bo teoretycznie jest zakaz sprzedaży tego radia, nie mają homologacji co w niczym nie przeszkadza bo nikt ci do auta nie zagląda co masz (chyba ,że złodziej , mi już jedno takie zaje... ) tu masz aukcję jaak wygląda to radio tylko cena jest tu kosmicznaa , to radio max kosztuuje 250zł czyli pół ceny presidenta. http://allegro.pl/uniden-520xl-kultowe- ... 85180.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Ja za zestaw uniden + antena 150cm + strojenie dałem 380zł . Jesli chodzi o samo radio czasem wystaarczy spytac osób które sprzedają kieszenie do tego radia czy nie mają ich w sprzedaży, ja taak kupiłem, koles dał mi niby telefon do znajomego i dało radę :) . główna zaleta tego radia to mała poręczna gruszka .



Wyrzynacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 14, 2009 09:39
Lokalizacja: Polski

Re: czy oplaca sie ?

Post autor: Wyrzynacz » śr wrz 01, 2010 13:59

Steryd126 chce wiedziec czy sie oplaca kupywac te radio z antena bo mam dobra okazje. Wiadomo antena nie jest za duza lecz na miasto i czasem wyskoczyc na trase raczej wystarczy ?



Steryd126
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 645
Rejestracja: pn lis 21, 2005 21:01
Lokalizacja: Petrykozy, Pabianice
Kontakt:

czy oplaca sie ?

Post autor: Steryd126 » śr wrz 01, 2010 14:06

nie no spoko jak masz okazyjną cenę to można brac , myslałem,że za ta cenę na allegro. znajomy ma lafayeta , nie wiem czy ten sam model ale nie narzeka, fajna jest ta funkcja przechodzenia na inne kanały w gruszce . tylko dobrze zestroic i jeździc i mandatów unikac :)



Awatar użytkownika
kornata_m
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: sob maja 31, 2008 13:15
Lokalizacja: LUBIN

czy oplaca sie ?

Post autor: kornata_m » pn wrz 06, 2010 15:40

Już nic coś mi się popierniczyło.
Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości