Midland Alan 48 Classic

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

Midland Alan 48 Classic

Post autor: kenzy17 » pt sie 27, 2010 10:06

Witam Kupiłem CB wybór padł właśnie na tego alana ,gdzie można zamontować to radyjko w MK IV bo nie mam pomysłu radio wielkością prawie niczym się nie różni niż radio samochodowe o wielkości 1 din . Wszelakie pomysły mile widziane :bigok:


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

VDO - Blink
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 550
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 12:23
Kontakt:

Midland Alan 48 Classic

Post autor: VDO - Blink » pt sie 27, 2010 11:04

kenzy17 pisze:gdzie można zamontować to radyjko w MK IV
kenzy17 pisze:prawie niczym się nie różni niż radio samochodowe o wielkości 1 din
Możesz tam gdzie radio
kenzy17 pisze:bo nie mam pomysłu
Nad lewym kolanem, pod kierownicą, między tunel środkowy a siedzenie pasażera, obok miejsca na nogi pasażera przykręcone z boku do tapicerki, albo u Ciebie pod siedzeniem albo między progiem a twoim siedzeniem. Myśl, kombinuj. Możesz nawet kupić gekona (podkładka gumowa) i położyć pod przednią szybę, ale nie polecam takiego rozwiązania.



Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

Midland Alan 48 Classic

Post autor: kenzy17 » pt sie 27, 2010 18:11

VDO - Blink pisze: Nad lewym kolanem, pod kierownicą, między tunel środkowy a siedzenie pasażera, obok miejsca na nogi pasażera przykręcone z boku do tapicerki, albo u Ciebie pod siedzeniem albo między progiem a twoim siedzeniem. Myśl, kombinuj. Możesz nawet kupić gekona (podkładka gumowa) i położyć pod przednią szybę, ale nie polecam takiego rozwiązania.
Właśnie mam chwilę wolnego czasu i kombinuję gdzie zamontować opcja na desce odpada bo będzie zasłaniało szybę ;/ Nie ma ramki do tego radyjka żeby wstawić jak radio FM a bez ramki zostaje brzydka luka ale ta opcja była by najlepsza i najwygodniejsza jak coś wykombinuję wstawię foto :pub:


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości