CB przy nadawaniu wyje syrena

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

CB przy nadawaniu wyje syrena

Post autor: 89Bartezz » pt sty 14, 2011 11:20

przełożyłem zasilanie pod akumulator i to samo, wyczyściłem wszystkie masy, przełożyłem antene w inne miejsce, przełożyłem masy alarmu i nadal to samo.

a moje radio np w cc siostry działa znakomicie, w drugim passacie także, włożyłem jeszcze 4 inne z innymi antenami i na każdym odzywa się ta syrena, odłączyłem centralke alarmu, odłączyłem zasilanie syreny i nadal wskaźnik jest na drugiej lub trzeciej kresce ale przy wyłączonej syrenie już nie wyje i nie słyvchać co mówie. a odbieranie jest idealne



Chmarski
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 542
Rejestracja: śr lut 11, 2009 14:14
Lokalizacja: mazowsze

CB przy nadawaniu wyje syrena

Post autor: Chmarski » pt sty 14, 2011 11:41

Ja już nie mam pomysłu. Poszedłbym do speca. Jak chcesz się sam z tym bawić, to spoko.


Najlepsze przy kołku w serce jest to, że działa nie tylko na wampiry.

Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

CB przy nadawaniu wyje syrena

Post autor: 89Bartezz » pt sty 14, 2011 13:05

alarm zakładałem samemu. wszystkie połączenia sprawdziłem, polutowane dobrze, nie ma przebicia.
Ostatnio tylko urwało mi kable z czujnika klocków więc je zaizolowałem ale to nie ma chyba z tym nic wspólnego bo na wyłączonym zapłonie nie powinno się takie coś robić



Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

CB przy nadawaniu wyje syrena

Post autor: 89Bartezz » pt sty 14, 2011 17:23

umiejscowiłem radio koło drążka zmiany biegów i nie piszczy. wystarczy że zbliże się do starego miejsca czyli koło klamki otwierania maski i syrena wyje a w tym miejscu na szczęscie teraz już nie. więc na razie pozostanie tak



Awatar użytkownika
89Bartezz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 440
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 15:56
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

CB przy nadawaniu wyje syrena

Post autor: 89Bartezz » śr lut 09, 2011 21:14

Problem rozwiązany. Okazało się zwarcie w antenie zespolonej radia (nie CB tylko zwykłego) i telefonu. Zwarcie szło po karoserii i łapało wszystkie szumy. odłączenie zasilania telefonu rozwiązało problem.

Pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości