Problem z nawigacją MFD

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Problem z nawigacją MFD

Post autor: xander_88 » sob sie 21, 2010 19:39

Dzieki wielkie ! pokombinuje jeszcze .. laser juz czyscilem , wedlug Twojej porady z reszta :)
PS: makeć, czy Ty musisz tak daleko mieszkac :( ;)
pozdro

EDIT:

Dobra mam full 5.3.1.4 + jakis patch (ale narazie go nie wzucam na seri sprawdze).

EDIT:

:hmm: :grin: :bigok: :kac: :okej: :food: navigatora (PEWNEGO) mam i ja :hehe: makeć :kwiat: :kwiatek: :elegant: :pub: :pub:
nowy clona (jak wyzej) okazal sie zwykla testowka ale ten patch robi z niego chyba pelna wersje (nie znam sie na tym ale nie ma juz komunikatu za ile sie konczy) cos mnie podkusilo i jeszcze raz podpielaem stara nagrywarke od kumpla (gdzies wyzej pisalem jaki to model dokladnie, w kazdym razie ma okolo 8-10 lat ponoc ). Czyli full clon+stara nagrywara+CD-R soniaka i wszusko x1 ;) (nagrywalo w podgladzie z 1400 k/Byts a nie jak na mojej świeższej 2400-2800 begin_of_the_skype_highlighting              2400-2800      end_of_the_skype_highlighting ) i mapka dziala :grin: tak jeszcze dla swietego spokoju zanim ja odpalilem puscilem jesczze raz plytke czyszcząca na 0,5 min. nie wiem czy ona mogla cos dac :) ) odpalila z pierwszego , sprawdzilem z 15 razy i za kazdym razem poszla ... efekt:
http://img571.imageshack.us/i/zdjcie0014l.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;
jeszcze raz wielkie dzieki chlopaki :pub:
PS: wyciagnelem wszystkie plyty ze schowka (mapy) uwalilem 17 plyt :okej:
PS2: Bardzo prosze zalozyciela tematu aby zapodal chłopakom po punkcie, bo ja nie moge, a nie chcialem nowego zakladac.
PS3: Czy zdrowe jest dla navi/lasera trzymanie caly czas mapki w napedzie ? czy wkladac ja tylko jak naprawde jest potrzebna ?
pozdro


ex: MK4 245 km/460nm

Awatar użytkownika
makeć
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 402
Rejestracja: sob sie 04, 2007 12:10
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Problem z nawigacją MFD

Post autor: makeć » ndz sie 22, 2010 06:18

xander_88 pisze:nagrywalo w podgladzie z 1400 k/Byts
no to już wystarczy, choć x1 to coś koło 700.
xander_88 pisze:uscilem jesczze raz plytke czyszcząca na 0,5 min
to nic nie daje, bo laser w navi pracuje nieco inaczej niż zawykłe CD i DVD.
xander_88 pisze:Czy zdrowe jest dla navi/lasera trzymanie caly czas mapki w napedzie ?
najlepiej to nie wyciągać jej wogóle, tylko przy zmianie mapy, czyli tak średnio raz na rok ;) Każdorazowe wyciągnięcie płyty i wsunięcie jej spowrotem wprowadza do napędu masę kurzu, która osadza się na soczewce, później jest to najlepiej usunąć ręcznie.
Pozdrawiam


Moje aktualne wersje VCDS V2: ADAKO 23.3.1 (PL) i 23.3.1 (EN).

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

Problem z nawigacją MFD

Post autor: xander_88 » ndz sie 22, 2010 11:08

makeć pisze:najlepiej to nie wyciągać jej wogóle, tylko przy zmianie mapy, czyli tak średnio raz na rok ;) Każdorazowe wyciągnięcie płyty i wsunięcie jej spowrotem wprowadza do napędu masę kurzu, która osadza się na soczewce, później jest to najlepiej usunąć ręcznie.
Pozdrawiam
aha.. no to dzieki za info w takim razie.. myslalem ze bardziej sie niszczy zaczytujac za kazdym razem ( przy kazdym odpaleniu zaplonu) mapke.
makeć pisze:wprowadza do napędu masę kurzu, która osadza się na soczewce, później jest to najlepiej usunąć ręcznie.
Gosc ze sklepu w ktorym kupowalem plytke czyszcząca, moze todziwnie zabrzmi ale odradzal mi ja :) (wlasciciel sklepu :D) mowil ze laser ma to do siebie ze kurz sie wtapia w niego, nie da sie go usunac .. ale ja ja kupilem dla tego plynu ... czyscilem wedlug Twojej porady.
pozdro


ex: MK4 245 km/460nm

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości