kontrole cb radia

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
Mako
Forum Master
Forum Master
Posty: 1030
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 16:41
Kontakt:

Post autor: Mako » wt lip 27, 2010 20:03

k0nr4d pisze:więc U-bootowcy niech się nie boją, zarekwirować w celu sprawdzenia homologacji td może tylko specjalista z UKE
zabiorą radio wyślą do uke i po zamiatane, policja może wszystko, jeżeli nie jesteś dobrą "papugą" to staraj się żyć dobrze z policją i miej homologacje.



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » wt lip 27, 2010 20:18

Pomyśl ile to jest dodatkowej roboty z tym wysyłaniem radia do UKE. Poza tym mam U-boota kupionego przed 2005 i mogą mi nagwizdać :P

[ Dodano: 27 Lip 2010 20:19 ]
Mako pisze:policja może wszystko
Otóż nie, może tylko tyle, na ile pozwalają im przepisy, a te przepisy ich ograniczają. Poza tym przy zarekwirowaniu ma obowiązek mi powiedzieć na podstawie jakiego artykułu, z jakiego kodeksu to robi :)


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
Mako
Forum Master
Forum Master
Posty: 1030
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 16:41
Kontakt:

Post autor: Mako » wt lip 27, 2010 20:22

k0nr4d pisze:Pomyśl ile to jest dodatkowej roboty z tym wysyłaniem radia do UK
nie znasz ludzi chyba jeszcze ;) jest duża część "policjantów" którzy czekają aż ktoś im za skóre zejdzie i się wymądrzy ;]



VDO - Blink
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 550
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 12:23
Kontakt:

Post autor: VDO - Blink » wt lip 27, 2010 21:45

Policjant też człowiek. Poza służbą to taka sama osoba jak my i chyba zrozumie, jeżeli sięz nim dobrze pogada. Nie kazdego będzie od razu trzepał i rekwirował radyjko. On też to rozumie, też się zna na tym i wie ile może a ile nie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości