ktora navi polecicie MIO czy goclever

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
Baracus86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: pt sie 03, 2007 10:34
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Baracus86 » śr cze 02, 2010 21:32

ja polecam goclevera mam od roku i śmiga aż milo, a mam ori mapę i do tego ap i bez żadnych problemów


:satan: My DEVIL :satan: juz nie ma :(
Jest e36 M52b25 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
tomek0o7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: pn maja 01, 2006 00:03
Lokalizacja: NEL \ BI \ DW

Post autor: tomek0o7 » pt cze 04, 2010 00:10

moov'a 500 Ci odradzam bo sam mialem i zaraz po gwarancji padl procesor... :? moze trafilem na lipną sztukę albo cos ale odradzam ten model. Na chwile obecna wolałbym kupic larka niz mio :hmm:



loczinio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr maja 06, 2009 15:07
Lokalizacja: Bywa Różnie

Post autor: loczinio » pt cze 04, 2010 11:29

tomek0o7 pisze:moov'a 500 Ci odradzam bo sam mialem i zaraz po gwarancji padl procesor... :? moze trafilem na lipną sztukę albo cos ale odradzam ten model. Na chwile obecna wolałbym kupic larka niz mio :hmm:
jestes juz kolejna osoba ktora z roznych wzgledów odradza mi ja ! dobrze,ze sie nie wyrwalem z jej kupnem!! czekam na dalsze propozycje i uwagi :pub:



Awatar użytkownika
czarnykurczak
_
_
Posty: 1919
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: czarnykurczak » pt cze 04, 2010 20:09

Z larkiem też był wałek. W wielu egzemplarzach był zamontowany inny moduł odpowiedzialny za łączenie się z gps i w pewnym momencie ludzie mieli pudełeczko na baterie a nie gps http://www.telix.pl/artykul/awaria-nawi ... 28876.html

http://di.com.pl/news/27267,0,Lark_przy ... ialac.html

Co najlepsze firma kłamała w opisach na pudełkach. Pisali tam, że jest zamontowany zupełnie inny procek.


Malina :wub: Kiedyś sobie jeszcze kupię MK4...
Śmieć

loczinio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr maja 06, 2009 15:07
Lokalizacja: Bywa Różnie

Post autor: loczinio » pt cze 04, 2010 21:55

z tego co piszecie to najwazniejsze by navi miala automape i tej wersji bede raczej sie trzymał teraz tylko(az) wybor navi ehhh bol glowy zlekka heh



Awatar użytkownika
micky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 865
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: micky » pt cze 04, 2010 22:20

A ja mam mio moov 500 i sobie chwale. Co prawda mam ja od pierwszego wlasciciela. Bateria niestety jest dosc slaba. Wytrzymuje jakas niecala godzinke. Mnie to nie przeszkadza bo kupilem sobie ja do samochodu (4,7 cala raczej nie do kieszeni). Mapa MioMap to tragedia wiec w pierwszej kolejnosci nalezy ja wywalic. Odblokowuje sie ja banalnie prosto. AutoMapa w najnowszej wersji smiga jak nalezy. Sygnal lapie bez problemu, czasami po wlaczeniu ale zaznaczam bardzo rzadko nie widzi sygnalu z satelit. Po resecie jest juz ok, ale do tego czasu jestem pare set metrow dalej wiec i odbior sie mogl zmienic. Kupilem tanio bo za 200 i mnie to urzadzonko satysfakcjonuje w zupelnosci. Do tego uwazam ze posiada bardzo dobry i pewny uchwyt. Navi nie trzesie sie, a uchwyt trzyma sie bardzo mocno do szyby. Do tego prowadzenie przewodu zasilajacego z tylu jest bardzo estetyczne i dla mnie wygodne. Designersko tez ten produkt oceniam bardzo dobrze i bez jakichkolwiek zastrzerzen. Glosnik na moj gust dziala tez lepiej niz w larku 50.1 gdyz poprostu jest bez znieksztalcen nawet na Vol. Max.
pozdrawiam
micky



loczinio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr maja 06, 2009 15:07
Lokalizacja: Bywa Różnie

Post autor: loczinio » sob cze 05, 2010 07:56

panowie a wiec to ze ma byc automapa juz wiem teraz dajcie mi jakas navi ... (satysfakcjonowala by mnie taka w ksztalcie wlasnie wspomnianej mio 500)ale juz teraz wie ze ona odpada!! a wiec co wybrac??



Awatar użytkownika
Adrianao8
Kombinator
Kombinator
Posty: 1670
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 12:24
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

Post autor: Adrianao8 » sob cze 05, 2010 17:57

Osobiście polecam Larka FreeBird 43.1 jest 42 kanałowa-szybko łapie sygnał, najnowsza AM śmiga znakomicie i do tego jest łatwa w odblokowaniu, a koszt to około 300 zł



loczinio
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: śr maja 06, 2009 15:07
Lokalizacja: Bywa Różnie

Post autor: loczinio » sob cze 05, 2010 20:08

Adrianao8 pisze:Osobiście polecam Larka FreeBird 43.1 jest 42 kanałowa-szybko łapie sygnał, najnowsza AM śmiga znakomicie i do tego jest łatwa w odblokowaniu, a koszt to około 300 zł
zaplusuje ja jeszcze ktos??:DD:D:

p.s podajcie ranking navi od najlepszych po najgorsze(oczywiscie w miare rozsadnych cenach!!) nie bede z niej gorzystal codziennie!!
Ostatnio zmieniony sob cze 05, 2010 22:33 przez loczinio, łącznie zmieniany 1 raz.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości