Polo G40 na pół gwizdka vs Honda Accord VI 1.8 V-TEC

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
reprobate7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 23:43
Lokalizacja: Słupsk

Polo G40 na pół gwizdka vs Honda Accord VI 1.8 V-TEC

Post autor: reprobate7 » ndz paź 02, 2011 00:33

Po miesiącu jazdy bez kompresora i wymianie praktycznie wszystkich wężów, zabieram się na przejażdżkę wieczorem po Słupsku. Zrobiłem 30km po mieście i wszyscy coś za spokojnie jeżdżą :wink: Dojeżdżam na światłach, akurat czerwone, skrzyżowanie Władysława Jagiełły z Placem Zwycięstwa. Obok pan w Hondzie Accord VI 1.8 V-TEC sedan, szyderczo zareagował na moja polówkę. Pytam się kumpla, ile ma ten 1.8 V-TEC, kolega odpowiada 136koni. Zielone, Accord dynamicznie ruszył, dłużej się nie zastanawiając, ruszyłem za panem w accordzie z opóźnieniem. Widzę, że mu się spieszy, daję trochę w pedał, tak by mi nie uciekł, przejeżdżamy Tuwima, ja ciągle za nim. Szczecińska, pierwsze światła od strony centrum, trochę samochodów mijamy, drugie światła podobnie. Trzecie światła robi się puściej, dodaje gazu, wskakuje na prawy pas, akurat czerwone się zaświeciło. Spoglądam na pana w accordzie, uśmieszek i każdy wie o co chodzi. 1 - równo, 2 - Polóweczka odskakuje, im bliżej odcięcia tym szybciej się oddalam, 3 - powiększam swoją przewagę i dalej odpuszczam. Kolejne światła przy Shellu i McDonaldzie pan krzyczy przez okno - "co tam masz pod maską!?" Kumpel odpowiada 1.3, a pan w Accordzie nie uwierzyl, wiec druga próba z rolki i podobnie. 2 z niskich obrotów równo, przekraczam 3tyś i polo odskakuje...kumpel macha panu na pożegnanie :grin:. Zjeżdżam na Jantara, by zamienić parę słówek. Accord 10,5s w wersji sedan, moje G40 jechało na pół gwizdka, tzn stockowy chip, filtr powietrza, intercooler z BMW 318TDS, kółeczko 68mm, ale max 0,5 bara doładowania :crazy: Kompresor po regeneracji, ale ciągle dochodzę, co nie tak....Gdyby nie balast w postaci rupieci w bagażniku i kolegi, co waży ponad 100kg, kill mógłby być bardziej szokujący dla pana w hondzie :grin: Nie wspominając o tym, gdyby kompresor mi dmuchał jak należy, ale kolegi z Hondy nie chciałem dobijać. Podziękowałem za zabawę i mam nadzieję, że znowu go spotkam, kiedy w aucie będzie chodzić wszystko, jak należy :-)


PY+G60 w budowie :)

Awatar użytkownika
marczello23
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: czw lis 18, 2010 01:04

Polo G40 na pół gwizdka vs Honda Accord VI 1.8 V-TEC

Post autor: marczello23 » ndz paź 02, 2011 12:58

Jak by wszystko było sprawne to powinienes go zjadac na sniadanie :hmm: Tak nawiasem mowiąc "bida" ostatnio w tym dziale, malo nowych tematow :(


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=395700" onclick="window.open(this.href);return false; (mój srebrny parch)

Awatar użytkownika
reprobate7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 23:43
Lokalizacja: Słupsk

Polo G40 na pół gwizdka vs Honda Accord VI 1.8 V-TEC

Post autor: reprobate7 » ndz paź 02, 2011 13:37

Nie lubię się ścigać po mieście,ale wczoraj wyjątkowo byłem wkurzony i sobie odreagowałem. W sumie 8h roboty, sporo rzeczy powymieniane i dalej nie ma poprawy. Nerw mi przeszedł, kiedy poleciał dym z deski rozdzielczej i cieszę się, że auto nie poszło z dymem. Takie było podsumowanie wczorajszego dnia :jezor:


PY+G60 w budowie :)

Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Polo G40 na pół gwizdka vs Honda Accord VI 1.8 V-TEC

Post autor: marcin 78 » ndz paź 02, 2011 16:14

reprobate7, Nie lubię się ścigać po mieście.He he he to jest najlepsze :grin: gratki,te hondy nie jezdzą a turlają się :bigok:


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

dack23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 354
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 21:58
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Polo G40 na pół gwizdka vs Honda Accord VI 1.8 V-TEC

Post autor: dack23 » ndz paź 02, 2011 19:50

marczello23 pisze:Jak by wszystko było sprawne to powinienes go zjadac na sniadanie :hmm: Tak nawiasem mowiąc "bida" ostatnio w tym dziale, malo nowych tematow :(

zabrze i znajoma ekipa przestała się ścigać i już cisza w temacie :D

wiekszość samochodów się sprawdziło i wiadomo ci jak jeździ.... nie ma się czym chwalić


był golf mk1
był golf mk3
jest golf mk5

Awatar użytkownika
reprobate7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 23:43
Lokalizacja: Słupsk

Re: Polo G40 na pół gwizdka vs Honda Accord VI 1.8 V-TEC

Post autor: reprobate7 » pn paź 03, 2011 22:27

dack23 pisze:
marczello23 pisze:Jak by wszystko było sprawne to powinienes go zjadac na sniadanie :hmm: Tak nawiasem mowiąc "bida" ostatnio w tym dziale, malo nowych tematow :(

zabrze i znajoma ekipa przestała się ścigać i już cisza w temacie :D

wiekszość samochodów się sprawdziło i wiadomo ci jak jeździ.... nie ma się czym chwalić
Kompresorek dzisiaj dmuchnął 0,7 bara, więc niedługo znowu wyjadę na ulicę,tylko tym razem poganiać się ze znajomymi. Zdążę może założyć jeszcze parę ciekawych tematów z mojego punktu widzenia ;-)
Z innej beczki sezon się kończy, więc nic dziwnego, że coraz mniej tematów.


PY+G60 w budowie :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości