Golf 1 1,5TD vs. Audi A6 C6 2,0TDI

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

twromek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 739
Rejestracja: pn maja 21, 2007 18:10
Lokalizacja: Oderwalde
Kontakt:

Golf 1 1,5TD vs. Audi A6 C6 2,0TDI

Post autor: twromek » ndz lip 10, 2011 22:00

Upał jak to u nas ostatnimi dniami, jakoś południe, słońce mi nawala przez szyberdach na głowę, w której rodzą się głupie pomysły. Jadę sobie spokojnie przez wioskę, jakoś 65km/h, dogania mnie szybko Audi jak w podpisie, kierownik sam, ja też. Audi wyprzedziło, ja lekko przyspieszam (jakby było 3,0TDI to raczej dałbym mu spokój :helm: ) i jadę za nim, kawałek do końca miejscowości, lekkie przyhamowanie bo przez zakrętem za którym kończyła się miejscowość jechało jakieś auto, za zakrętem wiedziałem co się będzie działo, mieliśmy może 80km/h, prosta, dobra widoczność, równy asfalt: Audi lewy i but, wyprzedza to auto na skrzyżowaniu, ja byłem za nim więc poczekałem praktycznie chwilę i też lewy, za nim, 4. bieg do końca, nadrabiam straconą odległość za prawidłowe wyprzedzanie, Audi ciśnie, ja go powoli dochodzę, przed 160 wrzuciłem piątkę i tak sobie jedziemy, mieliśmy jakieś 170, ale po chwili odpuściłem, bo to trochę niepoważne. Tak czy siak Audi słabsze, kierownik pewnie speszony, że muzeum na kółkach mu siedzi na zderzaku i nie umie uciec.

Mój Golf 1,5TD, 1,6 bara jak na wtedy, 30 stopni na dworze, w dolocie x (brak IC), mała chłodnica wody. Po tym sprincie temp. płynu od razu podniósła się na 100 stopni. Oprócz upału problemem była założona pompa z LDA, która jeszcze nie jest do końca ogarnięta i auto nie chodzi tak jak na starej bez LDA, przez co się m.in. nie kręci tak jak na tamtej.

Trochę bratobójcza akcja wyszła, no ale :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości