Scirocco ABF vs. e46 coupe 330i

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Scirocco ABF vs. e46 coupe 330i

Post autor: herbiasty » wt maja 24, 2011 13:39

Jako, ze ostatnio troszke sie trafia okazji do malych prob, to...
Swiezutki, cieplutki kill w dzisiejszy upał :)
Postanowilismy sie zmierzyc z kolega z jego srebrna ladniutka e46 coupe w serii..
BMW katalogowo 230KM i cos 6,5 do 100 czyli juz fajny dzik :D . pomyslem, ze mnie objedzie jak ze startu i z wiekszych predkosci..
ustawilismy sie 3... 2... 1... Start! :) :hmm:
Na jedynce rowno, na dwojce sroka wystrzelila z 2 dlugosci i tak j juz zostalo do 160km/h
okazalo sie ze koledze 2 nie wieszla..
wiec jeszcze raz..
3, 2, 1.. START!! na jedynce troche kiepsko z takcja ale nie tylko u mnie... 2 rowno.. pod niec 2 biegu zyskalem pol dlugosci.(widzialem jeszze z boku tylko zderzak e46). 3, dalej powiekszam przewage. Sroka dziarsko pokonuje opory powietrza.. 4 bieg troche wolniej sie oddalam ale juz prawie 2 dlugosci dla mnie i 5 bieg, tu juz utrzymywalismy te sama odleglosc prawie do 200 i odpuszczamy..
Kolega chcial jeszcze raz.. to O.K :)
Start!!
jedynka tak jak pisalem wczesniej.. 2 mi nie weszla ze zbyt duzego podniecenia :D.. BMW wyskoczylo jakies 1,5 dlugosci w przod ale od 180km/h udalo mi sie zrownac :)
Bylo nam malo, a jest okazja to...
Jeszcze jeden przejazd..
udalo mi sie pieknie wystarowac i przy 200km/h prawie 2,5 dlugosci tak patrzac we wsteczne lusterko :)
Nie wiem jak przy wiekszych predkosciach by bylo ale balem sie troche bo droga idealna nie byla i na max skreconym gwincie nie chcialem tanczyc ze smiercia..

W zasadzie nie spodziewalem sie czegos takiego.. u mnie w aucie tylko ja pol zbiornika paliwa.. u kolegi, tylko on.. nie wiem ile mial paliwa..
Myslaem ze mnie takie e46 objedzie, bo w zime scigalem sie z taka e46 330d po lifcie i mnie objechala. Chociaz mialem stary wydech, pelny bak, pasazerke i 30kg koksu (takiego do palenia) w bagazniku :D
BTW. pierwszy raz zagrzalem ABFa na 106*C a :satan:


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

Scirocco ABF vs. e46 coupe 330i

Post autor: stolniczkow » wt maja 24, 2011 14:05

Ulala, ale to musi ładnie latać :satan: wydaje mi się że w najgorszym dla niego wypadku powinien iść równo, że o stracie to już nie wspomnę :bajer:


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
Ral1n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: pn cze 21, 2010 13:15
Lokalizacja: Warszawa

Scirocco ABF vs. e46 coupe 330i

Post autor: Ral1n » wt maja 24, 2011 14:18

Jeżdziłem nówką sztuką Bejcą 330Ci w SMG z salonu od Fusa na Ostrobramskiej. Auto wtedy było moim marzeniem. Myślę sobie 6,5s do 100kmh - lol, och ach ech!!! Zaraz narobię w spodnie z podniecenia. Wsiadłem ... 1,2,3... i nic!!!!! :ass: :ass: Patrze i o ile wskazówka choć szybko w prawo się przesuwa, o tyle masażu w plecy nie miałem specjalnego.

Doszedłem do wniosku, że TDI rulez, póki V12 biturbo się nie przejadę (nie kupię). :goof: :goof: :pub:

Gratki za sprawne auto.



Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Scirocco ABF vs. e46 coupe 330i

Post autor: herbiasty » wt maja 24, 2011 14:40

stolniczkow, heh. ostatnio mailem problem ze swiftem co robi 6,85 do 100.. pisalem kilka dni temu w killach :P

a ha!! i asfalt dzis byl bardzo dobry chropowaty.. super mi sie na nim startowalo..


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

Scirocco ABF vs. e46 coupe 330i

Post autor: stolniczkow » wt maja 24, 2011 14:56

herbiasty pisze:pisalem kilka dni temu w killach
czytałem czytałem :bajer:

kiedyś na takiego swifta w serii się nadziałem swoim AGG :banghead: nie wiedziałem co mnie czeka...


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
Dzordz-VwBora
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 12:09
Lokalizacja: Newcastle Upon Tyne - UK / Modliborzyce (Lubelskie)
Kontakt:

Scirocco ABF vs. e46 coupe 330i

Post autor: Dzordz-VwBora » pt maja 27, 2011 17:13

Gratki za killa, zdrowe masz to sciro, skoro objechałeś 330ci.
Jakby nie było silnik M54B30 czyli 231Km i 6,5s do 100km/h


Morał z historii krótki, lecz nie wszystkim znany... Jak nie ma warunków nie zapier*alamy! :)
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.

Awatar użytkownika
Piaseczeq
Music Man
Music Man
Posty: 326
Rejestracja: śr maja 20, 2009 13:55
Lokalizacja: KrakóVW
Kontakt:

Scirocco ABF vs. e46 coupe 330i

Post autor: Piaseczeq » pt maja 27, 2011 18:50

dobry strzał, Herbiasty wybierasz się na nysę ???


"Dodatkowa moc czyni cię szybszym na prostych, obniżenie wagi czyni cię szybszym wszędzie..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości