Golf mkIV tdi vs volvo XC70

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
paja
Forum Master
Forum Master
Posty: 1256
Rejestracja: pn sty 08, 2007 13:00
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Golf mkIV tdi vs volvo XC70

Post autor: paja » śr maja 18, 2011 23:06

Kill jeszcze ciepły. Odwiozłem swoją Panią do domu, i spokojnie wracając sobie do domu na światłach stanąłem sobie koło nowego volvo xc70. Ładne, czarne, błyszczące i na blachach z moich rodzinnych stron. Zapaliło się zielone, ja sobie spokojnie ruszam a gościu dość energicznie, więc ja troche gazu i za nim. Na klapie dostrzegłem znaczek D5, wiec myślę, że może być ciekawie, dojeżdżamy do następnych świateł, dwójka już zapięta bo wiedziałem że zaraz nastąpi zmiana, i ogien. Gościu się skapnął o co chodzi i za mną, ale że zaraz był fotoradar, i czerwone przed nami, zwolniliśmy sobie odpowiedniej prędkości, dwójeczka zapięta popatrzyliśmy na siebie i jedziemy koło siebie czekając na zielone. Pomarańczowe, zielone i ognień, na dwójce mu odskoczyłem na długość, na 3 biegu zwiększyłem dystans może jeszcze o długość, na czwórce patrząc w lusterko wydawało mi się że idziemy równo. NIestety ja musiałem zjechać w bok, wiec tylko szybko mrugnąłem awaryjnymi i zjechałem w swoją stronę.
Patrzyłem przed chwilką w dane i takie volvo ma 215KM i 8,3 do 100km/h, więc godny przeciwnik.


Obrazek

Awatar użytkownika
Biaggi-ck
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: sob gru 15, 2007 01:16
Lokalizacja: TK
Kontakt:

Golf mkIV tdi vs volvo XC70

Post autor: Biaggi-ck » czw maja 19, 2011 09:04

Czyli klient załatwiony bo tak skromnie zakończyłeś i się pogubiłem :jezor:


MÓJ PROJEKT >>>Tuned by DIGITUN
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości