MK4 2.0 vs ATOS + Kobieta

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
mitusm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: sob mar 06, 2010 10:50
Lokalizacja: Myślenice/Limanowa

MK4 2.0 vs ATOS + Kobieta

Post autor: mitusm » pn mar 28, 2011 20:26

Pierwszy kill tej wiosny i przegrany z kretesem. Zawodnicy MK4 2.0 i hyundai atos. Silnik w atosie - brak danych, ale musiał być po tuningu. Za kierownicą kobieta, wiek nieznany. Widziałem ją tylko ułamek sekundy, ale nie zapomnę tego wyrazu twarzy do końca życia. Opanowana, skupiona na drodze, mocno trzymająca kierownicę. Kiedy zobaczyłem ją z przeciwka na swoim pasie wiedziałem że już przegrałem (Jej pas był akurat w trakcie remontu z dziurami, więc ma wytłumaczenie jazdy lewą stroną). Prędkość bliżej nieokreślona (ok 60km/h). I zaczęło się, były 2 wyjścia podjąć walkę lub zjechać grzecznie na prawy pas...którego jak się okazało nie było. 2 mocne uderzenia i atos wyrywa na 2,3,5,20.. długości. Zostałem w tumanach kurzu i dwoma rozerwanymi oponami założonymi tydzień temu. Żona przywiozła drugie koło i tak dotoczyłem się do zakładu z oponami. Felgi na szczęście całe (jednak oryginalny OZ :) samochód w garażu, w kieszeni 800zł mniej...



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

MK4 2.0 vs ATOS + Kobieta

Post autor: overrange » pn mar 28, 2011 20:59

hahahaa... sam nie wiem czy w tym momencie zartujesz, czy powaznie taka przygode miales :bigok:



Awatar użytkownika
mitusm
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: sob mar 06, 2010 10:50
Lokalizacja: Myślenice/Limanowa

MK4 2.0 vs ATOS + Kobieta

Post autor: mitusm » pn mar 28, 2011 21:08

Niestety, wszystko prawda. Gdybym wiedział że opony i tak pójdą do kosza to bym ją gonił na 2 kapciach.



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

MK4 2.0 vs ATOS + Kobieta

Post autor: overrange » pn mar 28, 2011 22:47

Nie ma co zalowac ale napewno do konca zycia nie zapomnisz tego wyscigu :bajer: moze to taka przestroga zeby na atosy uwazac...



Awatar użytkownika
J.B.S.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1819
Rejestracja: sob mar 22, 2008 19:08
Lokalizacja: Radom

MK4 2.0 vs ATOS + Kobieta

Post autor: J.B.S. » pn mar 28, 2011 23:13

A kobieta pewnie nie zauważyła co sie stało i jak gdyby nic odjechała ku zachodzącemu słońcu. :kac:



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości