Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

bvw08
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: sob sie 19, 2006 17:10
Lokalizacja: śląsk, RŚL

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: bvw08 » sob lut 05, 2011 21:11

Długie nudne zimowe noce w końcu zostały przerwane temperatura na + i spotkałem ciekawego przeciwnika, dynamiczna jazda w trasie była tylko zapoznaniem z przeciwnikiem, którym był ten ogromny kolos z podwójną końcówką wydechu na oko 100mm po środku zderzaka.Mimo temp +3 stopnie C było warto uchylić szybę i posłuchać tego wspaniałego dźwięku, którego nawet dźwięk mojego klekota na przelocie nie był wstanie zagłuszyć. Po zjeździe na miasto udało się ustawić obok na światłach, jako że pora była późna, grubo po 0.00 to ruch był zerowy. Stoję obok i się spinam żeby start wyszedł dobrze na zimowych 195 co przy prawie 400Nm jest bardzo trudne, ale żółte zielone jadę nawet sprawnie, jeep zaspał dając mi kilka długości przewagi, do następnych świateł 300-400m patrzę w lusterko jeep wreszcie jedzie podnosząc przód jak łódź motorowa ale nie daję rady przybliża się ale tylko na tyle go stać :grin: Następne światła i wiem że kierownik jeepa już nie zaśpi gazuje i bulgocze 8-[ żółte zielone ogień poszedł jak z procy jakby fizyka nie istniała, Tempo w jakim mi się oddalał był smutny miałem wrażenie że turbo się wysrało i mam sdi :hmm: przy 150 odpuściłem bo nie było sensu dalej jechać bo jeep daleko z przodu, tak bardzo jeszcze nikt mnie skillował nawet evo 7,8,9 które puszczało marchewy na pół metra przy zmianach biegu ale ten pierwszy raz musi kiedyś być :okej:


[url]http://www.youtube.com/watch?v=ij7GrSMpcAY[/url]

Awatar użytkownika
matiz_1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: śr cze 03, 2009 17:18
Lokalizacja: Rzeszów

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: matiz_1990 » sob lut 05, 2011 23:24

Zacny opis :bigok: można zaliczyć że 1:1 czyli remis :helm: :pub:


Golf III 1.9 TDI 1Z :D Mroczny Parchu;)

Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: xxxGlaDxxx » ndz lut 06, 2011 01:53

matiz_1990, to jeżeli ostatnio swoim golfem wyprzedziłem snujące się Ferrari 430 cabrio to można powiedzieć że je skillowałem :bajer: ? Ile taki Jeep ma kucy ?



Awatar użytkownika
masakra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: pn lut 27, 2006 18:34
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: masakra » ndz lut 06, 2011 03:15

xxxGlaDxxx, taki jeep ma 420 koni, wazy ponad 2t i do sety idzie ponizej 6s, czyli robi niezły przeciąg jak na KIOSK/bardz poruszajacy sie maly domek :D



Awatar użytkownika
matiz_1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: śr cze 03, 2009 17:18
Lokalizacja: Rzeszów

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: matiz_1990 » ndz lut 06, 2011 16:07

Widzę że wszystko jest traktowane bardzo poważnie:) mozna uznać to 1:1 bo czemu nie?;) traktujmy to jak zabawe:)


Golf III 1.9 TDI 1Z :D Mroczny Parchu;)

Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: Yuri » ndz lut 06, 2011 16:17

Na krętej drodze pewnie byś mu odjechał, bo takim klocem to strach szybciej w zakręt wejść, ale na prostej to te Amerykańskie lokomotywy dają radę :). Ja się raz łapałem z nowym Chargerem SRT8 i na pierwszych dwóch biegach byłem delikatnie z przodu, ale jak już się to stado koni u niego rozbujało to nie było ze mnie co zbierać :).



erwinszczak_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: sob sty 19, 2008 15:59
Lokalizacja: Otwock

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: erwinszczak_ » ndz lut 06, 2011 17:43

Kiedys na Cargo w Wawie taki latal, fajnie to szło i ten dzwiek... :food:



Awatar użytkownika
chevchelios
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt lut 15, 2011 16:50
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: chevchelios » ndz lut 20, 2011 22:22

No SRT8 fajnie idzie ale LS7 lepiej. :grin:


HRT

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: overrange » pn lut 21, 2011 09:22

jakie 1;1 jeep z przodu. Wątpię też żeby między evo, a Twoim toledo byla tak mała różnica. Te samochody by Cię zjadły bez najmniejszego problemu i to z duża różnica.



frytkowskii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 18, 2010 21:42
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: frytkowskii » pn lut 21, 2011 11:41

overrange pisze:jakie 1;1 jeep z przodu. Wątpię też żeby między evo, a Twoim toledo byla tak mała różnica. Te samochody by Cię zjadły bez najmniejszego problemu i to z duża różnica.
czytaj ze zrozumieniem, kolega nigdzie nie napisal ze pomiedzy jego autem a evo jest mala roznica, tylko ze od tego Jeepa zgarnal wieksze baty niz od evo, co pewnie bylo tez spowodowane tym ze z jeepem scigal sie przy niskiej temperaturze, w ktorej 4x4 srt sprawdzilo sie w 100%.



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: overrange » pn lut 21, 2011 11:48

frytkowskii,
tak bardzo jeszcze nikt mnie skillował nawet evo 7,8,9 które puszczało marchewy na pół metra przy zmianach biegu
I co Ty na to kolego? To pół metra to przepaść tak? Śmiech na sali. Nawet jakby była temp +20 i sucho to JEEP by ogarnał TOLEDO.



Awatar użytkownika
Adi6K
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: pt kwie 17, 2009 11:09
Lokalizacja: Jaworzno
Kontakt:

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: Adi6K » pn lut 21, 2011 12:32

:rotfl: overrange, niezly kubus z ciebie :grin:

pol metra mialy marchewy z rury wydechowej, to tak w roli wyjasnienia :jezor:


PALIWO, JOINTY ALBO PUSSY, NIKT NIE JEDZIE ZA DARMO :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=bH7iof27cQU

frytkowskii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 18, 2010 21:42
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: frytkowskii » pn lut 21, 2011 12:43

overrange dam Ci rade najlepiej nie wypowiadaj sie juz w tym dziale, bo widac ze piszesz o czyms o czym nie masz zielonego pojecia, a w dodatku poraz kolejny pokazujesz ze nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisalem ze toledo wygralo by z jeepem gdyby bylo cieplo, bo dzieli te auta ogromna przepasc, chodzilo mi o to ze gdy bvw08 scigal sie z evo, to moglo byc sucho i na pewno az tak mocno nie odskakiwaly mu na starcie jak srt8 podczas mrozu.



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: overrange » pn lut 21, 2011 14:25

frytkowskii, dobra masz racje Toledo jest szybsze i lepsze od SRT8 i EVO 7,8,9 które w serii kręcą koło 5-5,5s do 100, a dzięki napędowi na 4'y strzał ze sprzęgła NISZCZY AUTOMATYCZNIE TOLEDO. Masz racje samochód do sportu jakim jest EVO, kosztujący grubo jest gorszy od toledo, które jest zwykłym samochodem. Widziałem troche i jeszcze DUUUUUUZO WIECEJ PRZEDE MNA ale to, ze na starcie evo mocno by nie odskoczyło to nawet w bajkach braci grim nie wyczytałem. Nie wiem co bierzesz ale podziel się sekretami.

PS> jak to jest być użytkownikiem samochodów będących tańsza, mizerniejszą wersją VW?? W ten sposób leczysz swoje kompleksy?



Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości