mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: PELE » ndz gru 05, 2010 14:00

Wracam sobie z pracy :) bylo jeszcze przed śniegami więc można bylo coś podzialać
Caly odcinek od mojej pracy do domu czyli 10 km przejechalem spokojnie bez szaleństw :) pod koniec samej drogi dojechalem do światel, stoję na prawym pasie dwupasmowej drogi. Na lewym pasie nagle pojawila się biala HONDA. Kierownik z Hondy uśmiechnąl się mocno zaciekawiony kurnikiem w slupku, bylo wszystko jasne co muszę zrobić. ESP off, 2,5 tyś obrotow, żolte, zielone ogień.

1 bieg jestem o pol maski z przodu
2 bieg Honda z tylu, w połowie mojego auta
3 bieg widzę Hondę w lusterku bocznym
4 bieg Honda oddala się w wstecznym lusterku dodatkowo katowana przez czarne bąki z wydechu :grin: TDI

Hamowanie, światla. Kierownik ogarnial o co chodzi, szybka w dol, krotka wymiana zdań, podziękowania itp.
Dziwil się bardzo, że klekot go pognal, na pytanie co pod maską odrzeklem TDI Panie :D Obrazek
Po tym jak objechał mnie CRX 160 km czekałem na takiego killa :hmm: nie mogłem się powstrzymać :chytry:
Ostatnio zmieniony ndz gru 05, 2010 14:22 przez PELE, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

mk IV AJM + vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: AD6 » ndz gru 05, 2010 14:20

może byś napisał ile KM u ciebie było by fajnie


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

mk IV AJM + vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: PELE » ndz gru 05, 2010 14:22

176 km
419 nm
już poprawione



casylimi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob cze 27, 2009 17:15
Lokalizacja: DWR

Re: mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: casylimi » ndz gru 05, 2010 14:47

Tylko czekać na tematy jak to objechano Matiza i 725tds :okej:


Staram nie udzielać się po pijaku

Awatar użytkownika
fasd
TDI++ 190PS
TDI++ 190PS
Posty: 606
Rejestracja: śr lip 19, 2006 00:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: fasd » ndz gru 05, 2010 17:23

Gratki za killa na hondzie :) ale mogłbyś poszukac godniejszego przeciwnika stać cie :P

casylimi pisze:Tylko czekać na tematy jak to objechano Matiza i 725tds

ja tam czekam na killa z maluchem ;/ o co ci kaman podjechal pod światła hondą chcial sie poganiac dostał baty i wszystko OK


KILL IS KILL :finga: :finga:


viewtopic.php?f=89&t=241036 MOJ DUPVWóZ
SPRZEDAM ALU SANTA MONICA ORYGINAŁ WIECEJ PW
WIOSNA 2011
PIERWSZY NA POMORZU i PRAWDOPODOBNIE w PL MK IV 2.0 TDI 8V
Lato 2012 ????

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: PELE » ndz gru 05, 2010 18:02

fasd pisze:Gratki za killa na hondzie ale mogłbyś poszukac godniejszego przeciwnika stać cie
jak się trafi to opiszę, ja specjalnie nie szukam, to on mnie znalazł :helm: zresztą ja rzadko się ścigam :)
casylimi, mało wnoszący post do dyskusji, rozumiem, że chodzi Ci o to, że słabsze auto itp. ja go nie wybierałem, chciał się ciąć to się ciąłem, sam kill i opis to fun, jeśli za słabe to jest dla Ciebie po prostu nie pisz :pub: masz inne kille do komentowania, bardziej ekscytujące, że tak powiem :satan:
fasd pisze:KILL IS KILL
aczkolwiek nie wiedziałem do końca jak to będzie, ta honda jest lekka i wysoko się kręci
z CRX'em jak się gnałem 1 i 2 bieg jeszcze ok ale na 3 to mi tak odjeżdżała, że było to przykre, masa robi swoje no i wysoko kręcąca się benzyna



casylimi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob cze 27, 2009 17:15
Lokalizacja: DWR

mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: casylimi » ndz gru 05, 2010 23:31

No tak, bo hondy kręcą się przecież do 27tys... :rotfl:
Wiem że masa cifa o wiele mniejsza, ale masz ponad 50 ps więcej, jestem ciekaw czy objechałbyś 528 (już nie mówię o 328) 190ps, która jest prawie połowę cięższa od mk4, no może mniej niż połowę ale stosunek masy i mocy jest podobny jak golf do civica.


Staram nie udzielać się po pijaku

Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: AD6 » pn gru 06, 2010 11:10

casylimi, sory ale co ty chcesz udowodnić 328 w e36 to ja zrobiłem moim VR6 który waży ponad półtorej tony a niewiele gorzej szłem od takiej moim ABF-em


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: PELE » pn gru 06, 2010 11:11

Widzę, że HONDY mają taką metkę, w wielu tematach są jakieś wtyki odnośnie tego, że kręcą się 27 - 30 tyś... Śmieszne to nie jest, za dużo nie wnosi do dyskusji więc nie wiem po co o tym piszesz...
Jeśli masz na myśli e39 528 193 km to zrobiona była bez problemu 2 x, w tej budzie szału nie robi ten motor, z e46 328i się nie ciąłem więc nie wiem jak to by było :) jak spotkam to opiszę
P.S. Jest tutaj jakaś niepisana zasada, że KILL musi być związany z dwoma autami o podobnej mocy czy jednak może być różnica ? KILL TO KILL, Matiza nie będę opisywał ale myślę, że z tą HONDĄ to trochę przesadzasz, po prostu się napatoczyła, only fun :D



Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: Yuri » pn gru 06, 2010 16:51

pelton pisze:Widzę, że HONDY mają taką metkę, w wielu tematach są jakieś wtyki odnośnie tego, że kręcą się 27 - 30 tyś... Śmieszne to nie jest, za dużo nie wnosi do dyskusji więc nie wiem po co o tym piszesz...
Czekaj czekaj. Jeszcze się kolega atm nie wypowiedział. Ten to dopiero ma teorie na temat Hond :bigok:.

A co do tematu to gratki i nie zwracaj uwagi na docinki.
pelton pisze:po prostu się napatoczyła, only fun :D
I o to w tym wszystkim chodzi :bajer:.



bvw08
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: sob sie 19, 2006 17:10
Lokalizacja: śląsk, RŚL

Re: mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: bvw08 » pn gru 06, 2010 18:42

co do e39 528 e36 328 to ASZ z wirusem spokojnie się poradzi. Kumpel a3 1.8T z wirusem robi takie bmki że aż głupio to wygląda z rolki jest masakra a asz+ jest trochę wolniejszy od 1.8T+


[url]http://www.youtube.com/watch?v=ij7GrSMpcAY[/url]

casylimi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: sob cze 27, 2009 17:15
Lokalizacja: DWR

mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: casylimi » pn gru 06, 2010 23:30

AD6, E39 528 waży dokładnie 1515kg a Ty sugerujesz że kompakt z podobnym silnikiem miałby ważyć tyle lub o zgrozo więcej niż ta, jak ją określę, locha? Nie wiem czy podając taką masę- cukrujesz swoją furę czy się użalasz?

pelton, Nie wątpię że zrobiłeś 528, ale spójrz na to z drugiej strony; Twoje auto jest wycackane, wygłaskane, wymiany na czas, jednym słowem zdrowy silnik z namacalną mocą 173 i objechałeś Bmw, która jak podejrzewam była zagazowana a, a moim skromnym zdaniem jeżeli ktoś wkłada gaz tzn że nie stać go na utrzymanie całej reszty. I nawet po przełączeniu na Pb sygnuje się 160 a może 170km, bo po lpg już nie ma takiego powera .
Chodzi mi o zdrową, niegazowaną, ''od Niemca" która robi niskie 7sek g-techem, taka perełka jaką ma mój kumpel.
W tym wszystkim kaman o to, że kill powinien być w miarę wyrównany tzn stosunek mocy do masy. Rozumie, że nie wiedziałeś ile kucy ma hondziwka, byłeś ciekawy wyniku, lecz (podkreślam jeszcze raz- moim skromnym zdaniem) pojedynek był niesprawiedliwy.
Piszesz iż nic nie wnoszę- wg mnie Ty mało wnosisz opisując kill ze słabszym autem i nie tylko o moc chodzi.
Ps- nie zauważyłem w tym dziale Twojego killa z 528 x2...
Pozdrawiam wszystkich biorących w dyskusji; w końcu po to jest forum :pub:


Staram nie udzielać się po pijaku

Awatar użytkownika
pavo71
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 826
Rejestracja: sob lut 14, 2009 14:44
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: pavo71 » pn gru 06, 2010 23:35

Gratki za kila :) a ten crx był seryjny ? dużo od niego wtedy dostałeś ?ehh ten hondy zawsze na nich temat bedzie duzo gadane nawet na forum vw :P


Obrazek

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

mk IVTDI 176 km vs Honda Civic V GEN 1,6 VTEC 125 km

Post autor: PELE » pn gru 06, 2010 23:56

casylimi pisze:Ps- nie zauważyłem w tym dziale Twojego killa z 528 x2...
nie zauważyłeś bo nic nie opisałem, raz się skusiłem coś opisać ale widzę, że bez niepotrzebnej dyskusji tutaj się nie obejdzie, ehhh szkoda :panna:
casylimi pisze:Piszesz iż nic nie wnoszę- wg mnie Ty mało wnosisz opisując kill ze słabszym autem i nie tylko o moc chodzi.
następnym razem opisze jak ktoś mnie skiluje, rozumiem, że to Cię usatysfakcjonuje, jeszcze raz podkreślam FUN, rozumiem Twoje przesłanie, lepiej nic nie opisywać i podchodzić do tematu ultra poważnie bo to zawody o złote kalesraki :D i musi być uczciwie, jest trochę innych tematów w tym dziale gdzie są również opisane taki akcje że nie było po równo mocy więc nie rozumiem w czym jest problem. nie wiedziałem co jest pod maską w Hondzie, postanowiłem opisać dla zabawy :bajer:
casylimi pisze:która jak podejrzewam była zagazowana a, a moim skromnym zdaniem jeżeli ktoś wkłada gaz tzn że nie stać go na utrzymanie całej reszty
jesteś w błędzie, auto znajomego z poprzedniego forum, wycykane, wygłaskane, wymiany na czas, jedym słowem zdrowy silnik z namacalną mocą seryjną
pavo71 pisze:a ten crx był seryjny ?
tak, zdrowe
pavo71 pisze:dużo od niego wtedy dostałeś
około 1,5 auta na 1/4, suchy asfalt koło giełdy rolnej :chytry: odchodził mocniej przy wyższych biegach

pozdrawiam :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości