vw scirocco 1.8 8v+LPG vs. mercedes W124coupe

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
ozi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 143
Rejestracja: pt lut 02, 2007 13:30
Lokalizacja: nowa sól

vw scirocco 1.8 8v+LPG vs. mercedes W124coupe

Post autor: ozi » pn lis 01, 2010 19:49

Zupełnie przypadkowa sytuacja - podjeźdżam na lewym pasie do świateł (czerowne), na prawym stoi ładny ciemny mercedes w124coupe. Koleś troszke podjechał do przodu, chciałem dac mu znak, że jakby bardzo chciał to ja też jestem gotów i równiez podjechałem z metr do przodu. Nie wiedząc czy gość wystartuje ruszam sobie spokojnie aczkolwiek ambitnie bez pisku opon :) Merc równo ze mną - słysze jak warczy więc ciągne do końca - idziemy równo. Z racji, że sypie mi się synchronizator i często zgrzyta mi 2bieg wbijam go na spokojnie tracąc długość maski (jego). Sciro zaczyna się wkręcać i dochodze gościa - znowu łeb w łeb, no może z lekką przewagą dla mnie ale nie jestem teraz pewien. Zapinam 3bieg, już na szybko - gaz w podłoge i odchodze o prawie maske sciro do przodu. W tym momencie musiałem hamować bo dojeżdżaliśmy do kolejnych świateł a na moim pasie stało kilka aut więcej niż na jego i koleś poleciał do przodu. Banan na twarzy mi się pojawił :satan: tyle, że nie na długo bo żona rozpoczęła swój monolog :jezor:
U mnie w sciro JH(95KM) na blosie, przepustnica większa, rozwiercony kolektor ssący, kolektor 4-2-1 i niestety ciężkie 17" koła :( na długiej skrzyni 4T. Mercedes neiwiem jaki silnik, ładnie warczał, nie miał oznaczeń z tyłu a szkoda.
pozdrawiam



Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: vw scirocco 1.8 8v+LPG vs. mercedes W124coupe

Post autor: herbiasty » śr lis 03, 2010 16:04

ozi pisze: Banan na twarzy mi się pojawił :satan: tyle, że nie na długo bo żona rozpoczęła swój monolog :jezor:
Dobrze, ze monolog, ja po takich akcjach mam juz bana do konca dnia ;) :rotfl:

zeby nie bylo OT, kierownik mesia musial sie zdziwic ;)


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mepha
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: wt sty 19, 2010 14:48
Lokalizacja: lubelskie

vw scirocco 1.8 8v+LPG vs. mercedes W124coupe

Post autor: mepha » śr lis 03, 2010 16:10

ozi pisze:Mercedes neiwiem jaki silnik, ładnie warczał, nie miał oznaczeń z tyłu a szkoda.
pozdrawiam
pewnie miałeś przyjemność spotkać wersję z najsłabszym silnikiem 2.0 albo 2.3 o mocach jakiś 130-140KM i zapewne sprzęgnięte z automatem. Merc jest ciężki więc pogoniłeś mu kota :grin: z mocniejszymi wersjami miałbyś problem ale liczy się to co było na drodze :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości