Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: evolution » ndz gru 25, 2011 17:57

cloudonly pisze:nie rozbieraj :bajer: :bajer: :bajer: tylko ja się dziwie ze ty bez zakucia tyle dmuchasz przeciez jak bym poszedł do byle jakiego mechanika co się tym zajmuje to by sie niezle usmiał.To jest wręcz niemozliwe a czesci to owszem pojedzisz na seri ja na to nic nie mówię przeciez. MIałem 1.6 zaturbowane ale ja dmuchałem tylko 0.5 bo pózniej trzeba zakuwac silnik jedziłem na seryjnych czesciach. Ale jak ty bez zakucia jedzisz z takim ciśnieniem to tylko pogratulować :bigok:
to robiles to tylko z niewiedzy.. podobnie jak kazdy
mechanik" ktory probowalby drgnac kacikiem ust... moj nastepny projekt stopien sprezania 11:1 i 1,5 bar boostu... doswiadczenie jak dmuchac duzo bez kucia czy... odprezania
co nie zmienia faktu iz szybko sie wycofales ze swojego stanowiska...
a civic.... silnik prawie dwukrotnie wiekszy ale klocilbym sie czy dalby rade kadetowi....


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: PELE » ndz gru 25, 2011 18:02

cloudonly, coś nie czytałeś tematu uważnie, już wcześniej był wrzucany film jak lata kadet (sam nagrywałem :jezor: )
i nie spierać mi się tu łobuzy w święta :pub:



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: xxxGlaDxxx » ndz gru 25, 2011 18:08

pelton, ale na tym filmiku był mniejszy boost niż teraz jest ;) Podejrzewam, że tata użytkownika evolution bardzo chętnie ścignąłby się z jakąś japońską wiertarką :hmm:



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: PELE » ndz gru 25, 2011 18:12

xxxGlaDxxx pisze:na tym filmiku był mniejszy boost niż teraz jes
masz racę :)
xxxGlaDxxx pisze:Podejrzewam, że tata użytkownika evolution bardzo chętnie ścignąłby się z jakąś japońską wiertarką :hmm:
masz również rację :)



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Re: Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: evolution » ndz gru 25, 2011 18:48

cloudonly pisze:Mówicie japońską to nie musi byc honda :) niech sie stawia z nissan skyline r32 :) :bigok: " onclick="window.open(this.href);return false; a to jest ten filmik z kadetem :P
zamiast wymyslac jakies nastepne fury do ustawek przyjedz w koncu swoja wlasna.. piszesz ze strasznie szybka jest... zweyfikujemy :bajer: a do czasu przyjechania i weryfikacji twojego czy mojego wozka zamilcz bo ani nic madrego nie napiszesz ani loda nie bedzie... :popcorn:
a co do filmu... tak jezdzilo pol bara...


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
Peres
Grupa opolska
Grupa opolska
Posty: 516
Rejestracja: czw mar 04, 2010 01:11
Lokalizacja: Kup teraz! xP
Kontakt:

Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: Peres » ndz gru 25, 2011 19:00

cloudonly pisze:Mówicie japońską to nie musi byc honda :) niech sie stawia z nissan skyline r32
Wyjaśnisz, co ma celu taka licytacja? Bo póki co, piszesz o coraz mocniejszych autach... Ale ja się pytam, po co? :grin:
Najpierw 1.6 Vtec, później 1.6 Vtec + turbo, następnie jakaś Prelude, teraz Skyline R32... To zaraz zacznie się o wynalazkach typu Veyron (no i napisz teraz, że kolega szwagra brata od strony kolegi dziewczyny Tomka ma samochód z napędem odrzutowym)... Ale jeszcze gdzieś po drodze musi być pojedynek motocykle vs. samochody... :bigok:


184KM/416Nm powered by G-lab ;)

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Re: Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: evolution » ndz gru 25, 2011 19:07

cloudonly pisze:Bez intelcoolera i bez zaworu blow off jezdzisz to jest dobre :)
Dobre jest to ze na gwiazdke rodzice kupuja dzieciom teraz laptpy z usluga internetu, malolaty zamiast biegac za pilka siedza i bredza po forach...
a co do auta ic jest blow off nie zreszta w seryjnych autach turbo tez nie ma a jezdza :D
Chcesz nabyc nowych doswiadczen zyciowych zapraszam. zweryfikujemy wszystko o czym piszesz, i pisales:
cloudonly pisze:1.1 bar dmucha na seri :) tylko dzieciakowi taki kit mozna wcisnąć :)
cloudonly pisze:Bez odpręzenia silnika :) tłoki jak najbardziej moga byc seria :) ale panewki juz macniejsze muszą byc pod wał :P
cloudonly pisze:Ale jezdzisz nim 20 na godzine i raz w tygodniu i olej co 20 metrów wlewasz:P
cloudonly pisze:Bez intelcoolera i bez zaworu blow off jezdzisz to jest dobre :)
z calej listy zarzutow tylko zblow offem prawde prawisz...
tak wiec PRZYJEDZ - tylko colgate kup wczesniej :los2: lub milcz :satan:
O qrwa teraz sobie uswiadomilem ze musialbys z tata przyjechac i lodzik odpada bo to art 200KK... a taka ochote mialem.... :satan: :rotfl:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Re: Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: evolution » ndz gru 25, 2011 19:20

cloudonly pisze:a co to co pisze to niby bzdury tak??
No qrwa raczej ze bzdury... ale jak trzeba byc niedorozwinietym by dojsc do takiego wniosku po 3 stronach pisania na forum wlasnie tych bzdur... :bajer:
Pisalem ci wczesniej ze spokojnie moge podwazyc wszystko co napisales ( poza blow offem bo jego naprawde nie ma) ale musisz poniesc konsekwencje. niestety juz nie tak przyjemne dla mnie ale kosztowne nadal dla ciebie.... rozbieram, placisz za rozebranie i montaz i wracasz do domu wiedzac z czego jest silnik c12nz...
no i tata zabierze ci laptopa , nie moiwac o prezentach przez najblizesz 5 lat do 18'stki, bo moja roboczogodzina droga jest.. a kazda odkrecona srubka czy czesc wyjeta z silnika idzie na zlom, a ty (tata) za to zaplacisz:)...


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
*TazZ
VAG LoVe
VAG LoVe
Posty: 270
Rejestracja: czw lis 24, 2011 22:42

Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: *TazZ » ndz gru 25, 2011 19:25

evolution, :kufel: ode mnie tak trzeba z dziećmi postępować ;]



VAG LoVe


Aktualne Mk4 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=544251" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje Dziecko VAGowe ;] było http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... Z#p5901160" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Re: Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: evolution » ndz gru 25, 2011 19:39

cloudonly pisze:Dobra nic juz nie pisze bo i tak sie nie znacie :) Jak wy tak samochody robicie to nic dziwnego ze civici was pod każdym względem wyprzedzają. :jaja: :jaja:
przyjedz tym 200 konnym civiciem przyjedz nooooooo nie daj sie prosic :D :D :D :D :satan: chcesz dam ci na paliwo zeby taty po kieszeni nie klepac... :helm:
WERYFIKACJA bedze a co :food:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: evolution » ndz gru 25, 2011 19:47

ze w szkolach spostrzegawczosci nie ucza.... :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: :rozpacz:
:dol: :dol: :dol: :dol: :dol:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Re: Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: evolution » ndz gru 25, 2011 19:51

cloudonly pisze:wrocław to ty do nas wpadnij to sie poscigamy :jezor:
dziecko nie dosc ze daje ci kase na wache to jeszcze mam wycieczki robic...
czas na...
" onclick="window.open(this.href);return false;
zreszta i bez tego 19 jest to czas kapusiac sie i lulu :los2:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
mlodyBZG
www.wrocLOW.pl
www.wrocLOW.pl
Posty: 602
Rejestracja: czw cze 11, 2009 14:05
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: mlodyBZG » ndz gru 25, 2011 20:06

i tak to jest jak na forum zaloguje sie ktos nie zwiazany z VW i cwaniakuje... :panna: :panna: :panna: :panna: :panna: :panna: :panna: :panna: :panna:



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Re: Q7 V12 TDI vs KADETT D 1,2 na stożku [0:1]

Post autor: evolution » ndz gru 25, 2011 20:06

cloudonly pisze:ty jeszcze ile kadet ma w seri koni :) bo ta turbina to chyba w bagazniku zamontowana jest :hmm: Do żałosnego kadeta nie opłaca się odpalac takiego cacka :D :D :hehe: :hehe:
ty sie mnie tutaj nie wykrecaj ze odpalac sie nie oplaca... akumulator tez ci pozycze, jak bedzie trzeba to rozrusznik kola nadwozie i silnik tez ci pozycze. zamiast zbiornika dam ci butelke- taka setke, najpierw oproznisz a pozniej zalejesz wachy ale nie za duzo zebys za daleko po pijanemu nie zajechal, a bardziej po to zebys mnie nie objechal :panna: :).
mocy mam porownywalnie do tego co masz ty niby wiec sam rozumiesz ..
Do moderatorow prosba, milo bylo sie w swiateczny dzien odprezyc ale dobrzebyloby wysprzatac forum z wypocin 13latka a jego samego.... BAN


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości