MK4 ASZ+ vs Honda Civic Type R (2 gen.)

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Re: MK4 ASZ+ vs Honda Civic Type R (2 gen.)

Post autor: mikew_86 » pn paź 11, 2010 12:06

mariachi pisze:a tam, kill nie zawsze musi być tak jak piszecie
fajnie jest jak komuś się wydaje ze ma taką furę, że jak depnie to w momencie dojedzie do innego auta, minie go jak chce, a tu zonk, tez miałem podobna sytuacje z nowym ml 420 cdi, Na jednych światłach nim się wyzbierałem zostałem z 3 długości, stanęliśmy na drugich , gość penie myślał jest panem i nikt mi mu nie podskoczy, ruszył spokojnie, ja nie, Jak zobaczył że odchodzę ( na dzień dobry miałem z 3 długości), puścił się za mną i do samego hamowania przed zjazdem na 4 pasie , do jakiś 160 mnie nie dogonił, delikatnie się zbliżył,
nie wiem co chciał potem pokazać ale jak już wyhamowaliśmy siadł mi na samym zderzaku, na prawym pasie, lewy był wolny :) Ja pojechałem z prawo , gość prosto
Nie raz miałem takie sytuacje i dają one więcej satysfakcji niż jak się ustawisz na światłach np. z E46 gdzie z góry wiadomo że przegrał, bo najczęściej ma taki 130/150 KM i 200kg większą masę. Najlepiej jak się mknie za jakimś paniczem (np. za Mercem ML - ok. 210KM nawet przy jego masie daje radę jak już się rozpędzi), myśli że jest sam, wszyscy 200m za nim, a na ogonie siedzi mu stary golf... albo innym razem i to już bardziej podchodzi pod killa, bo spod świateł... stoi gość na oko ok. 50 lat w nowej BMW serii 5, czarne kombi na 19" grafitowych, 2 wydechy rozstawione jak w MK4 R32 więc coś tam ma na sumieniu. Chwilę wcześniej skakał z pasa na pas, a potem po zrównaniu się na światłach ja zostałem przed przejściem, a ten wychylił się już za przejście dla pieszych żeby mieć przewagę i co ? Dostał 5 metrów po dupie, a to wszystko na krótkim odcinku 100 m... i wszystko to widziały 3 rzędy aut, a mina gościa z BMW bezcenna...



Awatar użytkownika
Ral1n
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 392
Rejestracja: pn cze 21, 2010 13:15
Lokalizacja: Warszawa

Re: MK4 ASZ+ vs Honda Civic Type R (2 gen.)

Post autor: Ral1n » pn paź 11, 2010 12:30

mikew_86 pisze:...a na ogonie siedzi mu stary golf...
:chytry: :chytry: Wypraszam sobie takie teksty. :chytry:

Ja myślę, że opisuje się tutaj nie tyle co typowe "ustawki" z kreski/rolki co również i sytuacje prosto z trasy wzięte. Czasami fajnie jest opisać, że coś tam się wyprzedziło, np. 4 tygodnie temu chciałem podpuścić R-R Phantoma żeby przycisnął ale nie dało rady, nie chciał się ścigać albo że przedwczoraj na jednopasmówce trochę wyboistej wyprzedziłem przy prawie 200kmh nową S-kę (bez oznaczenia modelu). :rotfl:

Nie zwróciłem uwagi czy istnieje regulamin działu KILL'e ale raz jeszcze powtórzę, że przyjemnie się czyta nawet coś co odstaje od typowego killa.

Z pozdrowieniami. :pub:

EDIT: Jest regulamin działu ale niedoprecyzowany. :jezor: :jezor: :jezor:



mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

MK4 ASZ+ vs Honda Civic Type R (2 gen.)

Post autor: mikew_86 » pn paź 11, 2010 13:41

Pisząc stary miałem na myśli swojego 8-letniego względem 2-letniego ML. :D Jak to mawiają stare, ale jare. ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości