Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: zlos » czw maja 12, 2011 21:35

Może kiedyś się trafi w jakiś normalnych warunkach i z sympatycznym kierownikiem, sprawdzę kreskę i rolkę :)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: bongo » czw maja 12, 2011 21:41

zlos, jesteś moim bohaterem w tym dziale :pub:
Btw.Dziś miałem podobną akcję,pan w passacie B6 2.0TDI koniecznie chciał pokazać gdzie w szeregu jest miejsce starego golfa,no i nie pokazał :helm:



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: zlos » czw maja 12, 2011 21:51

bongo pisze:no i nie pokazał :helm:
Stracił stabilność lotu, czy pewność siebie? ;)
bongo pisze:zlos, jesteś moim bohaterem w tym dziale :pub:
Kurde, nie kadzić złosiowi i nie podnosić poprzeczki, bo z tremy nie opiszę nic więcej :) :pub:


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: bongo » czw maja 12, 2011 22:12

zlos pisze:Stracił stabilność lotu, czy pewność siebie? ;)
Jak zobaczył że stary golf go wyprzedza przy 190 to chyba raczej to drugie :blush: Uj że stary golf posiłkował się olejem zasysanym przez turbo,ale olej porządny :bigok:
Co do kadzenia,Tobie się należy,każdy temat napisany po mistrzowsku.Pewnie powiązane z zawodem :pub:



mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Re: Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w loc

Post autor: mikew_86 » czw maja 12, 2011 22:18

Z zasady w potyczce Golf - Passat ten pierwszy będzie wygrany, bo lżejszy, a co tam który ma pod maską to już inna sprawa.

Odnośnie kierowników BMW to dzisiaj na rondzie palant z E46 318 zajechał mi drogę (jechałem wewnętrznym pasem) a on zjeżdżał z zewnętrznego na wewnętrzny bez wrzucania kierunku. Otrąbiłem chama a on wielce zdziwiony że ktoś raczył dopaść tą jego motorynkę na rondzie (fakt ronda robię szybko, ale w granicach przepisów). Popukał się po głowie, a potem na odcinku kilometra jeszcze ze 2 auta wyprzedził znowu bez kierunku. Niektórzy myślą że nie ma na nich przeciwnika, nieważne że motorynka, ważne że BMW... po co patrzeć w lusterka i używać kierunku, lepiej założyć że jest się najszybszym... irytujące. :D Też tak czasem macie ?



Awatar użytkownika
Hałas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz lut 13, 2011 22:15
Lokalizacja: Konin

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: Hałas » czw maja 12, 2011 22:26

po co patrzeć w lusterka i używać kierunku, lepiej założyć że jest się najszybszym... irytujące. :D Też tak czasem macie ?
Nie, ja zawsze patrze w lusterka :rotfl:

Złosiu nie złość się i rób na złość złośnikom na drodze :pub:
no i oczywiście nie zapomnij podzielić się tymi złościami na forum :pub:


Pozdrawiam,
Hałas



Awatar użytkownika
Peres
Grupa opolska
Grupa opolska
Posty: 516
Rejestracja: czw mar 04, 2010 01:11
Lokalizacja: Kup teraz! xP
Kontakt:

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: Peres » pt maja 13, 2011 11:48

bongo pisze:Co do kadzenia,Tobie się należy,każdy temat napisany po mistrzowsku.
I spokój w tematach ;) Pełna kulturka :)
zlos pisze:Może kiedyś się trafi w jakiś normalnych warunkach i z sympatycznym kierownikiem, sprawdzę kreskę i rolkę :)
Prawidłowe podejście :bigok:


184KM/416Nm powered by G-lab ;)

majkitdi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: pt lut 06, 2009 09:37
Lokalizacja: ddz
Kontakt:

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: majkitdi » pt maja 13, 2011 14:03

zlos z seryjna 335i nie masz po co stawac.. koles nie bedzie wiedzial gdzie grzebien..
taka po sofcie i wydechu robi 12.7 ( cabrio wiec ciezsza od coupe'i ) wiec to odpowiedni rywal dla CIebie. po dystansie 400m mysle ze ze wzgledu na wieksza pojemnosc i wieksze turbo bylaby szybsza..
" onclick="window.open(this.href);return false;


vw > all

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: herbiasty » pt maja 13, 2011 14:33

Dobry opis :) musisz pracowac w reklamie :P
Dobrze ze "beemka" zjechala na drugi pas odpowiedno wczesnie, bo prawa fizyki pewnie zapewnily jej odpowiedni ladowanie gdzies poza pasami ruchu :P

Fajnie to RRRrrr. musi naganiac patrzac po killach :) :okej:


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: Rybak » pt maja 13, 2011 17:57

Tomek,przeczytałem to dopiero dzisiaj i wraz z Ulą chichraliśmy się jak cholera :rotfl: Takiej historii i opisu w tym dziale chyba jeszcze nie było i długo nie będzie :grin:



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w loc

Post autor: Rybak » pt maja 13, 2011 19:36

majkitdi pisze:zlos z seryjna 335i nie masz po co stawac.. koles nie bedzie wiedzial gdzie grzebien..
taka po sofcie i wydechu robi 12.7 ( cabrio wiec ciezsza od coupe'i ) wiec to odpowiedni rywal dla CIebie. po dystansie 400m mysle ze ze wzgledu na wieksza pojemnosc i wieksze turbo bylaby szybsza..
" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja się niedawno złapałem z najnowszą M3 420 km na mieście wieczorem (było pusto).Kierownik m3 z mety mnie rozpoznał,bo miał ze mną rachunek do wyrównania jak go miesiąc wcześniej wyprzedziłem,a póżniej gnał jak oszalały za mną i wyścig się szybko skończył ponieważ trafiliśmy na korek.Tego pamiętnego wieczoru mieliśmy pole do popisu,puste ulice,proste,ronda itd itp.I niestety Bmw poległo z kretesem(o mały włos by nie doszło do tragedi,tak go zarzuciło na kolejnym rondzie),a przewagę miałem co najmniej 30 metrów na dystansie ok.1kilometra w krytycznym momencie,po którym kierownik m3 odpuścił.A mam auto z prawie identyczną mocą i momentem jak Złoś,model ten sam :D



Awatar użytkownika
Forest89
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 565
Rejestracja: pn lut 25, 2008 12:48
Lokalizacja: Osaka
Kontakt:

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: Forest89 » pt maja 13, 2011 19:54

zlos, jesteś moim guru na tym forum :okej:



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: zlos » pt maja 13, 2011 20:03

majkitdi pisze:zlos z seryjna 335i nie masz po co stawac.. koles nie bedzie wiedzial gdzie grzebien..
taka po sofcie i wydechu robi 12.7 ( cabrio wiec ciezsza od coupe'i ) wiec to odpowiedni rywal dla CIebie. po dystansie 400m mysle ze ze wzgledu na wieksza pojemnosc i wieksze turbo bylaby szybsza..
Na pewno masz rację, choć zakładam, że dobrze zrobiona 335i (soft+wydech) powinna mi spuścić lańsko na prostej, a jak ogarnięty kierownik, to i w zakrętach miałbym problem :) W końciu 2 garki i 1 turbo więcej :)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Golfinka R20 vs. BMW Coupe 335i, czyli kill złosia w locie

Post autor: zlos » pt maja 13, 2011 20:07

Rybak pisze:Ja się niedawno złapałem z najnowszą M3 420 km na mieście wieczorem (było pusto).Kierownik m3 z mety mnie rozpoznał,bo miał ze mną rachunek do wyrównania jak go miesiąc wcześniej wyprzedziłem,a póżniej gnał jak oszalały za mną i wyścig się szybko skończył ponieważ trafiliśmy na korek.Tego pamiętnego wieczoru mieliśmy pole do popisu,puste ulice,proste,ronda itd itp.I niestety Bmw poległo z kretesem(o mały włos by nie doszło do tragedi,tak go zarzuciło na kolejnym rondzie),a przewagę miałem co najmniej 30 metrów na dystansie ok.1kilometra w krytycznym momencie,po którym kierownik m3 odpuścił.A mam auto z prawie identyczną mocą i momentem jak Złoś,model ten sam :D
2:0 dla Rybaka. Teraz jak Ciebie zobaczy, to zastrzeli na miejscu - wiesz o tym, prawda? ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości