MKIV R32 vs BMW E39 540

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: daniel1d » śr lis 07, 2012 00:53

Leo pisze:jeśli tak jak piszesz podniesieniu mocy do 600PS,wypadły Ci wszystkie systemy kontroli trakcji,to ja Ci kolego współczuję ....
miałeś chyba jeden z najbardziej niebezpiecznych pojazdów w Polsce i musiałeś stwarzać potworne zagrożenie na drogach...
śmieszne jest to co piszesz, wszystkie systemy to dla Twojej informacji esp którego nie ma wiele seryjnie produkowanych aut i jakoś jeżdżą i nie stwarzają zagrożenia..Nie mam czasu na takie gadki bez sensu bo mam dużo pracy i tylko czas tracę.


www.proturbo.com.pl

D00ZER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob cze 19, 2010 01:37
Lokalizacja: Jędrzejów. Świętokrzyskie

Re: MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: D00ZER » śr lis 07, 2012 00:57

Leo pisze:o więc z trakcją już się ze mną zgadzasz..., to miło...

i jeszcze jedno...

jeśli tak jak piszesz po podniesieniu mocy do 600PS,wypadły Ci wszystkie systemy kontroli trakcji,to ja Ci kolego współczuję ....
miałeś chyba jeden z najbardziej niebezpiecznych pojazdów w Polsce i musiałeś stwarzać potworne zagrożenie na drogach...

jeśli to co podaje,czyli dane profesjonalistów w tuningu,jednych z najlepszych na świecie to dla Ciebie bzdury
( i tu nie chodzi tylko o BMW,przecież inne marki tez mają swoich pro tunerów)
to ja Ci powiem miszczu marnujesz się tu....
wybacz iż pozwoliłem sobie z Tobą polemizować.... ja jak czegoś nie wiedziałem posiłkowałem się wiedza mądrzejszych...
ale to przecież Ty jesteś najmądrzejszy...

a ja myślałem,że Ty to autko miałeś naprawdę porządnie stuningowane...
Do pewnego momentu byłem bezstronny ale kolego za dużo sobie pozwalasz :grrr: próbujesz nabijać się z kogoś o kim mało wiesz :banghead: Daniel był w posiadaniu jednego z najszybszych golfów w europie i wielokrotnie pokazywał na profesjonalnych wyścigach 1\4 mili że ogarnia auto i nie jest niedzielnym kierowcą



piotrbmw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pt paź 12, 2012 23:47

Re: MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: piotrbmw » śr lis 07, 2012 01:01

D00ZER pisze:
Leo pisze:o więc z trakcją już się ze mną zgadzasz..., to miło...

i jeszcze jedno...

jeśli tak jak piszesz po podniesieniu mocy do 600PS,wypadły Ci wszystkie systemy kontroli trakcji,to ja Ci kolego współczuję ....
miałeś chyba jeden z najbardziej niebezpiecznych pojazdów w Polsce i musiałeś stwarzać potworne zagrożenie na drogach...

jeśli to co podaje,czyli dane profesjonalistów w tuningu,jednych z najlepszych na świecie to dla Ciebie bzdury
( i tu nie chodzi tylko o BMW,przecież inne marki tez mają swoich pro tunerów)
to ja Ci powiem miszczu marnujesz się tu....
wybacz iż pozwoliłem sobie z Tobą polemizować.... ja jak czegoś nie wiedziałem posiłkowałem się wiedza mądrzejszych...
ale to przecież Ty jesteś najmądrzejszy...

a ja myślałem,że Ty to autko miałeś naprawdę porządnie stuningowane...
Do pewnego momentu byłem bezstronny ale kolego za dużo sobie pozwalasz :grrr: próbujesz nabijać się z kogoś o kim mało wiesz :banghead: Daniel był w posiadaniu jednego z najszybszych golfów w europie i wielokrotnie pokazywał na profesjonalnych wyścigach 1\4 mili że ogarnia auto i nie jest niedzielnym kierowcą
nie tłumacz mu i tak nie zrozumie



Leo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: sob lis 03, 2012 22:55

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: Leo » śr lis 07, 2012 09:42

Do pewnego momentu byłem bezstronny ale kolego za dużo sobie pozwalasz :grrr: próbujesz nabijać się z kogoś o kim mało wiesz :banghead: Daniel był w posiadaniu jednego z najszybszych golfów w europie i wielokrotnie pokazywał na profesjonalnych wyścigach 1\4 mili że ogarnia auto i nie jest niedzielnym kierowcą
Może i tak,nie przeczę gdyż nie wiem.... ale czasami pisze takie bzdury,że trudno się z tym pogodzić...
że w różnych postach sam sobie przeczy to nie wspomnę....
Jeśli ktoś wypowiedzi przedstawicieli takich firm ja G-power, Brabus czy GAD nazywa bzdurami...no to sorry,
musi być mądrzejszy od nich.... co z całym szacunkiem do daniela...nie wydaje mi się,żeby miało miejsce...

i jeszcze jedno...właściciel jednego z najszybszych Golfów w europie ,wcale nie musi posiadać monopolu na wiedzę
czy być wszechwiedzącym (nawet jak się za takiego uważa).... o czym mogliśmy się tu przekonać..

daleki jestem od nabijania się z osób,których nie znam...ale jeśli daniel wypowiedzi profesjonalistów nazywa jak powyżej,
więc delikatnie,troszkę ironicznie chciałem mu przekazać iż się myli :)

P.S.
śmieszne jest to co piszesz, wszystkie systemy to dla Twojej informacji esp którego nie ma wiele seryjnie produkowanych aut i jakoś jeżdżą i nie stwarzają zagrożenia..Nie mam czasu na takie gadki bez sensu bo mam dużo pracy i tylko czas tracę.
zgadzam się (choć w BMW to nazywa się DSC),ale czy te auta mają po 600pS?

daniel,mógłbyś się pochwalić w jakiej to firmie tak Ci stuningowali auto,że straciłeś wszystkie systemy kontroli trakcji?



Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: AD6 » śr lis 07, 2012 10:25

nie gadajcie z głupiej najpierw zniży was do swojego poziomu później pokona doświadczeniem, on w ogóle nie przyjmuje tego co sie do niego mówi wymyśla nie stworzone bajały o tym jak to Haldex ma niepowtarzalna zwłokę i że 4x4 jet kiepski bo i tak nie ciągnie na wszystkie 4 koła naraz a BMW ciągnie na obydwa koła cały czas i jeszcze do tego chce skręcać :panna: i do tego 900 Konne BMW z turbina wielkości głowy zbiera się od 2k obr. i nie ma laga jak np. VW o podobnej mocy człowieku ty próbujesz oszukać prawa fizyki hehe


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Czaaaarny
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: ndz lis 04, 2012 22:31

MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: Czaaaarny » śr lis 07, 2012 10:57

:banghead: zalamka Czy ktos to Komedie Zakonczy ??



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10528
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: MKIV R32 vs BMW E39 540

Post autor: doggie » śr lis 07, 2012 11:43

Czaaaarny pisze::banghead: zalamka Czy ktos to Komedie Zakonczy ??

saaaaami specjaliści :bajer: jeden lepszy od drugiego. Zamykam



Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości