Golf 3 1.9 TDI 1Z + 90 KM vs. Audi A4 1.9 TDI S-line 130 KM

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

DamiGTI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 17:59
Lokalizacja: Kraków

Golf 3 1.9 TDI 1Z + 90 KM vs. Audi A4 1.9 TDI S-line 130 KM

Post autor: DamiGTI » pn cze 20, 2011 22:32

Wieczór ... Godzina 19 pięknego słonecznego 20 dnia czerwca . Okolice miejscowości oddalonej nieopodal Krakowa w mieście Świątniki Górne prosta ok 3 km . Prędkość typowego młodego czopka lansującego się w poszukiwaniu dziewczyn - xD ( taki żart ) spokojna muzyka w tle aż w lusterku pojawia się Audi po czym widać ją już na lewym pasie z włączonym lewym kierunkowskazem . Sobie myślę co by nie spróbować zobaczymy co ta nowa mapka wgrana na praktykach dała , redukcja z 5tki na 3ci bieg i jedziemy - niestety Audi dało sobie radę chociaż gość musiał równie zapodać niżej na skrzynce bo miałem opuszczoną szybkę . Gość wyprzedził a moim oczom ukazał emblemat 1.9 TDI z czego DI czerwone a na dodatek Quattro :D Ale co dam dajemy rade dojazd do dupci 1 po czym 2 aż wreszcie 3ci i siwo się zrobiło za audi początkowo odległość wzrosła na ok 2-3 długości Golfa ale było sobie rondo słynące z tego że bez problemowo można przejechać pod prąd by kontynuować jazdę po następnym ok 4 kilometrowym odcinku gładkiej jak stół drodze ... Audi przed rondem hamuje golf przechodzi na lewo i poszedł ... Gość dał rady.Po dojechaniu do końca prostej nawracam na takim niby parkingu po czym Audi dojeżdża po zobaczeniu mnie hamuje i równie zjeżdża. Z racji że byłem sam nie powiem strach obleciał po gaciach bo gość wysiadł i idzie w moja stronę ... Podchodzi otwiera drzwi i rzecze : " Kolego drogi widziałem różnych nie ubliżając Ci prze chu... ale takiej maniany jaką odje... dziś Ty na tym rondzie nie widziałem od dawna. Gratulację pomysłowości oraz korzystania z tego że technika prowadzenia pojazdu mimo łamania dość surowo karanego wykroczenia sprawiła że odcinek draga na który oboje sobie pozwoliliśmy dał ci wygraną . " Gość się przestawił i odjechał . Pozdrowienia dla Tomka z Krakowa oraz jego Audi która nie była pełną serią lecz jej moc była szacowana na ok 160 KM :D A tak nawiasem banan na twarzy widnieje do dziś ...


...Wszystko po to, aby Twoje auto wzbudzało zachwyt. ...

Zobacz Moje MK III --- > http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=361669 <---

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

Golf 3 1.9 TDI 1Z + 90 KM vs. Audi A4 1.9 TDI S-line 130 KM

Post autor: stolniczkow » wt cze 21, 2011 11:25

I czym się tutaj chwalisz? Chyba tylko własną głupotą. W normalnych warunkach nawet byś nie dał rady przeczytać tego quattro na jego klapie... Szkoda słów na takie 'kille' :banghead:


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

twromek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 739
Rejestracja: pn maja 21, 2007 18:10
Lokalizacja: Oderwalde
Kontakt:

Golf 3 1.9 TDI 1Z + 90 KM vs. Audi A4 1.9 TDI S-line 130 KM

Post autor: twromek » wt cze 21, 2011 15:02

Masz wlepę? Jeśli tak to później się nie ma co dziwić jak ludzie krzywo patrzą czy mają nas za buraków. Pozdro mistrzu, trzymaj dalej tak wysoki poziom.



Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Golf 3 1.9 TDI 1Z + 90 KM vs. Audi A4 1.9 TDI S-line 130 KM

Post autor: marcin 78 » wt cze 21, 2011 15:44

DamiGTI, Szacunek mistrzu cwaniactwa :panna:


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

kasisi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr gru 30, 2009 13:01
Lokalizacja: PO w CNA z PWA

Golf 3 1.9 TDI 1Z + 90 KM vs. Audi A4 1.9 TDI S-line 130 KM

Post autor: kasisi » wt cze 21, 2011 20:36

Na chama to się buraki killują, obyś nikomu krzywdy nie zrobił...


ASZ+ 170ps 380nm

Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości