Mk4 150KM vs Daewoo Leganza :)

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
camikazee
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: wt sie 25, 2009 21:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Mk4 150KM vs Daewoo Leganza :)

Post autor: camikazee » pn maja 09, 2011 09:30

Sobotnia noc, około godziny jedenastej, wracam sobie spokojnie do domku. W samochodzie ja, moja kobieta i dwójka kuzynostwa. A, że moja trasa powrotna przebiegała jednymi z dłuższych ulic Bydgoszczy, to można było trochę gofra pomęczyć. Na kamiennej w Bydgoszczy krótka rozmowa z panem z z 90konnego golfa, który dowiedział się dlaczego nie mógł mnie dogonić, po czym wjazd na wyszyńskiego. Podjeżdżam pod światła stając za leganzą. Ciemno było, na początku pomyślałem, że to jakiś mercedes, aż do bezpośredniego zbliżenia. Zielone, ruszyłem od razu zająłem pas prawy, bo na lewym mknęło daewoo, zbliżamy się do kolejnych świateł, ale na spokojnie, bo było czerwone, nagle patrzę zieleń. Spokojnie jadąc na trójce patrzę co robi leganza, a ona przyspiesza, mówię no nic, to i ja, ale bez redukcji, więc do ok 3tys obrotów jechałem kawałeczek za koreańczykiem, po czym jak już turbo zaczęło porządnie dmuchać, patrzyłem tylko jak powiększam przewagę. W sumie przy 150km/h już puściłem gaz, bo nie było sensu dalej piłować. Pan pewnie odpuścił, albo od żony dostał łomot, bo chyba takowa siedziała obok. Podjeżdżając do kolejnych świateł zatrzymał się na wysokości mojego tylnego zderzaka, pewnie nie chciał bym się spojrzał :P Po czym ruszył na zielonym tak spokojnie jakby wypił świeżo zaparzoną melisę. Nie wiem czy to była wersja 133 czy 136 konna, ale ciężar pewnie mieliśmy wyrównany przez wzgląd na nadwyżkę moich pasażerów.


Mk4 1.8T + K03s + nowy przelot - katalizator, końcówka tłumik ULTERa - chwilowo na tyle :)
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=338260]Moja maszynka[/url]

Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Mk4 150KM vs Daewoo Leganza :)

Post autor: marcin 78 » pn maja 09, 2011 16:50

Wytłumacz mi proszę co to jest kill :bajer: ? kill na słabszym :rotfl:


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

Awatar użytkownika
Kowal_
płk Gleba
płk Gleba
Posty: 1732
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 00:06
Lokalizacja: Gliwice
Auto: VW Passat CC
Silnik: CCZA

Mk4 150KM vs Daewoo Leganza :)

Post autor: Kowal_ » pn maja 09, 2011 19:00

marcin 78, Pan w Leganzie sobie gwałtowniej ruszył bo pusto w nocy, na następnych światłach już zrezygnował by puścić przodem nerwusa na prawym ;)


330KM/450Nm

erwinszczak_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: sob sty 19, 2008 15:59
Lokalizacja: Otwock

Mk4 150KM vs Daewoo Leganza :)

Post autor: erwinszczak_ » pn maja 09, 2011 21:30

Kowal_ pisze:marcin 78, Pan w Leganzie sobie gwałtowniej ruszył bo pusto w nocy, na następnych światłach już zrezygnował by puścić przodem nerwusa na prawym
Dokladnie tak pewnie bylo....



Awatar użytkownika
camikazee
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: wt sie 25, 2009 21:04
Lokalizacja: Bydgoszcz

Mk4 150KM vs Daewoo Leganza :)

Post autor: camikazee » pn maja 09, 2011 21:59

Nie nie :P To on jak zobaczył, że zaraz po pierwszych światłach zjechałem na prawy, to mu męskie ego odezwało się i chciał mi pokazać gdzie miejsce dla golfika. Dojeżdżając do świateł gdzie było czerwone mieliśmy gdzieś 70km/h i to on pierwszy zaczął przyspieszać widząc zielone i mnie na prawym z ambicjami wyprzedzenia.
BTW nerwusem nie jestem :P Chyba, że ktoś jeździ niedzielnie bez kierunków, wykonując ryzykowne manewry, utrudniając ruch, bądź wymuszając.


Mk4 1.8T + K03s + nowy przelot - katalizator, końcówka tłumik ULTERa - chwilowo na tyle :)
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=338260]Moja maszynka[/url]

Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Re: Mk4 150KM vs Daewoo Leganza :)

Post autor: marcin 78 » wt maja 10, 2011 17:20

Kowal_ pisze:marcin 78, Pan w Leganzie sobie gwałtowniej ruszył bo pusto w nocy, na następnych światłach już zrezygnował by puścić przodem nerwusa na prawym ;)
no w jakiś sposób można tak tłumaczyć ja osobiście nie staje z takowymi szkoda paliwa niech chłop się ucieszy :chytry:


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

pacos
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: sob kwie 12, 2008 16:24
Lokalizacja: Kielce

Mk4 150KM vs Daewoo Leganza :)

Post autor: pacos » śr maja 11, 2011 10:46

tak a w poprzednim temacie piszesz ze objechales octavie 105 konna :helm:



Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Re: Mk4 150KM vs Daewoo Leganza :)

Post autor: marcin 78 » czw maja 12, 2011 20:07

pacos pisze:tak a w poprzednim temacie piszesz ze objechales octavie 105 konna :helm:
nie rób OT napisałem że śmigam z nim często do pracy i nie chodzi jak 105PS CZYTAJ!


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości