mk4 vs bmw e30 m power

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Re: mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: muody » pt kwie 01, 2011 16:20

kostek pisze:
muody pisze:
Cinek pisze:te, makabra czy jak ci tam. za tydzień przyjeżdżam, szykuj sie :bigok:
maskra :bajer:
Hanysy sobie jaja robią tylko,spokojnie młodzieży :bigok:
:-k to jak tylko jaja to mi pasi (nie znam się i może dlatego :helm:)


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: marcin 78 » pt kwie 01, 2011 18:36

masakra, kolejka się do Ciebie robi :hmm: ktoś zapodał na forum bawary że jak chce to w niedziele,wiesz gdzie :chytry: jak taki kozak to przyjedzie a ja chętnie to zobaczę :popcorn: będą kamery :rotfl:


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Re: mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: muody » pt kwie 01, 2011 19:20

marcin 78 pisze:masakra, kolejka się do Ciebie robi :hmm: ktoś zapodał na forum bawary że jak chce to w niedziele,wiesz gdzie :chytry: jak taki kozak to przyjedzie a ja chętnie to zobaczę :popcorn: będą kamery :rotfl:
Jeżeli chodzi Ci o nicka muody vr6 to jestem ja (zarejestrowałem się po to aby napisać mądre przemowienie :helm:) :D


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Re: mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: marcin 78 » pt kwie 01, 2011 19:35

muody pisze:
marcin 78 pisze:masakra, kolejka się do Ciebie robi :hmm: ktoś zapodał na forum bawary że jak chce to w niedziele,wiesz gdzie :chytry: jak taki kozak to przyjedzie a ja chętnie to zobaczę :popcorn: będą kamery :rotfl:
Jeżeli chodzi Ci o nicka muody vr6 to jestem ja (zarejestrowałem się po to aby napisać mądre przemowienie :helm:) :D
he he domyślam się ale zaprosił Go ktoś inny e30 m50b25,Ty masz VRke w 2ce?


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

xsenshix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: śr lut 11, 2009 18:10
Lokalizacja: Łódź

mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: xsenshix » pt kwie 01, 2011 20:05

Zaprosiłem ja!!Jestem posiadaczem E30 lecz wole sie nie utożsamiać z klubem Łódź-kim bo nie jestem klubowiczem.Jestem bardzo ciekaw jaki to byłby wyścig 1,2 wiadomo że SDi :bigok: ale dalej....
Pozdro dla wszystkich forumowiczów udzielających sie.
To jak Masakra??????



Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Re: mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: muody » pt kwie 01, 2011 20:22

.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 03, 2011 21:13 przez muody, łącznie zmieniany 1 raz.


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: overrange » pt kwie 01, 2011 20:27

muody, samym czipem ze 170 koni chcesz wycisnac 220? :bajer:



Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: Cinek » pt kwie 01, 2011 20:38

jako że dziś prima aprilis to na razie zostawie ten temat, jutro w nim posprzątam o zaczyna być OT


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Re: mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: muody » pt kwie 01, 2011 22:37

overrange pisze:muody, samym czipem ze 170 koni chcesz wycisnac 220? :bajer:
Noooo... To zależy jaki silnik mi się trafi - albo 2.8 albo 2.9 (obydwa spalają benzynę przemysłowo a gazu nie lubię :helm:).
A jak uysy z g-labu będzie na chodzie to zawiezie się kupionego VR'a i virusek na 50 lub 30 KM (w zależności od mocy) i na 330 NM lub 400 nm żeby szałowo było :chytry:. Mój plan to zrobić golfa, potem czekać aż 4 lata miną to prawko zrobię i nigdy go nie sprzedam (sentyment :-)). Żaden problem żeby w VR'ce było pow. 200 KM - wystarczy dobry znajomy co się na tym zna :chytry:. To tyle co mogę powiedzieć na ten temat, reszta może Wielkanocą lub przed (na razie czasu niema i auto nie stoi tam gdzie bym chciał :panna:) w moim temacie co założę ;-)
Pozdrawiam całą ekipę G-lab.pl :okej:


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: Yuri » sob kwie 02, 2011 00:05

muody pisze:
overrange pisze:muody, samym czipem ze 170 koni chcesz wycisnac 220? :bajer:
Noooo... To zależy jaki silnik mi się trafi - albo 2.8 albo 2.9 (obydwa spalają benzynę przemysłowo a gazu nie lubię :helm:).
A jak uysy z g-labu będzie na chodzie to zawiezie się kupionego VR'a i virusek na 50 lub 30 KM (w zależności od mocy) i na 330 NM lub 400 nm żeby szałowo było :chytry:. Mój plan to zrobić golfa, potem czekać aż 4 lata miną to prawko zrobię i nigdy go nie sprzedam (sentyment :-)). Żaden problem żeby w VR'ce było pow. 200 KM - wystarczy dobry znajomy co się na tym zna :chytry:. To tyle co mogę powiedzieć na ten temat, reszta może Wielkanocą lub przed (na razie czasu niema i auto nie stoi tam gdzie bym chciał :panna:) w moim temacie co założę ;-)
Pozdrawiam całą ekipę G-lab.pl :okej:
Kolego ja wiem, że dzisiaj prima aprilis, ale daj już spokój :). 220 kM i 400 Nm samym programem z VR'a... :rotfl:.



Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Re: mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: muody » sob kwie 02, 2011 08:20

Yuri pisze:
muody pisze:
overrange pisze:muody, samym czipem ze 170 koni chcesz wycisnac 220? :bajer:
Noooo... To zależy jaki silnik mi się trafi - albo 2.8 albo 2.9 (obydwa spalają benzynę przemysłowo a gazu nie lubię :helm:).
A jak uysy z g-labu będzie na chodzie to zawiezie się kupionego VR'a i virusek na 50 lub 30 KM (w zależności od mocy) i na 330 NM lub 400 nm żeby szałowo było :chytry:. Mój plan to zrobić golfa, potem czekać aż 4 lata miną to prawko zrobię i nigdy go nie sprzedam (sentyment :-)). Żaden problem żeby w VR'ce było pow. 200 KM - wystarczy dobry znajomy co się na tym zna :chytry:. To tyle co mogę powiedzieć na ten temat, reszta może Wielkanocą lub przed (na razie czasu niema i auto nie stoi tam gdzie bym chciał :panna:) w moim temacie co założę ;-)
Pozdrawiam całą ekipę G-lab.pl :okej:
Kolego ja wiem, że dzisiaj prima aprilis, ale daj już spokój :). 220 kM i 400 Nm samym programem z VR'a... :rotfl:.
Czy ja napisałem Prima Aprilis ? :bajer: :satan:
Nie, to nie żart tylko poważnie mam zamiar kupić VR'a i do +/- ok. 200 KM i +/- ok. 300 albo powyżej NM :chytry:
To ma być taki pocisk na łople i hondy i inne których nie lubię (Audi i Mercedesy tylko dla przyjemności chcę killować :hmm:) :metal:.
P.S. Nie znasz uysego ? :bajer: On to potrafi zrobić takiego czipsa, że hoho :pub:


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Re: mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: marcin 78 » sob kwie 02, 2011 13:26

.
P.S. Nie znasz uysego ? :bajer: On to potrafi zrobić takiego czipsa, że hoho :pub:[/quote] znam i powiem Ci że Cię wyśmieje ja mu powiesz że w wolnossaku chcesz takie przyrosty :panna: Uysy siedzi przeważnie w TDI i z tego można wyciągnąć :pub:


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Re: mk4 vs bmw e30 m power

Post autor: muody » sob kwie 02, 2011 13:41

marcin 78 pisze:
muody pisze:P.S. Nie znasz uysego ? :bajer: On to potrafi zrobić takiego czipsa, że hoho :pub:
znam i powiem Ci że Cię wyśmieje ja mu powiesz że w wolnossaku chcesz takie przyrosty :panna: Uysy siedzi przeważnie w TDI i z tego można wyciągnąć :pub:
Uysy mnie nie wyśmieje bo nie ma za co :helm:, a benzyny tez czipsuje :jezor: (na jego stronie jest foto Maserati Obrazek ) A jedyne TDI, którym jeździ to jest czarna beemka, bo audi stoi i rośnie, a jeszcze ma motocykl. Więc nie wiem czemu wszyscy się dziwią :panna: a swoją drogą możliwy jest wzrost mocy do 200 KM.
Dobra koniec zmiany tematu, bo sprzeczanie się, że w VR6 moc nie wzrośnie do 200 KM i 330 NM jest bezsensowne czyli jak to się mówi - "Jak się popieści to się wszystko zmieści" :helm:.
P.S. Chrzanić TDI :helm: Już się z ojcem w to nie bawimy :finga: Bo za monotonnie było przez kilka lat (Passat B3 TDI KTT, Golf mk3 GTI- Edition TDI, Mk2 GTD TDI itp.) :jezor: Więc pora na kuchenne owulacje :hmm:, żeby nudno nie było :D
Jedyne TDI jakie jest to Caravelle T4 (syncro :food:) i tak już zostanie, a golfa dostałem w spadku (szczęście trafiło na mnie, bo mógł pójść na części albo gdzie indziej :-)) więc coś mocniejszego się przyda :satan:.


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości