Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Post autor: marcin 78 » pt mar 18, 2011 18:25

overrange, he he na vw golf forum i nie wie co to PLa :chytry: tosamo co KR tylko 10koni mnieej :hmm: gdybasz fisiasz a podstaw GTI nie znasz? :jezor:
Ostatnio zmieniony pt mar 18, 2011 18:28 przez marcin 78, łącznie zmieniany 1 raz.


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Post autor: overrange » pt mar 18, 2011 18:27

marcin 78, nie bij mistrzu :-( :-( :-( :panna: :panna: Nom nie ogarniam tych oznaczen silnikowych xD wiem tylko co to RP i KR xD



Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Post autor: marcin 78 » pt mar 18, 2011 18:52

:bigok: :bigok: :bigok:
Ostatnio zmieniony pt mar 18, 2011 18:55 przez marcin 78, łącznie zmieniany 1 raz.


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Post autor: marcin 78 » pt mar 18, 2011 18:54

overrange, http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/da ... kow-gb-rv/" onclick="window.open(this.href);return false;życzę dobrej lektury :pub:


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Post autor: overrange » pt mar 18, 2011 18:57

Oznaczenia silnika no w sumie podstawy, ale ja sie nie interesuje Golfami Serii Mk2 na tyle by znac te skroty - poprostu podobaja mi się te autka i tyle, nie jestem jakims ich pasjonatem :P:P z reszta ktory pasjonat nawet zna te wszystki skroty znaczen silnika :P



Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Re: Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych

Post autor: marcin 78 » pt mar 18, 2011 19:02

[quote="overrange"]Oznaczenia silnika no w sumie podstawy, ale ja sie nie interesuje Golfami Serii Mk2 na tyle by znac te skroty - poprostu podobaja mi się te autka i tyle, nie jestem jakims ich pasjonatem :P:P z reszta ktory pasjonat nawet zna te wszystki skroty znaczen silnika to z kąt wiesz jak pisać w killah ja posty są oznaczone symbolami silnika,przeważnie :grin: VWej to moja pasja od nie dawna interesuje się oplem bo lepsze motory mają
Ostatnio zmieniony pt mar 18, 2011 19:05 przez marcin 78, łącznie zmieniany 1 raz.


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Post autor: overrange » pt mar 18, 2011 19:04

Wtedy moge sobie wpisac w google prawda?:) Nie musze tego znac na pamiec :) Z reszta wiekszosc osob podaje moc, pojemnosc, co ulatwia komunikacje xD



Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Re: Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych

Post autor: marcin 78 » pt mar 18, 2011 19:08

overrange pisze:Wtedy moge sobie wpisac w google prawda?:) Nie musze tego znac na pamiec :) Z reszta wiekszosc osob podaje moc, pojemnosc, co ulatwia komunikacje xD
No może masz racje to wpisz sobie w google C20LET już nie długo w moim aucie :bigok:


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Post autor: overrange » pt mar 18, 2011 19:12

Wiem co to za silnik ale stycznosci z nim nie mialem :P:P



Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Post autor: CIENKII » pt mar 18, 2011 19:27

overrange,
Gdzie w obu przypadkach jeden i drugi ma +- 8s do 100 wiec. 8s, a nie 6
a ile MK II porobiło MK IV gdzie MK IV nie straciło pewnie mocy bo nie zdązyło :D

gadanie kłucenie . . według licznika ok 8 sek 0-100 co widac na filmach( napewno nie mniej :D ) . . na g-techu mysle ze 9 wykrece , choc nie wiadomo . . tylko problem z tym ze nikt w okolicy nie ma lub nie udostepnia :D

z checia nagram cos jeszcze , tzn jakies próby miedzy autami , i z Volvo przez które wyszlo troche pisania :D i wszyscy o nim zapomnieli :D jak narazie Volvo ,,sie spsuło i nie moze'' :panna:

a C20LET rzeczywiscie bedzie latac :D na zywo jeszcze silnika nie widzialem :D a chciałbym :D



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Post autor: To_mas » pt mar 18, 2011 19:32

CIENKII, a ja przyznam ci ze licznikowo robisz 8,xx do 100 tym woim PF'em :D i gratki za to :) teraz bym sie zastanawiał czy to sam serie masz czy coś dłubane przez kogoś bo fajnie idzie !!
Zobaczyłem i miałeś rację. przyznaje :bajer:

ciekawe ile by pokazało na hamowni twoje autko a te autka o których pisałeś :hmm: ale na tej samej hamowni :) bo wg mnie oni trochę fantazjują a twój idzie lepiej niz seria. 2 sprawa to nie ma co porównywać vw po danych katalogowcyh tak do końco bo często osiągi są np lepsze (a spalanie większe :P )
Ostatnio zmieniony pt mar 18, 2011 19:40 przez To_mas, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Tomek_2gt
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: pt maja 29, 2009 20:21
Lokalizacja: Trójmiasto\Rumia

Re: Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych

Post autor: Tomek_2gt » pt mar 18, 2011 19:33

overrange pisze:Pokazales porownanie Golfa 2 gti 139km vs golf 4 gti 150km.

raczej bardziej mi to pod mk1 podchodzi, tak jak kolega opisał ale faktycznie z mk4 gti, Więc 112KM vs 150, Nie ścigałem się z takim ale słyszałem że szału nie robi 150 koni na tą mase,

CIENKII Bez hamowni i gtecha to raczej nikt w tym wypadku Ci nie uwierzy na te 8 sekund. Wiem że bywają auta trzymające serie po 20 latach, sam miałem takiego rp-ka, gdzie na hamowni wypluł 96 koni, i nikt nie wiedział czemu, ale bez przesady.



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Post autor: overrange » pt mar 18, 2011 19:37

Tomek_2gt, tak ten filmik z Top GEar to Mk1 ale Cienki tez pokazal wyscig golfa 2 GTI z 4 GTI :bigok: Zgadza sie 2GTI porobila na tym filmiku 4ke GTI pewnie dzieki przewadze mocy nad/masa miedzy jednym, a drugim autem ale zobacz, ze sam poczatek ida leb w leb. Ale tak wracajac do tego filmiku to ta 2gti byla duza ladniejsza od 4gti tak czy siak :bigok:



Awatar użytkownika
CIENKII
Forum Master
Forum Master
Posty: 1275
Rejestracja: czw lis 30, 2006 20:07
Lokalizacja: FNW
Kontakt:

Co by było gdyby,czyli rozważania na temat mocy naszych aut.

Post autor: CIENKII » pt mar 18, 2011 20:00

To_mas,
teraz bym sie zastanawiał czy to sam serie masz czy coś dłubane przez kogoś bo fajnie idzie !!
ogólnie to nic nie wiadomo . . pod maska jedynie był stozek K&N , teraz jest inny bo tamten mial juz chyba milion kilometrów za sobą :D i od samej przepływki do przepustnicy power rura połaczona gumowymi łączeniami w logo http://www.bonrath.de" onclick="window.open(this.href);return false; , i wycieraczka mimo ze mocy nie daje , daje do myslena ze ktos cos głebiej tez wsadzil . . . komputer ma seryjne oznaczenia i numery . .

spalanie w miescie ? w lato jak go kupilem ponizej 14 nie chcial zejsc delikatnie muskajac gaz . . po miesiacu walki potrafilem zejsc do 9 !!
na trasie zszedłem do jakis 5.8 przy 90 km/h . . . mfa pokazuje 5.5-6.0 przy takiej jeździe 90-100km/h
ale podczas ,,butowania'' czyli zakres od 4,5 do konca wskaznik od paliwa spada szybko a według obliczen wyjdzie koło 18-20 litrów . .
srednio jak jeżdze ok 10-11 litrów musze lac :D

hamownia ? prawdopodobnie po 10-tym :d na tej samej na ktorej hamował sie CRX 170km i Honda 107km . . . Lanos podobno nie hamowany . .
chciałbym zeby pokazał serie . . choc Ci ktorzy jechali twierdza ze jak na 107ps to ,,jadzie'' :hmm:



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości