Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: bongo » śr lut 23, 2011 18:40

Nie no,ludzie :bajer:
Ferrari słabe auto,Viper syf,Corvette syf :bajer:
W jakim świecie żyjesz że takie farmazony gadasz??W życiu nie będzie go stać na takie auto,a on gada że syf :panna:
To nie Gran Tourismo :bajer:



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: overrange » śr lut 23, 2011 18:45

matiz_1990, spoko masz racje :) Nie ma co się kłócić tymbardziej, że to nie ten dział. Spytałem tylko ile kolega ma kucy w audi a4 klekocie bo napisał, że dałby mi rade. Nie na poziomie też było naśmiewanie się ze skromnego ekonomicznego silniczka 1.4. Czy ja swoim autem lecze kompleksy? nie :P Skoro cos zle zrozumialem, to mozna to wytlumaczyc w kulturalniejszy sposob ze np marchewa czy tam pietruszka to ogien z rury, a nie odrazu spinac sie do silnika 1.4 i pisac moj kle kle klekot zje Cie... to jest dopiero brak kultury :)
PS. Bongo dziekuje, ze tak dobrze mi zyczysz aby nigdy mnie nie bylo stac na takie auto. Ale powiem Ci, ze gdyby mnie bylo stac to napewno nie wybralby zaden z tych trzech bo wg mnie sa lepsze samochody sportowe. Ja Tobie z kolei zycze by bylo Cie stac kiedys na benzyniaka bo klekotem to nie frajda jezdzic w osobowce.



Awatar użytkownika
matiz_1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: śr cze 03, 2009 17:18
Lokalizacja: Rzeszów

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: matiz_1990 » śr lut 23, 2011 18:53

No tu też masz trochę racji, ale proszę zakończmy ta rozmowę na tym poście bo nic sensownego i tak już nikt do niej nie wniesie, a szkoda się tu opluwać i warczeć na siebie :bigok:


Golf III 1.9 TDI 1Z :D Mroczny Parchu;)

Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Re: Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: guziolek » śr lut 23, 2011 18:57

overrange pisze:. Ja Tobie z kolei zycze by bylo Cie stac kiedys na benzyniaka bo klekotem to nie frajda jezdzic w osobowce.
Ja tam wolę klekota niż benzynę. O gustach się nie dyskutuje. ps. Na temat ekonomii diesla też widzę niewiele wiesz skoro twierdzisz, że tak tanio się nimi jeździ. Tanio to było 5 lat temu teraz jest porównywalnie.
Jakbyś cokolwiek tematy ścigania ogarniał, a nie tylko wikipedia i zakładka z danymi technicznymi, TopGear i YouTube to byś wiedział co to marchewa. Z resztą nie ma co się do Ciebie pruć, bo i tak masz za dużo cech z rycerza i nic do ciebie nie dociera, no może poza tym, że EVO jest najlepsze na świecie. Nie ważne, że ZR1 lepszy czas, ty i tak twierdzisz że gorsze bo nadrabia prostą, a w zakrętach wolniejsze, a ja się pytam co z tego skoro i tak pokonało tor szybciej? :okej:
I teraz to już na prawdę nic nie napiszę bo widzę że to nie ma sensu i powtórzę się........
[youtube][/youtube]



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: bongo » śr lut 23, 2011 19:03

overrange pisze:Ja Tobie z kolei zycze by bylo Cie stac kiedys na benzyniaka bo klekotem to nie frajda jezdzic w osobowce.
Akurat diesle są droższe,praktycznie w każdym aucie,więc raczej mnie stać :bajer:
Po drugie mieć 150 konne auto które spala 6 litrów ropy to też jest dla mnie wielka zaleta z racji moich dziennych przebiegów sięgających 100km :bigok:



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: overrange » śr lut 23, 2011 19:10

guziolek, gamoń jesteś straszny wiesz? Gdzie napisałem, że EVO jest szybsze od ZR1?? Czy lepiej się zbiera. Amerykanie tylko to co robią to samochody na prostą i tyle. Nie mam pojęcia o ekonomi benzyna diesel. Ile kosztuje przegląd diesla, a ile do benzyny? Ile rozrząd do diesla ile do benzyny? Słyszałeś coś o silnika TSI? Każdy już przystopował, a Ty znów te swoje mądrości wypisujesz? Znasz mnie osobiście, że oceniasz czy nie mam pojęcia? Czy, że moja wiedza opiera się na źródłach internetowych? Co Ty wogóle o mnie wiesz prócz tego, że nie wiedziałem co to marchewa i tu jest mój błąd.Przyznałem się. Lecz Ty dalej szukasz zaczepki. Zmierz sobie tym swoim miernikiem lakieru grubość szpachli w swojej borce - może lepiej Ci się od tego zrobi.
bongo, no to bardzo fajny wynik :)



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: xxxGlaDxxx » śr lut 23, 2011 19:26

A ja sie dziwie moderatorowi że pozwala na tak jałowe i bezsensowne dyskusje o niczym... Kolega jeździ 1.4, twierdzi ze mu to wystarcza ( jest fajny i zrywny, ja akurat twierdzę inaczej). Nie lubi diesli, jego sprawa. Nie wiem po kiego grzyba sie spinać i ciągnąć tą daremną dyskusje ?



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Re: Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: guziolek » śr lut 23, 2011 19:29

overrange pisze:guziolek, gamoń jesteś straszny wiesz?
gamoń to cię zrobił misiu. A ja dla ciebie to mogę być PAN gamoń jak już



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: bongo » śr lut 23, 2011 19:32

xxxGlaDxxx pisze:A ja sie dziwie moderatorowi że pozwala na tak jałowe i bezsensowne dyskusje o niczym..
Jeśli do mnie pijesz,nie mój dział :bajer:



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: overrange » śr lut 23, 2011 19:34

Uuuuu piękny poziom teraz wyzywac rodzicow no ladnie ladnie... Pelen poziom. Bym cos napisal ale nie bede sie znizal do Twojego poziomu bo obrazac innych ludzi to latwo ale wzbudzic szacunek to juz ciezej. Popracuj trochę nad tym.



yiabol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 107
Rejestracja: sob cze 20, 2009 12:33
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: yiabol » śr lut 23, 2011 20:16

ej panie jak już się kłócicie to chociaż na temat...
żeby było co poczytać :hmm:



Awatar użytkownika
matiz_1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: śr cze 03, 2009 17:18
Lokalizacja: Rzeszów

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: matiz_1990 » śr lut 23, 2011 20:21

a Ci dalej swoje :bigok: co za ludziska :rotfl:


Golf III 1.9 TDI 1Z :D Mroczny Parchu;)

Awatar użytkownika
Krzyh00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: ndz lut 24, 2008 15:17
Lokalizacja: K-lin

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: Krzyh00 » śr lut 23, 2011 20:21

overrange pisze:Krzyh00, a co masz do szaleństw?
b16a1 - i w tym wypadku mozna powiedziec ze to benzyna dajaca frajde ale prosze Cie nie 1.4 w golfie...



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Re: Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: guziolek » śr lut 23, 2011 20:30

yiabol pisze:ej panie jak już się kłócicie to chociaż na temat...
żeby było co poczytać :hmm:
Nie ja zmieniłem temat. Mnie się kill jak najbardziej podobał :bigok:



Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości