golf iv vs 2x passat b6, audi a4 b6

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
viciorex
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: śr lis 03, 2010 17:56
Lokalizacja: Kielce

golf iv vs 2x passat b6, audi a4 b6

Post autor: viciorex » wt lut 22, 2011 02:28

Akcja miała miejsce dzis ok 16.30 na odcinku kochanej wylotowki z kielc od lidla az po zjazd na e7.

dzien zaczął sie jak kazdy inny. na 8 na uczelnie i tu katorga :grrr: godzina zajęć, godzina przerwy, godzina zajec godzina przerwy.... i tak az do 16. Masakra.
Ale wreszcie nadszedł koniec i mogłem wracac na chate. Wsiadłem do samochodu i jazda. Aby sie nieco rozbudzic jak tylko golf nabrał temperaturki zaczął sie agresor. :banghead: :banghead: :banghead: niestety w korku :los2: ale w koncu wyjazd z centrum i wolnosc na krakowskiej.dojezdzam do lidla a 3 autka przede mna stoi srebrne audi a4 w kombi. mysle sobie ze moj znajomy. zielone :okej: wszyscy ruszaja a nagle audi zaczyna omijac slalomem inne auta to ja za nim wnalazłem troche przestrzeni :hmm: wykorzystujac szlak ktory przetarło audi :jezor: 120 -> 130 zaczynam go dochodzic ale okazuje sie ze to nie ziomus. wyskokosc dawnego ALEXIS :ass: '(tubylcy' wiedza o czym mowa) ale skoro juz cisne to chciałem sie sprawdzic. dojazd na tył i widze ze koles sie nie ma zamiaru dac. idziemy jeden za drogim az na białogon gdzie on skrecał. a ja cisne w kierunku domu ze stałą predkoscia 110kmh. :chytry: przed "słowikiem" zauwazam przed soba 2 auta ktore wszystkich wyprzedzaja wiec podjazd i widze 2x passat b6 ale jeden z silnikiem 1.9tdi raczej 105km i 2,0tdi. jako ze miałem predkosc odpowiednia na wyprzedzanie ale oni blokowali pas lewy :los2: to kierunek w prawo i ich oblatuje po łuku. ale tuz po wjezdzie na lewy zostałem zablokowany przez clio. mieli do mnie ok 3 długosci. ale zanim to clio sie zwlokło to byłem juz tak zchamowany ze szkoda mi było ich blokowac, bo byli juz rozpedzeni. było to odrazu za mostem na słowiku. zanim bym sie rozpedził to szkoda gadac. puszczam obu ale widze ze juz cisna. ale na wyskokosci fotoradaru panowie zwolnili a ja nie (wiem ze radar nie działa :rotfl: ) i juz 1.9 było moje. a przed swiatłami juz toczyłem sie obok 2.0 predkosc ok 40kmh ja na prawym on na lewym. i depa pare samochodow przed nami ale ja znalazłem luke przed golfem mk3 ktory zblokował passatato zmiana pasa i juz innych mam za soba. ale honorowo poczekałem na passata. gdy juz siedział mi na tyle zjechałem na prawo bez przepiny juz na 5 i pedał w podłoge. :cool: w lusterku widze jeszcze 1.9 ale juz nie goni. predkosc zaczyna rosnac 130-> 140-> czerwona gora 160 ale moj pas zajety to wjazd za passata dalej jedziemy 160 az do wiaduktu na e7 a tam wiadomo łuk dosc interesujacy to gdy tylko w pasku zapaliły sie światła stop ja na prawo i go oblatuje ja w kierunku małogoszczy on na jedzejow. pozegnalismy sie światłami i podążyłem do domu.

byłem zdziwiony ze nie wykozystał mocy tego 2.0. jezdziłem takim na jezdzie probnej i byłem pod wrazeniem :D ale moze on podjezdzał pod czerwonke na 6 :D

to by było na tyle narazie. do nastepnego razu


mój golf ------> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 1&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
tomcio1
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 100
Rejestracja: ndz kwie 22, 2007 22:47
Lokalizacja: Jastrzębie, KrakóVW
Kontakt:

Re: golf iv vs 2x passat b6, audi a4 b6

Post autor: tomcio1 » wt lut 22, 2011 12:08

Nie chce mi się wypowiadać na temat killi bo za bardzo nie można się wypowiedzieć.
Natomiast twój sposób jazdy zasługuje na to, żeby pozbawić Cię prawo jazdy i oddać jak zmądrzejesz.
Czy ty myślisz, że każdy kto jedzie szybciej od Ciebie to ma ochotę na wyścigi?
Wszystko jestem w stanie zrozumieć, ale ściganie się na tak zatłoczonej drodze to jest poroniony pomysł.


Mądry nic nie powie, a głupi się nie domyśli...
[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/132/14f30907b7eab63d.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

golf iv vs 2x passat b6, audi a4 b6

Post autor: Cinek » wt lut 22, 2011 14:10

ładnie, jest szansa że będziesz bohaterem w gazetach, szkoda że martwym


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Awatar użytkownika
Majiic
Czerwona Strzala
Czerwona Strzala
Posty: 1047
Rejestracja: sob cze 10, 2006 13:41
Lokalizacja: Gdansk/Stegna
Kontakt:

golf iv vs 2x passat b6, audi a4 b6

Post autor: Majiic » wt lut 22, 2011 14:40

I naucz sie poprawnie pisac...



D00ZER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob cze 19, 2010 01:37
Lokalizacja: Jędrzejów. Świętokrzyskie

golf iv vs 2x passat b6, audi a4 b6

Post autor: D00ZER » wt lut 22, 2011 14:48

Kolega z polibudy bo pod Kochanowskim nie widziałem takiego golfika??



Awatar użytkownika
viciorex
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: śr lis 03, 2010 17:56
Lokalizacja: Kielce

golf iv vs 2x passat b6, audi a4 b6

Post autor: viciorex » śr lut 23, 2011 01:16

kochanowski.

jeju nie czepiajcie sie nie zawsze tak jezdze :goof:


mój golf ------> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 1&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;

D00ZER
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sob cze 19, 2010 01:37
Lokalizacja: Jędrzejów. Świętokrzyskie

golf iv vs 2x passat b6, audi a4 b6

Post autor: D00ZER » śr lut 23, 2011 01:51

To musimy się kiedyś ustawić na jakieś "ściganko" bo w niedziele kończyłem o tej samej porze i jedziemy w tą samą stronę do rozjazdu na małogoszcz i jędrzejów :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości