Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

bvw08
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 308
Rejestracja: sob sie 19, 2006 17:10
Lokalizacja: śląsk, RŚL

Re: Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: bvw08 » pn lut 21, 2011 15:16

overrange ile ty masz lat?? gdzie jest napisane że toledo jest podobnie szybkie do evo i jeppa? Chodziło o to że jeep szybciej mi się oddalał od evo które na pewno było dłubnięte z racji tego że puszczał z wydechu marchewy na pół metra. A tak poza tym :smiech3:


[url]http://www.youtube.com/watch?v=ij7GrSMpcAY[/url]

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: overrange » pn lut 21, 2011 16:01

Słuchaj Evo nie kopci, to nie diesel najwidoczniej coś go bolało, a nie, że było modzone. To nie traktor żeby kopcił. Gdyby evo było choć trochę dłubniete to zawineło by SRT8.



Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: Yuri » pn lut 21, 2011 17:22

overrange pisze:Słuchaj Evo nie kopci, to nie diesel najwidoczniej coś go bolało, a nie, że było modzone. To nie traktor żeby kopcił. Gdyby evo było choć trochę dłubniete to zawineło by SRT8.
Nie kompromituj się już człowieku. Od kiedy "marchewy" oznaczają kopcenie? :rotfl:



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: overrange » pn lut 21, 2011 17:37

Nie wiem jak nie potraficie sie wyslowic to wiecie co tam te marchewy oznaczają. Ale dobra jezdzijcie dalej tymi swoimi sztruclami i zyjcie w przekonaniu, ze objezdzacie srt8 albo, ze jest z nim 1:1 i ze toledo duzo gorzej od evo nie idzie... Bajkopisarze.



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Re: Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: guziolek » pn lut 21, 2011 17:56

overrange pisze:Nie wiem jak nie potraficie sie wyslowic to wiecie co tam te marchewy oznaczają. Ale dobra jezdzijcie dalej tymi swoimi sztruclami i zyjcie w przekonaniu, ze objezdzacie srt8 albo, ze jest z nim 1:1 i ze toledo duzo gorzej od evo nie idzie... Bajkopisarze.
Olaboga skąd się urwałeś, głowę to chyba masz tylko po to żeby się deszczówka do środka tułowia nie wlewała, bo do myślenia i kojarzenia niektórych faktów to wcale jej nie używasz :banghead: :banghead: :jaja: :los2:



Awatar użytkownika
chevchelios
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: wt lut 15, 2011 16:50
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: chevchelios » pn lut 21, 2011 18:05

overrange pisze:Gdyby evo było choć trochę dłubniete to zawineło by SRT8.
Gdyby SRT8 był trochę dłubnięty zawinąłby evo, które jest w mojej opinii smutnym ryżowozem ale ja nie jestem obiektywny bo nie lubię japońskich aut. :hmm:


HRT

frytkowskii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: pt cze 18, 2010 21:42
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: frytkowskii » pn lut 21, 2011 18:48

overrange pisze:frytkowskii, dobra masz racje Toledo jest szybsze i lepsze od SRT8 i EVO 7,8,9 które w serii kręcą koło 5-5,5s do 100, a dzięki napędowi na 4'y strzał ze sprzęgła NISZCZY AUTOMATYCZNIE TOLEDO. Masz racje samochód do sportu jakim jest EVO, kosztujący grubo jest gorszy od toledo, które jest zwykłym samochodem. Widziałem troche i jeszcze DUUUUUUZO WIECEJ PRZEDE MNA ale to, ze na starcie evo mocno by nie odskoczyło to nawet w bajkach braci grim nie wyczytałem. Nie wiem co bierzesz ale podziel się sekretami.

PS> jak to jest być użytkownikiem samochodów będących tańsza, mizerniejszą wersją VW?? W ten sposób leczysz swoje kompleksy?
overrange Ty masz wogole prawko? Bo z tego co widze Twoj poziom myslenia wskazuje ze masz grubo ponizej 18 lat. Uwierz mi nie mam zadnych kompleksow, ale Ty na pewno jakies masz, moze dlatego ze Twoj golf to tylko 1.4 i te kilkadziesiat koni pod maska, dlatego jedziesz po kazdym kto mogl chociaz wystartowac "zwyklym" autem ze sportowym. Ty swoim pewnie tez sie scigasz ale nikt tego nie widzi i killuja Cie jadac normalnie. Dam Ci rade czytaj posty conajmniej 10 razy az zrozumiesz co dana osoba chciala przekazac, a dopiero pozniej po glebszym zastanowieniu zacznij cos pisac. Nic nie biore, a nawet gdybym to robil to jestes ostatnia osoba z ktora bym sie tym dzielil. Jezeli to auto z Twojego avataru nalezy do Ciebie, albo chcesz takie miec to :rotfl: :jaja:



Awatar użytkownika
marcin 78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 240
Rejestracja: wt lut 10, 2009 20:13
Lokalizacja: EL

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: marcin 78 » pn lut 21, 2011 19:33

he he he ale jaja :rotfl:


Był MK2 GT RP swap 16V PL jest VA GT a w tyrce T5 AXB

triCKy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: czw lip 02, 2009 18:25
Lokalizacja: Ck

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: triCKy » pn lut 21, 2011 19:45

Widząc co pisze overrange jestem za dodatkowymi zajęciami w gimnazjum/liceum z czytania ze zrozumieniem :grin:



Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Re: Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: guziolek » pn lut 21, 2011 19:51

triCKy pisze:Widząc co pisze overrange jestem za dodatkowymi zajęciami w gimnazjum/liceum z czytania ze zrozumieniem :grin:
Sama rejestracja na forum powinna odbywać się na podstawie jakiegoś specjalnie stworzonego na te potrzeby testu z elementarnej wiedzy motoryzacyjnej i słownictwa z tym związanego, żeby potem nie było, że ktoś nie wie co to "marchewa z rury" i pisze o kopceniu no i przy okazji wyszłoby czy dany delikwent potrafi czytać ze zrozumieniem :grin:



erwinszczak_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: sob sty 19, 2008 15:59
Lokalizacja: Otwock

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: erwinszczak_ » pn lut 21, 2011 21:25

overrange,

Ja mam tylko do Ciebie pytanie, to auto z awatara to twoj golf ?



Awatar użytkownika
Gumis_Krk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 265
Rejestracja: wt sie 05, 2008 12:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: Gumis_Krk » pn lut 21, 2011 21:51

overrange pisze:jak to jest być użytkownikiem samochodów będących tańsza, mizerniejszą wersją VW
ja uważam że zajebiście :D

Natomiast co do killa hehe do wszystkiego trzeba mieć dystans :bigok:



Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: overrange » pn lut 21, 2011 22:16

Gumis_Krk i chevchelios, chociaż jedyni na poziomie.

A co z moją wiedzą nie tak? Z evo wykrecają po 1000koni w budzie ważącej nie wiele ponad tone więc SRT8 dostaje baty.

" onclick="window.open(this.href);return false;

Ten avatar jest ze strony wiejski tuning. Mam golfa tak 1.4 ale nie mk3, a jaki to chwalic sie nie bede bo to zwykly dupowoz.

PS. Dalej sie pytam co z moją wiedzą jest nie tak?? Evo po modach robi SRT8 po modach jak chce. Zarówno na torze jak i na kresce. Słyszałeś o takich wersjach Evo jak np FQ?? 340 i w góre?? Słyszałeś o czymś takim jak silnik 2.3 w EVO?? BARANY.

Moje 1.4 nie jest do ścigania ale do bezpiecznego, komfortowego i ekonomicznego wożenia dupy. Czego tym Waszym kle kle kle dużo brakuje.
Ostatnio zmieniony pn lut 21, 2011 22:26 przez overrange, łącznie zmieniany 1 raz.



triCKy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: czw lip 02, 2009 18:25
Lokalizacja: Ck

Toledo ARL+ vs Jeep SRT8

Post autor: triCKy » pn lut 21, 2011 22:23

no to do tego Twojego 1.4 to naprawdę dużo nam brakuje :rotfl:



Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości