Jadą sobie nowiuska S5 i mój Gofer R20 no i się narobiło...

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
guziolek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1400
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:31
Lokalizacja: Lublin okolice
Kontakt:

Re: Jadą sobie nowiuska S5 i mój Gofer R20 no i się narobiło

Post autor: guziolek » śr gru 01, 2010 21:20

papol pisze:
lovwelas pisze:papol, cos mi sie wydaje ze na dzien dzisiejszy towiecej niz te 10km różnicy jest

Napewno ogulem jest przepasc,napisalem to jako ciekawostke, moj silnik ma 15scie lat ale jeszcze jest porownywalny z nowszymi jednostkami :pub:
Tylko zauważ że Złos ma przy "R"-ce "+" i z tego co pamiętam jest tam jeszcze plus jakieś dziesiąt? koników więcej niż w seryjnym R.



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Jadą sobie nowiuska S5 i mój Gofer R20 no i się narobiło...

Post autor: zlos » wt gru 07, 2010 15:47

Fakt, parę koni się przypałętało na pięknych przedmieściach Łodzi. To złoś z BATA! strzelił i stadko powiększył na zdrowie 300+. A wiosną urządzę sobie polowanko na kolejne koniki, tak na 350+.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
Hulaj
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: śr lis 22, 2006 19:02
Lokalizacja: Kraków/Chełm
Kontakt:

Jadą sobie nowiuska S5 i mój Gofer R20 no i się narobiło...

Post autor: Hulaj » śr gru 08, 2010 14:13

s5 piękne auto, tylko że nie jest takie S jak Golf :jezor: Super że miałeś okazję, bo ja to tylko pomarzyć mogę o takich sprawdzianach.

Tfsi zrobione na nieco ponad 300KM robi takie s5 na 1/4. Nie wiem ile tam było od świateł do świateł ale na długim dystansie zdziwienie kierownika byłoby dużo większe i pisałbyś raczej w tonie "zmasakrowałem s5 a jego żona zwymiotowała z zażenowania " ;)Kolega z innego forum złoił taką na 1/4 octavią rs k04
http://www.youtube.com/watch?v=vtN0e6s5 ... re=related wyobrażam sobie jak było w starciu z Tobą.

Super gratki!


www.vwgolfv.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości