Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: xxxGlaDxxx » pn paź 11, 2010 18:56

Ja tam dalej uważam że może ściganie się miało miejsce, ale prędkości i latanie przez miliord metrów bokiem jest cudownie ukoloryzowane. Wybacz, ale jak piszesz że auto z poślizgu prostujesz na 2 biegu po czym wciskasz sprzęgło i wrzucasz 3 i wychodzisz z poślizgu to ogarnia mnie pusty śmiech... Pojedź kiedyś na płytę poślizgową i spróbuj zrobić to co napisałeś że niby zrobiłeś to pogadamy ;)



Awatar użytkownika
damian24
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: śr mar 29, 2006 21:22
Lokalizacja: Częstochowa/Białystok/Hildesheim
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: damian24 » pn paź 11, 2010 19:10

Wydaje mi sie ze przy takim traktowaniu przy każdym wypadzie na miasto to ten motor z tych 136 zjechanych koni przez poprzedniego "właściciela"ma teraz niewiele ponad 100. A co do paru gratów to żeby przywrócić zdrowie silnikowi trzeba robić kapitalny remont a nie wymienić uszczelki i alternator. A i bym zapomniał o misce.
I ja sie dziwię ze ciężko kupić zadbany samochód. Pomijając fakt ze trafiając na takiego "kierowce" można po prostu stracić życie. Kolega chyba jeszcze nie miał wypadku a jak miał i tak jeździ to hmm cóż sa różni ludzie.
S7TDI pisze:Bo z tego co czytam jeden może lecieć 250km/h przez centrum miasta i jest OK, nikt nie krytykuje, a jak ktoś inny zrobi taki wyczyn to tragedia i wykłady o bezpieczeństwie, odpowiedzialności, buractwie itp
Bo może nie wszystko czytają ludzie którym sie to niepodoba. Mozna czasami szybciej jechać ale takie cos. Jesli to prawda to powiedz czy popierasz takie zachowanie?
A jakbyś wjechał komus takiemu pod koła? Albo osoba ktorą kochasz.
Przepraszam za OT ale krew mnie zalewa jak czytam takie debilne opisy i popisy. Mam VR bójcie sie :? Nie ma szybszych, mocniejszych i lepszych



Awatar użytkownika
___GEN.KOTEK___
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 13, 2010 14:47
Lokalizacja: Patrzę z góry

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: ___GEN.KOTEK___ » pn paź 11, 2010 19:33

damian24 pisze:Mam VR bójcie sie :? Nie ma szybszych, mocniejszych i lepszych
Hehe, fajnie ujęte... bo mając VR można pomyśleć że jest się strasznie szybkim :)

Frank...to też z Lublina, i chyba nawet część pod McDolarem..może skocz do nich wieczorkiem i stań z jakimś...1,6 ?? ops, wyczuwam problemy :satan:

" onclick="window.open(this.href);return false;

Swoją drogą, czy kierownik seata jako były właściciel nie ma tu konta?? Może u niego nie wyło tak w środku i miał 120 na liczniku? :lol:
Ostatnio zmieniony pn paź 11, 2010 19:38 przez ___GEN.KOTEK___, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: bongo » pn paź 11, 2010 19:43

Prej pisze:uważam że moderator nie powinien brać udziału w wyśmiewaniu użytkowników i zając się pilnowaniem porządku na forum...
A co,nie mogę napisać swojego zdania? :bajer: Śmiałem się i będę się śmiał z takich kierowców i nikt mi nie zabroni publicznie wyrażać swojej opinii :bajer: A to że jestem moderatorem nie ma nic do rzeczy :chytry:
A jeśli ktoś zakłada tutaj temat,to powinien liczyć się z komentarzami,zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi.Jak widać w tym przypadku pozytywnych raczej nie ma.



Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1470
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: kwadrat » pn paź 11, 2010 20:29

___GEN.KOTEK___ pisze:stań z jakimś...1,6 ?? ops, wyczuwam problemy :satan:
Tak honda is the best :rotfl: Jak ten 1.6 ma się zbierać tak jak to coś z filmiku 1.45 to :panna: Polówka 1.4TDi mojego ojca zbiera się lepiej...


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
AD6
Forum Master
Forum Master
Posty: 1047
Rejestracja: pn paź 16, 2006 20:00
Lokalizacja: Śląsk SC
Kontakt:

Re: Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: AD6 » pn paź 11, 2010 20:55

kwadrat pisze:
___GEN.KOTEK___ pisze:stań z jakimś...1,6 ?? ops, wyczuwam problemy :satan:
Tak honda is the best :rotfl: Jak ten 1.6 ma się zbierać tak jak to coś z filmiku 1.45 to :panna: Polówka 1.4TDi mojego ojca zbiera się lepiej...

bo to licznik w milach :helm:


VAG-CZEWA.PL Admin



MK4 VR6 4x4 AQP
:dol:
Obrazek

mk4 VR6 4motion AQP, Toledo II VR5 AGZ, bo świat kręci sie za szybko żeby jeździć wolno

Awatar użytkownika
___GEN.KOTEK___
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 13, 2010 14:47
Lokalizacja: Patrzę z góry

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: ___GEN.KOTEK___ » pn paź 11, 2010 22:42

AD6 ------------> I tym komentarzem go zabiłeś :okej: :okej: :pub:



Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1470
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: kwadrat » pn paź 11, 2010 23:07

:panna: Nie zauważyłem. Właśnie te obroty mi nie pasowały w stos. do prędkości :goof: Zwracam honor. W takim wypadku to całkiem nieźle się zbiera :helm:


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
OLI88
Grupa Świętokrzyska
Grupa Świętokrzyska
Posty: 865
Rejestracja: śr sie 22, 2007 14:38
Lokalizacja: okolice kielc
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: OLI88 » wt paź 12, 2010 00:43

ponoc dopalacze juz wycofali :ass:


Obrazek

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: herbiasty » pt paź 22, 2010 00:14

W ogole to czasem mysle, ze ja przeginam.. ale to czytalem ze szczeka otwarta szeeeroko...
Nie podoba mi sie takie podejscie.. tez lubie przycisnac.. ale po takim kontrowaniu jak napisales.. Ty wysladl bys z nogami jak z waty bo to nie jest hop-siup, kontra-kontra.. tylko o jaaaaaaa p***.. !!! podswiadome reakcje po ktorych nawet nie wiesz co dokladnie zrobiles i jak kreciles kiera...
zycze Ci udanych killow ale nie zrob komus krzywdy..


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
adikpn
Wolfsburg Power
Posty: 420
Rejestracja: ndz mar 21, 2010 14:14
Lokalizacja: Poznań

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: adikpn » pt paź 22, 2010 00:30

i przez takich jak Ty giną ludzie którzy umieją jeździć i jezdzą spokojnie z pkt A do pkt B. Jak chcesz być taki kozak kup sobie calibre i szpanuj nią.
Jak już wcześniej wiara wspomniała przez takich buraków ja ty wołaja wieśwagen. gdybym zatrzymał cie do kontroli odrazu bys stracil prawo jazdy....


Obrazek

Awatar użytkownika
slonik98
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 548
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 19:54
Lokalizacja: Rogoźnik
Kontakt:

Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: slonik98 » sob paź 23, 2010 13:52

Ooooostraa jazdaaaaa :helm: :helm: :helm: :helm: lubie takie kille. 1 odcina, 2 odcina, 3 odcina, 4 odcina ,5 odcinaaaaaaa ojaaaaa :satan: :satan: :satan: fajny kill z policją hehe.
Ps. Pamiętaj VR jest do jazdy do 4tys. obrotów, wg. niektórych jak pojechałeś do odcinki to już zabiłeś motor :foch: nie ważne czy motor był zimny czy ciepły: POJECHAŁEŚ DO ODCIĘCIA TY ZABÓJCA SILNIKA :rotfl:
Kupcie VR i założcie sobie limiter do 4k. obr.
pozdro



Awatar użytkownika
xxxGlaDxxx
...
...
Posty: 1200
Rejestracja: śr wrz 23, 2009 23:50
Lokalizacja: Wrocław

Re: Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: xxxGlaDxxx » sob paź 23, 2010 20:58

slonik98 pisze:Ooooostraa jazdaaaaa :helm: :helm: :helm: :helm: lubie takie kille. 1 odcina, 2 odcina, 3 odcina, 4 odcina ,5 odcinaaaaaaa ojaaaaa :satan: :satan: :satan: fajny kill z policją hehe.
Ps. Pamiętaj VR jest do jazdy do 4tys. obrotów, wg. niektórych jak pojechałeś do odcinki to już zabiłeś motor :foch: nie ważne czy motor był zimny czy ciepły: POJECHAŁEŚ DO ODCIĘCIA TY ZABÓJCA SILNIKA :rotfl:
Kupcie VR i założcie sobie limiter do 4k. obr.
pozdro
Tak społeczeństwo postrzega kierowce golfa... Za jakie grzechy ja sie pytam...



atm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 13:07
Lokalizacja: Wlkp
Kontakt:

Re: Golf III vr6 vs Vectra C , Toledo and BMW seri5 e36

Post autor: atm » ndz paź 24, 2010 17:45

z tymi textami z policja, jezlei faktycznie bylo jak opisujesz to ladnie buractwem zajechales ...
przechwalanie swojej 18 letniej padaki, ze cie nie dogonia itp ze kumplom na forum filmik wsadzisz o jakei to dziecinne stary ;]
ps. ich većie maja doladowane motory i sa to auta "w miare nowe" z malym przebiegiem twoj fył er jest ..<nie chce mi sie tu nawet pisac> eh


Ja Panie policjancie, daj stówkę mniej bo na dobrą sprawę to jak bym się nie zatrzymał to za cholerę byście mnie nie dogonili.
P2 taaa, jest pan pewien
Ja no a jak? ile ten wasz złom ma do "setki" 6,2? mój ma niecałe 5.
P1 a nie 2 przypadkiem?
Ja no kurde nie wierzy mi! tam siedzi 283 kuce (o jee dobra ściema nie jest zła) Ile ta rozlatująca się Vectra poleci na V maxa? 250? Ja swojego bujam na 4 biegu do 260 i zamykam w ten sposób szafę hehe
bla bla bla bla bla
dzwoni telefon, żona Ja - tak kochanie? , gdzie jestem? w korku stoję.

zapiska powinna byc wyeemitowana w "operacja burak" w tvn turbo a pogrubione texty to juz w wogole rece opadaja <-- nie wiem jakis TeDe by z tego kabaret zrobil na szybko.

ps. bo jeszcze nie moge sie ogarnac tym :D pytanie do tego franklin ..cos tam : królu szos czy ty jezdziles kiedys szybkim samochodem ze vr6 ztawiasz wsrod najszybszych fur swiata ? bo no chyba nie:D bidna twoja przygoda motoryzacyjna.



ODPOWIEDZ

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości