A4 b5 1.9 TDI vs A6 C6 2.7 TDI

Opisy Waszych KILLów, tylko rzeczowe dyskusje, spam będzie tępiony.

Awatar użytkownika
Drogojad
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 204
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 21:24
Lokalizacja: Kryg
Kontakt:

Post autor: Drogojad » pt maja 28, 2010 18:55

ja jade swoim abf marne 150 km w wolnosaku ta sama droga prosta wracamy tamtędy z pracy no i pojawiła sie astra GSi wlot na masce klamry wiadomo nie bede wyjaśniał u mnie 2 osoby on board miałem nadbagaz w postaci kumpla 120 kilo wypadam z łuku 100 .. 120 dodaje gazu długa prosta 5 bieg (teren zabudowany 50km/h) zapewniam ze było bezpiecznie. i co gośc z asrty kierunek i zaczyna wyprzedzać ( po co i tak szyko jedziemy alle...) ułamki sekund zredukowałem i nie dałem sie wyprzedzić doszlismy do 160 kmh chociaż przyznam ze astra mnie minimalnie doganiała ale neistety o wyprzedzaniu nie było mowy za mała róznica w PS po tym pusciłem gościowi awaryjne zjechałem bliżej pobocza i dałem sie wyprzedzić. mysle ze jeżeli chce sie poscigać to trzeba zachować sie w miare powtarzam w miare kulturalnie. udowodniłoem sobie cos chiałem sprawdzić pierwsza konfrontacja albo dam rade albo nie , tyle wystarczy
Ostatnio zmieniony pn maja 31, 2010 19:42 przez Drogojad, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » sob maja 29, 2010 14:57

Często widzę takich pseudo "rajdowców" w drodze nad morze, którzy swoimi 1.4 są Panami prostej i wyprzedzają na potęgę spychając jadących z przeciwka na pas awaryjny :grrr:

S7TDI jesteś mega fajny, masz odpicowany wózek to kopnij się na jakieś opuszczone lotnisko, bo pełno tego, później się słyszy w wiadomościach że młody kierowca spowodował wypadek śmiertelny z udziałem kilku osób, albo zawinął się na drzewie, o czym to świadczy ? brawurze może głupocie ? kiedyś trafi swój na swego i ciekaw jestem co się stanie jak przy wyprzedzaniu ktoś depnie i nie będziesz miał miejsca żeby się schować !
Ostatnio zmieniony sob maja 29, 2010 15:05 przez szczep, łącznie zmieniany 3 razy.



Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Post autor: S7TDI » pn maja 31, 2010 00:11

Za daleko mam do lotnisk jakichś ;) Zresztą takie gadanie to se możesz wsadzić gdzieś, bo ja wiem jak jeżdżę i jest OK :bigok: Poza tym auto mam do jeżdżenia, a nie do ścigania, a przy przebiegu ponad 300000KM to wolę nie katować TDIczka... Poza tym nie wiem kiedy tam rozrząd był robiony, a wiadomo jak to jest... Też dodam, że raczej nie wyprzedzam mocniejszych od mojego aut, chyba że mega zamulają to wiadomo. Ogólnie to może książkę jeszcze o mnie napisz, bo stanąłem w obronie jechanego przez wszystkich człowieka od A4. Ja tu nie opisywałem jakichś swoich przeżyć itp.


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

erwinszczak_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 453
Rejestracja: sob sty 19, 2008 15:59
Lokalizacja: Otwock

Post autor: erwinszczak_ » pn maja 31, 2010 09:16

szczep pisze:Często widzę takich pseudo "rajdowców" w drodze nad morze, którzy swoimi 1.4 są Panami prostej i wyprzedzają na potęgę spychając jadących z przeciwka na pas awaryjny :grrr:
A mnie dobija jak jedzie jakis czlowiek w aucie za 100 tys. ze spora moca pod maska i czaji sie 20km zeby wyprzedzic tira... Potem dopiero wyprzedza moje skromne auto jak ma dluga prosta i czywiscie brak zakretów i innych samochodow.



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » pn maja 31, 2010 10:07

S7TDI pisze:. Poza tym nie wiem kiedy tam rozrząd był robiony, a wiadomo jak to jest..
TO nie ma różnicy jak jeździsz, strzeli to strzeli.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „KILLe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości