Przestroga Ruda Śląska

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

PawełRŚL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: ndz maja 16, 2010 08:40
Lokalizacja: Ruda Sląska

Przestroga Ruda Śląska

Post autor: PawełRŚL » ndz sty 08, 2012 11:40

Witam koledzy,radzę uważać na wasze auta w Rudzie Śląskiej i okolicy !! Kilka dni temu dostałem informację że ktoś fotografował moje wozidło z przejeżdżającego samochodu.Wyglądało to tak-Ktoś podjechał srebrnym kombiakiem bliżej nie określonej marki,otworzył szybę,zrobił foto tyłu i ujął bok auta i odjechał.Jako że lubię google to dowiedziałem się że 3 stycznia zamknęli 19 latka z Rudy za jumy furek :) Na bank nie działał sam.W przeciągu kilku miesięcy potraciło się trochę aut u nas.Głównie audi,vw.Moje wozidło oczywiście w bezpiecznym miejscu a daje wam cynk dla przestrogi.Co myślicie o fotografowaniu auta ? Ja myślę kradzież na zlecenie na przeszczep...Ktoś się orientuję w tym temacie ? Oczywiście to tylko domysły ale moje auto to zwykła seria więc nie ma co fotografować :)
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Yoszi
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 180
Rejestracja: pt paź 23, 2009 22:34
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Przestroga Ruda Śląska

Post autor: Yoszi » pn sty 09, 2012 17:49

może jest tak zgnity że ktoś fotografował że to jeszcze jeździ ? a może komuś wpadł w oko kolor ?
na Wośp też fotografowali , to kraść chcieli ?


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images35.fotosik.pl/84/fded55edb732fb53.png[/img][/url]

MK2 !

Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Przestroga Ruda Śląska

Post autor: sas_gti » pn sty 09, 2012 20:03

Myslę, że ktoś kto sam układa się ze złodziejami nie powinien zabierać głosu w tej sprawie, bo jest mówiąc delikatnie mało wiarygodny.
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=65&t=430698" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Przestroga Ruda Śląska

Post autor: S7TDI » wt sty 10, 2012 00:17

Może zaparkowałeś tak, że powinieneś się znaleźć na swietekrowy.pl i ktoś zrobił zdjęcie? ;)
Albo masz jakieś ciekawe tablice rejestracyjne? Ja działam na takiej stronie z tablicami i jest dość silna ekipa z Rudy więc to mógł być ktoś z nich ;)
Albo masz nalepkę vwgolf.pl i ktoś zrobił zdjęcie żeby Cię pozdrowić w odpowiednim temacie na forum? ;)


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

PawełRŚL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: ndz maja 16, 2010 08:40
Lokalizacja: Ruda Sląska

Przestroga Ruda Śląska

Post autor: PawełRŚL » wt sty 10, 2012 05:43

hmmm...Naklejek brak,tablica żaden orginał,rudy nie ma-blacha ocynk,auto zaparkowane igiełka :) Lepiej nie można było,zawsze się staram hehe :bigok:
Więc wyżej wymienione opcje odpadają...Zwykły dupowóz w serii



ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości