[Kraków]tuba basowa z Golfa 3

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
Lukasz_mk2
Forum Master
Forum Master
Posty: 1300
Rejestracja: sob lut 17, 2007 16:47
Lokalizacja: Kraków

[Kraków]tuba basowa z Golfa 3

Post autor: Lukasz_mk2 » wt sie 31, 2010 14:58

Witam,
myślałem że nie będę musiał nigdy nic pisać w tym wątku forum, ale niestety myliłem się :grrr:
Dziś w nocy (pomiędzy 30.08.2010r., a 31.08.2010r.) w godzinach nocnych, między 22:00 a 9:00 na parkingu z pod bloku przy os. Teatralnym 13 (parking na przeciwko urzędu miasta) skradziono tubę basową z bagażnika (z mojego golfa), wybito szybę lewą boczną. Co dziwne radio i wzmacniacz pozostał na miejscu. Jak by ktoś coś widział to proszę o PW.

Opis tuby:
Tuba obszyta czarną wykładziną, mniej więcej wielkości połowy bagażnika. Wlot powietrza do tuby koloru niebieskiego, gniazda kabli pozłacane.

INFORMACJA DLA PASJONATÓW CUDZEJ WŁASNOŚCI:
W MOIM GOLFIE NIE MA JUŻ NIC DO UKRADNIĘCIA - RADIO I WZMACNIACZ WYMONTOWANE!!!


Obrazek

v3nom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 15, 2010 07:42

[Kraków]tuba basowa z Golfa 3

Post autor: v3nom » śr wrz 22, 2010 17:51

Jeśli tuby nie było widać w żaden sposób, to pewnie kradziona na zamówienie. Prawie na pewno jeśli miałeś jakąś markową. Prawdopodobnie ktoś wiedział że coś takiego masz więc popytaj przez znajomych znajomych. Inna możliwość to zwykły rabunek. Złodzieja mogło coś spłoszyć i zabrał tylko to co najłatwiej było wyjąć. Często gówniarze z liceum robią taką robotę. Jak masz możliwość to tam popytaj przez jakiś małolatów. Kradzione rzeczy na zamówienie przechodzą z rąk do rąk w mniej niż 24h zwłaszcza felgi. Powodzenia.

PS: masz jakieś zdjęcia tego sprzętu, producenta albo jakieś zdjęcie poglądowe ?



Awatar użytkownika
sebool12
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 20:37
Lokalizacja: Szczerców
Kontakt:

Re: [Kraków]tuba basowa z Golfa 3

Post autor: sebool12 » sob gru 25, 2010 03:13

v3nom pisze:. Często gówniarze z liceum robią taką robotę. Jak masz możliwość to tam popytaj przez jakiś małolatów. Kradzione rzeczy na zamówienie przechodzą z rąk do rąk w mniej niż 24h zwłaszcza felgi. Powodzenia.
Heh święta racja, ostatnio w mojej miejscowości złapali takich (jak się potem okazało chodziłem z nimi do gimnazjum)
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lo ... omosc.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Golf III 3D 1.9 TDI 1Z '95 ROLLING STONES
italiano_83 pisze:Podstawa to gnój nie ma gnoju nie ma mocy :bajer:
:los2:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości