Poszukiwany wandal

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

sieski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn cze 23, 2008 10:42
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Post autor: sieski » pn cze 21, 2010 17:29

NeconFighter pisze:
sieski pisze:a niemiala zarzutu oskarrzenia za jazde na podwujnym gazie? bo ucieczka z mniejsca wypadku odrazu jest tak kwalifikowana ....?
Ucieczka z miejsca zdarzenia jest dalej ucieczką z miejsca zdarzenia, bez badania alkomatem nic jej nie zrobią. Jeżeli chodzi o nie poddanie się badaniu alkomatem to tylko w pracy moze być to uznane za jednoznacze z byciem pijanym...
niejest ucieczka z mniejsca zdazenia babka odrazu sie nieznalazla sie nie zglosila ... czyli % tak to traktuja panowie policjanci wiem to z wlasnego doswiadczenia.


ZUNT-PERWORMANCE http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249412

Awatar użytkownika
ada_pn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn maja 03, 2010 19:09
Lokalizacja: Glasow // Poznań

Poszukiwany wandal

Post autor: ada_pn » śr wrz 01, 2010 02:07

interno pisze:No to super że udało się rozwiązać sprawe, a kierowcą na podwójnym gazie mówi nie, teraz się doigra. Ada wpadnij czasem na matarnie :) Piątek 19.30 sektor czerwony, przy ścianie my przy wejsciu VW pomorze stoi. Zapraszamy
No z przyjemnością jak będę w GD to się pokażę. A na razie muszę pisać doktorat bo za 10 miechów mam obronę a ja stoję w polu :satan: :satan:
Co do wyroku byłam na rozprawie i babka dostała 200 godzin prac na rzecz miasta i jej wyrok odwiesili :hehe: :hehe: 2 latka w kratkę :jezor: :jezor: :jezor:
Jak coś interno powiedz mi jak tam dojechać bo ja w Gdańsku mieszkam dopiero 2 lata a tak to rodowita pyrka jestem :okej: :okej: mogę się pokazać po 20 września bo jestem w Glasgow i zbieram materiały na pracę :food: :food: :food: jak coś to na PW:)


Był golf V jest golf 4 gti:D

Awatar użytkownika
muody
Szeregowy
Szeregowy
Posty: 964
Rejestracja: czw lis 05, 2009 17:39
Lokalizacja: Łódź

Poszukiwany wandal

Post autor: muody » sob mar 12, 2011 15:01

Do zsypu :spam:


OPEL - Ohne Power Ewig Letzter

ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości