Poszukiwany wandal

Zdjęcia, opisy skradzionych aut,oraz przedmiotów z nich

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
ada_pn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn maja 03, 2010 19:09
Lokalizacja: Glasow // Poznań

Poszukiwany wandal

Post autor: ada_pn » pt maja 14, 2010 23:31

Wczoraj w Gdańsku przy Galerii Bałtyckiej na parkingu ktoś uszkodził mojej koleżance auto.

Jest to biały Fiat 500. Sądząc po śladach tamten kierowca poruszał sie czarnym samochodem.
Zniszczeniu uległy lewy błotnik przód, drzwi i tylny błotnik po czym ten ktoś zwiał.
Jeżeli jest osoba która może nam pomódz byśmy były zobowiązane.

Prosze o kontakt na pw
Pozdrawiam
Ada


Był golf V jest golf 4 gti:D

Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

Post autor: interno » sob maja 15, 2010 21:15

Na Galerii Bałtyckiej są kamery - zgłoście się do ochrony parkingu i może jakieś filmy się znajdą (jeśli nie będą zasłaniać się ochroną osobową). Jak zdobędziecie numery rejestracyjne to dalej już pójdzie.


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Awatar użytkownika
ada_pn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn maja 03, 2010 19:09
Lokalizacja: Glasow // Poznań

Post autor: ada_pn » sob maja 15, 2010 23:29

Nie chcą udostępnić. Byłam z kumpela na policji i obiecali że się zajmą ale coś w to wątpie...


Był golf V jest golf 4 gti:D

perki
...
...
Posty: 2363
Rejestracja: wt gru 09, 2008 10:18
Lokalizacja: Zagłębie

Post autor: perki » ndz maja 16, 2010 10:38

ada_pn pisze:Nie chcą udostępnić. Byłam z kumpela na policji i obiecali że się zajmą ale coś w to wątpie...
ale jak to nie chca udostepnic ? zglaszasz sprawe do , sa kamery wiec czemu nie chca zobaczyc nagran aby ta sprawe rozwiazac ? chory kraj



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » pn maja 17, 2010 16:54

Nie chcą bo na dobrą sprawę nie mogą... ale jakby siedział tam jakiś "normalny" człowiek to by dał rzucić okiem albo sam by sprawdził i podał co i jak. Radzę pognać jeszcze policję bo te nagrania wiecznie nie będą istniały...



Awatar użytkownika
ada_pn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn maja 03, 2010 19:09
Lokalizacja: Glasow // Poznań

Post autor: ada_pn » wt maja 18, 2010 15:12

Mam dobrą informację mamy numery:) policja juz je ma:)


Był golf V jest golf 4 gti:D

Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

Post autor: interno » śr maja 19, 2010 07:08

ada_pn, no to bajeczka, przydałoby się jednak nagranie, bo gość może się wyłgać że swoje auto rozbił np na podwórku a nie na galerii bałtyckiej. Trzymam kciuki za rozwiązanie sprawy - napisz prosze mi na PW w jaki sposób zdobyłaś blachy gościa?pewnie z kamery ale kto przymusił ocrorniarzy...


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Post autor: driVWer » śr maja 19, 2010 07:20

słuchaj, ja np pracuje w monitoringu miejskim w moim mieście... pracuje w urzędzie miasta i tym się straż miejska zajmuje, np mandatami za wykroczenie nagrane na monitoringu. Jesli coś się stało to przychodzi gość do komendanta, pisze oświadczenie z prośbo o sprawdzenie nagrania z dnia i godziny takiej i takiej, zostawiasz swój numer tel i tyle. Wtedy komendant przekazuje do mnie takie oświadczenie z prosbą i ja sprawdzam nagranie. Policja tez ma swoje monitory ale oni tylko w nocy działają gdy są jakieś rozróby
ada_pn, I wcale nie powinni Ci odmówić bo kamery są po to że by wyłapać takie wybryki.
Ale prawda jest taka że nawet jeśli się coś przypadkowo nagrało to nic to nie da. Nie bedzie widać dokładnie osoby która wyrządzila szkode ani tablic... no chyba że jakiś pracowanik zauważył coś i nagrywal to juz może coś być :)


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

sieski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn cze 23, 2008 10:42
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Post autor: sieski » pn maja 24, 2010 16:15

odmuwili moze dlatgo ze sami sa winni powinni ci udosepnic naggrania ab wkazac winnego!!! i to bez gadania a jak nie idziesz z panami policjantami do nich .... zglaszasz szkode ! i musza ci to udostepnic



Awatar użytkownika
ada_pn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pn maja 03, 2010 19:09
Lokalizacja: Glasow // Poznań

Post autor: ada_pn » wt cze 01, 2010 17:09

interno pisze:ada_pn, no to bajeczka, przydałoby się jednak nagranie, bo gość może się wyłgać że swoje auto rozbił np na podwórku a nie na galerii bałtyckiej. Trzymam kciuki za rozwiązanie sprawy - napisz prosze mi na PW w jaki sposób zdobyłaś blachy gościa?pewnie z kamery ale kto przymusił ocrorniarzy...

Naszego kumpla z uczelni ojciec jest policjantem w komendzie wojewódzkiej i tak to załatwiłyśmy. Spotkaliśmy sie z dwoma panami z drogówki i pojechałyśmy :D
Okazało się że babsko jest już znane policji bo miała prawko zabrane za podwójny gaz, dostała wyrok w zawiasie i teraz wiadomo co :D na kamerce wszystko widać także jest dowód.
Kasa już jest i naprawa dokonana:D


Był golf V jest golf 4 gti:D

Awatar użytkownika
interno
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: wt maja 15, 2007 12:18
Lokalizacja: CW/GD
Kontakt:

Post autor: interno » pn cze 14, 2010 08:52

ada_pn pisze:
interno pisze:ada_pn, no to bajeczka, przydałoby się jednak nagranie, bo gość może się wyłgać że swoje auto rozbił np na podwórku a nie na galerii bałtyckiej. Trzymam kciuki za rozwiązanie sprawy - napisz prosze mi na PW w jaki sposób zdobyłaś blachy gościa?pewnie z kamery ale kto przymusił ocrorniarzy...

Naszego kumpla z uczelni ojciec jest policjantem w komendzie wojewódzkiej i tak to załatwiłyśmy. Spotkaliśmy sie z dwoma panami z drogówki i pojechałyśmy :D
Okazało się że babsko jest już znane policji bo miała prawko zabrane za podwójny gaz, dostała wyrok w zawiasie i teraz wiadomo co :D na kamerce wszystko widać także jest dowód.
Kasa już jest i naprawa dokonana:D
No to super że udało się rozwiązać sprawe, a kierowcą na podwójnym gazie mówi nie, teraz się doigra. Ada wpadnij czasem na matarnie :) Piątek 19.30 sektor czerwony, przy ścianie my przy wejsciu VW pomorze stoi. Zapraszamy


Wydechy do każdego auta robione na zamówienie - profesjonalne podejście MTG (Płock)
Wyciąganie wgnieceń bez lakierowania (Płock)
VW Golf MK3-> Audi A3-> VW Touareg

Awatar użytkownika
NeconFighter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn paź 19, 2009 16:01
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: NeconFighter » ndz cze 20, 2010 11:00

I teraz babka odda z własnej kasy bo jak zwiała to z OC nie pokryja albo regres ubezpieczeniowy wobec niej zastosują więc tak czy owak zapłaci ze swojej kieszeni ...



sieski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 253
Rejestracja: pn cze 23, 2008 10:42
Lokalizacja: poznań
Kontakt:

Post autor: sieski » ndz cze 20, 2010 11:43

a niemiala zarzutu oskarrzenia za jazde na podwujnym gazie? bo ucieczka z mniejsca wypadku odrazu jest tak kwalifikowana ....?


ZUNT-PERWORMANCE http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=249412

Awatar użytkownika
NeconFighter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn paź 19, 2009 16:01
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: NeconFighter » ndz cze 20, 2010 21:52

sieski pisze:a niemiala zarzutu oskarrzenia za jazde na podwujnym gazie? bo ucieczka z mniejsca wypadku odrazu jest tak kwalifikowana ....?
Ucieczka z miejsca zdarzenia jest dalej ucieczką z miejsca zdarzenia, bez badania alkomatem nic jej nie zrobią. Jeżeli chodzi o nie poddanie się badaniu alkomatem to tylko w pracy moze być to uznane za jednoznacze z byciem pijanym...



ODPOWIEDZ

Wróć do „Skradzione Auta i Przedmioty (ściśle związane z motoryzacją)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości