negatyw kół i przesunięcie belki a OC

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 915
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

negatyw kół i przesunięcie belki a OC

Post autor: darrrrekdaro » śr kwie 20, 2016 16:47

witam. jeżdzę golfem 4. niestety pare dni temu mialem stłuczkę. od razu po stłuczce sciagnałem air, wrzucilem stal i wyciagnalem klatkę żeby podcas oględzin nie było przypału. został negatyw z tył i centering platesy przesuwające belkę do tył. oględziny miałem zrobione przez telefon, rzeczoznawca z mojego aparatu w telefonie robił fotki zdalnie. pytał o inne uszkodzenia, ja powiedziałem, że po stłuczcce zbieżnosc sie pewnie poprzestawiała lub moze coś nie tak z zawieszeniem bo w momencie powrotu do domu kierownica musiala byc kilka stopni skręcona, zeby jechac przed siebie. Pan przez telefonm powiedział mi ze dobrze to dopiszemy sprawdzenie zbieżności. i tutaj pytanie(raczej oczywiste ale wole sie upewnić): czy sciągać negatyw z tył i przesunięcie belki przed zbieżnością? jak to w ogole wygląda? ja jadę na zbieznosc, robią ją po czym wydruk wysyłajką do ubezpieczyciela z ewentualną informacją ze jest ingerencja w zawieszenie (negatyw, przesuniecie belki)? doradźcie bo nie wiem czy to demontować czy nie a nie chce miec potem problemu z nieprzznanym odszkodowaniem lub cos w tym rodzaju.


Mój Golf tutaj

Awatar użytkownika
Ciutek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: śr wrz 24, 2014 21:10
Lokalizacja: Głogów

negatyw kół i przesunięcie belki a OC

Post autor: Ciutek » czw kwie 21, 2016 09:41

osobiście ściągnąłbym to, bo ze swojego doświadczenia wiem, że TU będzie szukać dziury w całym, żeby zaniżyć albo w ogóle nie wypłacić odszkodowania. Pościągaj wszystko, co wiesz, że nie ma homologacji bo może, lecz nie musi być przypał.



Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 915
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

negatyw kół i przesunięcie belki a OC

Post autor: darrrrekdaro » czw kwie 21, 2016 15:58

dzisiaj znajomy blacharz powiedział mi, ze na moim miejscu poczekałby do kosztorysu bo zapewne rzeczoznawca dopisał zbieżność do rachunku odszkodowania i to wszystko.


Mój Golf tutaj

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości