Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
Radek_ER19
GRUBE LOLO
GRUBE LOLO
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 12:30
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: Radek_ER19 » sob sie 25, 2012 09:23

Witajcie. Każdy dobrze wie , że tablica rejestracyjna z przodu to zło :P

Wpadłem na pomysł , żeby zrobic sobie mniejszą tablice ale nie mogęnikogo znaleźc kto by się podjął zrobienia czegoś takiego, tłumaczą się w ten sposób , że to jest nielegalne ;/

CZy Ktoś może wie , gdzie można zrobic takie takie tablice? Rozmiar mniej więcej 33cmm/9cm , albo jak już szalec to 30cm/6,5cm.

Pozdrawiam


...::: Bóg stworzył VAG bo wie co to jest piękno - inne samochody stworzył dla śmiechu :::...


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=237865

Awatar użytkownika
UCIU26
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: czw mar 25, 2010 18:06
Lokalizacja: WLKP

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: UCIU26 » sob sie 25, 2012 12:32

http://www.agotablice.pl/oferta/" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok:



Awatar użytkownika
Radek_ER19
GRUBE LOLO
GRUBE LOLO
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 12:30
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: Radek_ER19 » sob sie 25, 2012 22:00

Dzięki Wielkie :) :pub: W poniedziałek będę dzwonił i zamawiał :hehe:


PZDR :grin:


...::: Bóg stworzył VAG bo wie co to jest piękno - inne samochody stworzył dla śmiechu :::...


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=237865

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: Shmatan » ndz sie 26, 2012 10:42

I zamiast mieć problemy za brak rejestracji, to będziesz miał za jej podrabianie (co jest znacznie gorsze).

POWODZENIA :D



Awatar użytkownika
Radek_ER19
GRUBE LOLO
GRUBE LOLO
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 12:30
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: Radek_ER19 » ndz sie 26, 2012 12:46

Nie zgodze się z Tobą kolego. Nie mam zamiaru podrabiac hologramu znajdującego się na tablicy rejestracyjnej ,więc nie widze tu nic związanego z podrabianiem. Niektórzy mają tablice plastikową i numery napisane markerem i jakos jeżdżą i żyją ( też jest to w jakis sposób" podrobienie " rejestracji).


...::: Bóg stworzył VAG bo wie co to jest piękno - inne samochody stworzył dla śmiechu :::...


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=237865

Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: Adamm » ndz sie 26, 2012 17:55

Radek_ER19 pisze:numery napisane markerem i jakos jeżdżą i żyją
co nie zmienia faktu ze takie auto nie powinno sie poruszac


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: S7TDI » pn sie 27, 2012 01:00

Ja tam się zastanawiam w czym ta tablica może komuś przeszkadzać. Zgodzę się, że np. w takich autach jak niektóre Ferrari czy Lamborghini gdzie nie ma miejsca na tablicę to ona razi. Ale w każdym zwykłym samochodzie miejsce jest.


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: jhosef » pn sie 27, 2012 09:59

S7TDI pisze:Ja tam się zastanawiam w czym ta tablica może komuś przeszkadzać. Zgodzę się, że np. w takich autach jak niektóre Ferrari czy Lamborghini gdzie nie ma miejsca na tablicę to ona razi. Ale w każdym zwykłym samochodzie miejsce jest.
Bo u nas tablica rejestracyjna traktowana jest przez prawo jako dokument a nie po prostu numerek. Stąd też takie a nie inne podejście. W Uk to możesz w każdej chwili zmienić tablicę jak się zniszczy. Możesz ją nalepić etc. U nas jest jasno powiedziane kto wydaje, w jakich wymiarach i gdzie należy umieszczać.



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Re: Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: barteKKK03 » pn sie 27, 2012 12:47

S7TDI pisze:Ja tam się zastanawiam w czym ta tablica może komuś przeszkadzać. Zgodzę się, że np. w takich autach jak niektóre Ferrari czy Lamborghini gdzie nie ma miejsca na tablicę to ona razi. Ale w każdym zwykłym samochodzie miejsce jest.
Właśnie... zwykłym samochodzie... jak ktoś jeździ serią to tablica faktycznie może mu nie przeszkadzać, ale jak ktoś kładzie nacisk na wygląd samochodu to tablica go razi... ja generalnie śmigam bez tablicy, przykręcam ją tylko ja ruszam w jakąś dłuższą trasę.



Awatar użytkownika
Radek_ER19
GRUBE LOLO
GRUBE LOLO
Posty: 60
Rejestracja: sob kwie 25, 2009 12:30
Lokalizacja: Otwock
Kontakt:

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: Radek_ER19 » pn sie 27, 2012 13:25

Otóż to barteKKK03. Święta racja .. Gdyby każdy patrzył tak na obowiązujące nas przepisy w ruchu drogowym to wszyscy jeździlibyśmy seriami , i po co wtedy zloty, po co forum i wogóle to wszystko. w moim zderzaku np miejsca wytłoczonego na blache nie ma i mnie ona denerwuje. JA też jeżdże bez blachy , wielokrotnie przejeżdząła obok mnie policja , mało tego , przejeżdżałem obok policji , która zatrzymywała do kontroli - i jakoś sięmną nie zainteresowali pomimo tego , że nie miałem blachy.
Nie dawniej jak wczoraj wrcając ze spotu Cargo W-wa , zajechałem do McDonalds, stanąłem na parkingu i jadłem sobie przy samochodzie , a tu nagle przez parking przejeżdża policja i perwidnie patrzy sięna moj samochód ( napewno zauważyli brak blachy) i to olali...

Jedyny problem jaki mnie spotkał z brakiem tablicy z przodu to taki , że gdy podjechałem o 23:00 na stacje chcąc zatankowac samochód - odcieli mi dystrybutor , po czym wyszedł ochroniarz i spojrzał czy z tyłu jest blacha , wszedł na stacje i dystrybutor odblokował...


...::: Bóg stworzył VAG bo wie co to jest piękno - inne samochody stworzył dla śmiechu :::...


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=237865

Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: S7TDI » wt sie 28, 2012 02:14

Seryjnie w Audi Coupe jest wyprofilowane miejsce na tablicę... Jak ktoś zaszpachlował to faktycznie może nie być :bajer: Rozumiem jakbyś miał na cały zderzak gigantyczny wlot do Intercoolera to faktycznie nie miałbyś miejsca gdzie ją dać... Zawsze możesz wozić za przednią szybą. To może pokaż na jakimś zdjęciu jak wyjątkowy masz ten front, że tak bardzo boli Cię kalać go złem koniecznym jakim jest tablica rejestracyjna :chytry:


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: truckman » wt sie 28, 2012 06:48

Jak jesteśmy w temacie. Każdy niech sam oceni czy z blachą czy bez, mi wszystko jedno.

Obrazek

Obrazek



Chociaż przy ciemnym aucie troszkę razi, ale to kwestia przyzwyczajenia. Teraz nie gładziłbym listwy( choć robiłem to 2 razy) bo po prostu uważam tą modyfikację za zbędną.


Obrazek

Awatar użytkownika
S7TDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: czw maja 21, 2009 02:52
Lokalizacja: SWD
Kontakt:

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: S7TDI » śr sie 29, 2012 01:26

Jak dla mnie lepiej z tablicą ;) Jakbyś jeszcze miał numer 11FF to w ogóle byłoby super :) Mnie tablica w ogóle nie razi, wtapia się w ogólny obraz samochodu. Może z racji tego, że moją pasją są też tablice rejestracyjne i kolekcjonuję je to patrzę na nie innym okiem.


MK3 GT TDI >>> A2 1.4 16V >>> A3 8L S-Line TDI

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Mała Tablica rejestracyjna z przodu

Post autor: truckman » śr sie 29, 2012 04:21

S7TDI,
Jakbyś jeszcze miał numer 11FF to w ogóle byłoby super :)
autko i tak sprzedane, więc numery poszły do utylizacji :bigok:

Teraz mam jeszcze gorsze, bo nic się nie powtarza, ale do czasu bo następne chce mieć F0 S6, tylko trzeba najpierw auto kupić do tych blach :rotfl: co nie jest takie proste, bo najpierw trzeba sprzedać obecną A6 :)


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości