Pieniądze przekazane, umowa jeszcze nie.

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
pepepe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: czw maja 02, 2013 18:35

Pieniądze przekazane, umowa jeszcze nie.

Post autor: pepepe » pt lip 12, 2013 16:49

Jak kupowałem auto to wszystko było OK z silnikiem. Dopiero po kilku tygodniach zleciłem mu wymianę rozrządu a on w tym czasie uszkodził wał korbowy. Wywiercił więc w nim jakiś klin i przykręcił mocno na 3 śruby.

Dziś powiedział, że te mocne dymienie z rury może być powodem jego błędu. Dlatego auto zostawiłem u niego i w następnym tygodniu postara się to naprawić, ewentualnie kupi jakiś używany wał korbowy...



Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

Re: Pieniądze przekazane, umowa jeszcze nie.

Post autor: WichuTM » śr paź 02, 2013 16:38

maj0nez pisze: Kolego karta pojazdu duplikat kosztuje 70zł to o czym mowa jakie zabezpieczenie.
Mylisz się, żeby wydali Ci nową kartę pojazdu trzeba przerejestrować auto na nowe numery.

Przez przypadek trafiłem na ten temat, widzę że działo się to dość dawno, jak sprawa się skończyła?



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Pieniądze przekazane, umowa jeszcze nie.

Post autor: Shmatan » sob paź 05, 2013 07:34

WichuTM, nie pisz innym że się mylą skoro sam podajesz błędne informacje. Duplikat karty oczywiście można wyrobić.



Awatar użytkownika
WichuTM
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 671
Rejestracja: ndz maja 13, 2012 12:39
Lokalizacja: W-wa

Pieniądze przekazane, umowa jeszcze nie.

Post autor: WichuTM » wt paź 08, 2013 10:08

No to widocznie mnie zrobili w ch*** bo jak kupowałem auto gość mi tłumaczył, że inaczej się nie da dlatego on nie wyrobił karty pojazdu tylko dawał mi zaświadczenie o zarejestrowaniu z jego WK, żeby wyrobić nową kartę podczas ponownej rejestracji. Pytałem u siebie w urzędzie i mówili, że mogę w ten sposób to zrobić. Zwracam honor w takim razie :)



Awatar użytkownika
pepepe
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 131
Rejestracja: czw maja 02, 2013 18:35

Pieniądze przekazane, umowa jeszcze nie.

Post autor: pepepe » śr paź 09, 2013 09:43

Pieniedzy nawet nie zażądałem. Moja decyzje, wiec ja biore odpowiedzialnosc. Przynajmniej się nauczę. Szkoda tylko ze kupilem go za 2tys, wlozylem 1tys, a sprzedaje za... tysiąc.
Do wymiany wał korbowy i koło od wału, a tak wszystko w porządku. Jednak dlatego, że mechanicy b. duzo sobie liczą jestem zmuszony sprzedać Golfa za grosze.

Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości