sprawca kolizji odwołał oświadczenie

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
stary
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: pn lut 14, 2005 15:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: stary » pn mar 29, 2010 10:47

w sobote bylem na policji drogówka skierowala mnie do zwyklej jednostki w rejonie gdyz oni nie zajmują sie kolizjami na terenach prywatnych, a że sobota to zaś ktoregoś policjanta nie było to dziś bede latał, zobaczymy ile sie uda załatwić.



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10538
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Post autor: doggie » pn mar 29, 2010 10:56

jak kolizja była na terenie jakiegoś hipermarketu to ściganie będzie odbywać się z powództwa cywilnego, tzn. będziesz musiał założyć gościowi sprawę w sądzie cywilnym. Poczekajmy i zobaczymy co ci powiedzą gliniarze



Awatar użytkownika
stary
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: pn lut 14, 2005 15:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: stary » pn mar 29, 2010 19:41

załatwiłem tyle ze dostałem tylko formularz zgłoszenia w którym było prawie to samo co na oswiadczeniach kolizyjnych plus pare rzeczy, i mam zadzwonic po kilku dniach,pewnie po świetach coś ruszą w tym kierunku.

[ Dodano: Pon Maj 17, 2010 19:07 ]
sprawa dalej w toku a raczej w miejscu, sprawca nie stawil sie na pierwsze wezwanie na komende, wysłali drugie. w miedzy czasie nie dostalem przegladu za zderzak bo ma ostre krawedzie. tak czytam i czytam i wyczytalem ze PZU nagminnie wykorzystuje fakt ze nie moze wypłacic odszkodowania bo jest odwołane oświadczenie i robi to podobno bezprawnie.
genaeralnie napisalem do jednej firmy wywalczajacej odszkodowania moze sie tym zajmą.



Awatar użytkownika
stary
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: pn lut 14, 2005 15:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

sprawca kolizji odwołał oświadczenie

Post autor: stary » pt sie 20, 2010 02:11

no nareszcie 4 miesiące zabawy i wreszcie koniec. Sprawa przebiegła tak ze został sporzadzony wniosek do sądu wydział karny w zwiazku z zagrozeniem w ruchu ulicznym, no i sprawa odbyla sie zaocznie, dostalem wyrok skazujący tamtego kolesia, poczekalem aż sie uprawomocni i po 3tyg dostalem kase z pzu.

Temat można uznać za zakończony.
Podsumowując ZAWSZE WZYWAJCIE POLICJĘ!!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości