PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
mfind
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 26, 2015 19:50
Kontakt:

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: mfind » sob lut 27, 2016 11:49

Avery pisze: 3. Oj zdziwiłbyś sie :)
Czy to jest wyzwanie? :bajer:



Awatar użytkownika
Piasek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6862
Rejestracja: sob mar 21, 2009 20:57

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Piasek » sob lut 27, 2016 11:54

Dajcie se siana z tą reklamą własnych ofert/usług


https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=538082&p=7130128#p7130128

Awatar użytkownika
mfind
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 26, 2015 19:50
Kontakt:

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: mfind » sob lut 27, 2016 12:45

Piasek pisze:Dajcie se siana z tą reklamą własnych ofert/usług
Gdzie ta reklama? (avatara to chyba nie będziemy liczyć :) ) Ktoś pyta o ubezpieczenia to odpowiadam :)



Awatar użytkownika
Piasek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6862
Rejestracja: sob mar 21, 2009 20:57

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Piasek » sob lut 27, 2016 18:31

Żebyście się nei rozpędzali w licytacji między sobą kto ma lepsze warunki bo wiadomo jakie każdy ma... idealne jak biorą składkę, jak przychodzi skorzystać to się zaczynają schody...


https://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=538082&p=7130128#p7130128

Awatar użytkownika
mfind
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 26, 2015 19:50
Kontakt:

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: mfind » sob lut 27, 2016 19:59

Piasek pisze:Żebyście się nei rozpędzali w licytacji między sobą kto ma lepsze warunki bo wiadomo jakie każdy ma...
Spoko :)
Piasek pisze: idealne jak biorą składkę, jak przychodzi skorzystać to się zaczynają schody...
My jesteśmy tylko pośrednikami pomiędzy klientem, a ubezpieczycielem czyli krótko mówiąc nie mamy interesu w tym, aby grać pod ubezpieczyciela tylko dogodzić jak najlepiej klientowi, żeby miał powody do nas wrócić za rok :) I nie tylko chodzi o to, aby pchnąć polisę, tylko jak trzeba pomóc przy otrzymaniu godnego odszkodowania to też służyć pomocą (zresztą nie musisz być nawet naszym klientem, a chętnie pomożemy). Także jakby co to pytaj.

Pozdrawiam,
Łukasz



Awatar użytkownika
Avery
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn cze 23, 2014 13:22
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Avery » sob lut 27, 2016 20:01

^ agent/pośrednik ubezpieczeniowy + pomoc przy odszkodowaniu? czyżby mały konfilkt interesów ? :)



Awatar użytkownika
mfind
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 26, 2015 19:50
Kontakt:

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: mfind » sob lut 27, 2016 20:06

Avery pisze:^ agent/pośrednik ubezpieczeniowy + pomoc przy odszkodowaniu? czyżby mały konfilkt interesów ? :)
Dlaczego? Pomoc merytoryczna, objaśnienie OWU i pokazanie klientowi jakie ma prawa i czego może żądać nie powoduje żadnego konfliktu interesów. :pub:



Awatar użytkownika
Avery
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn cze 23, 2014 13:22
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Avery » sob lut 27, 2016 21:28

Jeżeli tak to spoko, są agenci co "oferuja pomoc" w zamian za "procencik":)



Jaklas88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 19:16
Lokalizacja: Przysiek
Auto: VW Jetta A2
Silnik: RP

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Jaklas88 » ndz mar 06, 2016 11:22

Co do NNW to nie kupuje tego żeby szpanować. Wiem, że wypłaty są dokonywane w przypadku śmierci. Nie planuję umrzeć za kółkiem poruszam się tak aby zawsze dotrzeć do celu. Jednak sytuacje na drodze są różne i gdyby coś... to rodzina nie musi się martwić o wybulenie kasy na pogrzeb.



Awatar użytkownika
Avery
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pn cze 23, 2014 13:22
Lokalizacja: Gdańsk Wrzeszcz

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Avery » ndz mar 06, 2016 16:12

Jeżeli chodzi o NNW to część firm ma zapis w OWU, który mówi o wypłaceniu 50% sumy NNW podczas śmierci w wypadku. Miej to na uwadzę. Sprawdź OWU swojego TU :)
oraz jeszcze jedna rzecz - często firmy z automatu dają NNW na sumę 10.000 tys, warto sprawdzić wyższe sumy, niekiedy na 50.000 tys zl NNW kosztuje do kilkudziesiciu złotych wiecej.



olenka33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sob paź 24, 2015 10:23

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: olenka33 » śr mar 09, 2016 23:52

Witam.
Dlatego najlepiej korzystać z porównywarek produktów ubezpieczeniowych takich jak https://superpolisa.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;, umożliwia darmowe porównanie ofert ubezpieczenia OC i AC. A po przeprowadzeniu kalkulacji można bezpośrednio za pośrednictwem strony kupić najkorzystniejszą polisę. Oszczędza się czas i pieniądze.



Awatar użytkownika
mfind
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 26, 2015 19:50
Kontakt:

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: mfind » czw mar 10, 2016 17:22

Jaklas88 pisze:Co do NNW to nie kupuje tego żeby szpanować. Wiem, że wypłaty są dokonywane w przypadku śmierci. Nie planuję umrzeć za kółkiem poruszam się tak aby zawsze dotrzeć do celu. Jednak sytuacje na drodze są różne i gdyby coś... to rodzina nie musi się martwić o wybulenie kasy na pogrzeb.
Tutaj masz absolutną rację i nawet NNW na 10 tys. zł z 50% potrąceniem będzie kwotą w sporej części wystarczającą.
Avery pisze:często firmy z automatu dają NNW na sumę 10.000 tys, warto sprawdzić wyższe sumy, niekiedy na 50.000 tys zl NNW kosztuje do kilkudziesiciu złotych wiecej.
W domyślnych pakietach zazwyczaj jest dorzucane najniższe możliwe, aby przemycić je w składce ;) NNW na 50 tys. zł to średnio koszt około 50-80 zł na rok.

Pozdrawiam,
Łukasz



Jaklas88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: wt kwie 08, 2014 19:16
Lokalizacja: Przysiek
Auto: VW Jetta A2
Silnik: RP

PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze auto?

Post autor: Jaklas88 » pn kwie 18, 2016 23:05

Ostatnio często sprawdzam polisy. Najtaniej w AXA. OC z NNWK na 12k pasażerowie chyba 40k. 20% zniżek, prawko blisko 9 lat, pojazd w posiadaniu od 2 sezonów, 429 złotych. Jednak L4 tak się do mnie przywiązał, że jest w stanie dać mi OC z NNW dla wszystkich na kwotę 50k na głowę w dodatku 40 złotych w bonach na zakupy do tesco. Nie wspomnę o pkt payback (mam ich koło 5500 czyli tyleż samo groszy zniżki). Jakie wady ma L4? A no takie, że polityka firmy nie uwzględnia i nie udostępnia zniżek za bezszkodową jazdę. Mogą jedynie wystawić na życzenie historię przebiegu ubezpieczenia.
Ciekawostka w mfind. Za to, że wyliczyłem u nich składkę zostałem zaproszony na jazdę testową dowolnie wybraną skodą. Sprawdzę co w trawie piszczy postawiłem na skodę superb chociaż tak chciałem śmignąć favoritką...



Awatar użytkownika
mfind
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: pt cze 26, 2015 19:50
Kontakt:

Re: PORÓWNYWARKA CEN UBEZPIECZEŃ - czyli za ile ubezpiecze a

Post autor: mfind » wt kwie 19, 2016 18:43

Jaklas88 pisze: Ciekawostka w mfind. Za to, że wyliczyłem u nich składkę zostałem zaproszony na jazdę testową dowolnie wybraną skodą. Sprawdzę co w trawie piszczy postawiłem na skodę superb chociaż tak chciałem śmignąć favoritką...
Ooo :) Dzięki za kalkulację u nas :) Jakby co to zgłoś się przed odnowieniem na PW to spróbujemy zejść z ceny albo dorzucić coś ekstra dla forumowicza :pub:

Pozdrawiam,
Łukasz



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości