Numer Vin Jetta mk2 USA

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Numer Vin Jetta mk2 USA

Post autor: jhosef » pn sty 21, 2013 12:13

To poszukaj tabliczki znamionowej bo jeśli jej nie ma to też przeglądu nie przejdzie.

Ogólnie to dziwne to jest.
VIN do jest całość. Poszczególne sekcje mają znaczenie ale w identyfikacji liczy się cały numer.

VIN się różni ale nie aż tak bardzo. Co nie zmienia faktu, że nie ma prawa się różnić.
Ogólnie sprawa dziwna.



uki!!!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 22:38
Lokalizacja: KNS

Numer Vin Jetta mk2 USA

Post autor: uki!!! » pn sty 21, 2013 12:51

No własnie dziwna. Dlatego napisałem bo może ktoś się z takim spotkał. Bo samochód wygląda na oryginał. Kurde że wczoraj jak ogladałem to nie sprawdziłem jeszcze w bagażniku. Cholera. Ale mam nadzieje że cos w ASO mi na ten temat powiedzą. A mam jeszcze jedno pytanie. Bo jest jeszcze jedna rzecz. Jest możliwe żeby w 1991 roku jak clili samochód nie było w tych ich całych papierach silnika 1.8 na automacie? Bo gość mowi że wszystko jest ok jedyne co to jest w DR 1.6 na automacie.


Moje byłe autko: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=446903" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Numer Vin Jetta mk2 USA

Post autor: jhosef » pn sty 21, 2013 13:12

uki!!! pisze:Jest możliwe żeby w 1991 roku jak clili samochód nie było w tych ich całych papierach silnika 1.8 na automacie? Bo gość mowi że wszystko jest ok jedyne co to jest w DR 1.6 na automacie.
Nie do końca rozumiem.
Silniki 1,6 EZ PN RF i 1,8 GU RP są bardzo podobne. Różnią się tylko osprzętem zasilającym (gażnikiem).

Silnik 1,8 występował w automacie i w bazie powinien być.



uki!!!
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: ndz kwie 17, 2011 22:38
Lokalizacja: KNS

Numer Vin Jetta mk2 USA

Post autor: uki!!! » pn sty 21, 2013 14:14

No takie informacje dostarłem od sprzedającego. Ale szwagier był w ASO i z tego co mi mówił jak sprawdzali mu te VINy to ten z grodzi nie figuruje w danych w ASO. A ten z deski jest.


Moje byłe autko: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=446903" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Numer Vin Jetta mk2 USA

Post autor: driVWer » śr sty 23, 2013 15:20

mój kolega także ma golfa mk2 us i ma różne VINy, wypytam sie go przy okazji jak to u niego dokładnie wygląda


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości