ochrona danych osobowych

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

ochrona danych osobowych

Post autor: zielu » wt cze 12, 2012 19:00

dzierżawię kawałek działki pod garaż i dostałem pisemko z którego dowiaduje się że cała działka została i mam się wynieść wraz z garażem. Zachowany został termin wypowiedzenia umowy... nu trudno... bywa... ale najbardziej zastanawia mnie fakt iż pismo które otrzymałem przyszło od nowego właściciela... czy nowy właściciel może wypowiedzieć umowę którą zawarłem z inną osobą :?: no i najważniejsze czy poprzedni właściciel mógł ujawnić moje dane osobowe :?: co może mu grozić za to :?:


Obrazek

maxoff
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 753
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:24
Lokalizacja: krk

ochrona danych osobowych

Post autor: maxoff » wt cze 12, 2012 19:23

zielu pisze:dzierżawię kawałek działki
rozumiem że była to dzierżawa na czas nieokreślony
zielu pisze: czy nowy właściciel może wypowiedzieć umowę którą zawarłem z inną osobą :?:
jeżeli była to umowa na czas nieokreślony to tak
zielu pisze: no i najważniejsze czy poprzedni właściciel mógł ujawnić moje dane osobowe :?:
to jego obowiązek poinformować nowego właściciela nieruchomości o najemcach. pozdro.



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

ochrona danych osobowych

Post autor: zielu » wt cze 12, 2012 20:10

czyli wszystko jest jak być powinno i do niczego nie mogę się doczepić :?: :crazy:


Obrazek

maxoff
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 753
Rejestracja: sob lut 24, 2007 12:24
Lokalizacja: krk

ochrona danych osobowych

Post autor: maxoff » wt cze 12, 2012 23:39

zielu, jaką miałeś umowę dzierżawy? czasową i jak tak do do kiedy, czy na czas nieokreślony? co do twoich danych to logiczne że nowy nabywca musiał dostać od byłego właściciela wszystkie dokumenty związane z nieruchomością, czyli również umowę dzierżawy z tobą, a to się wiąże z twoimi danymi osobowymi. pozdro.



Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

ochrona danych osobowych

Post autor: zielu » śr cze 13, 2012 00:03

czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia z zachowaniem 6-miesięcznego okresu
pismo dostałem 04-06 i że mam się wynieść do końca października

myślałem ze może danych osobowych nie można nigdy przekazywać a umowę powinien wypowiedzieć stary właściciel działki i dopiero ją sprzedać...


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości