Mycie samochodu na ulicy przed blokiem? :]

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
Hz
cS 1.6 STEAM...
cS 1.6 STEAM...
Posty: 1122
Rejestracja: pt cze 01, 2007 17:25
Lokalizacja: SL !
Kontakt:

Mycie samochodu na ulicy przed blokiem? :]

Post autor: Hz » wt mar 01, 2011 17:29

SATA pisze:- jedni piszą że za to kolosalne kary wlepiają...
- inni że jak są kanały (te koło krawężników) to śmiało można myć
- jeszcze inni mówią że tylko mokrą szmatką można
Ja miałem taka sytyacje myłem chyba z 2 lata temu pod blokiem auto, kobieta wychodzi i mi mówi, co jej robię syf pod klatką a ja grzecznie myje autko wyschnie przecież to nic złego, a ona mówi to ja idę zadzwonie na staż miejską a ja do niej proszę bardzo niech pani dzwoni. Mija jaki czas przyjeźdzają panowie i mówią dlaczego pan myje auto a ja mówie bo nie mam gdzie idziej myć to myje pod blokiem, schodzi pani z psem :) i mówi ze takie prawo takie prawo, a ja do niej mała kontra hmm dlaczego pani mi chodzi z psem pod moim balkonem i pani piesek zostawia mi kupki które śmierdzą ( Kobieta zamarła :) ) miejskie mówią tak ma pan racje ma pan balkon pod którym psy robią kupkę ja mówię tak oni mi robi kupkę a ja jej tylko mocze chodznik który i tak wyśchnie za kilak godzin bo słono w te miejsce będzie świecić nie dość ze płyny są pachnące do mycia auta a kupka nio jak kupka śmierdzi, ładnie podziękowałem i myłem dalej auto przy wszystkich miejskie nie wiedzieli już co zemna zrobić a co z nią, prawo prawem, ale ktoś też powinnień sprzątać po pieskach ;)))) tyle ode mnie


5.03.2012-17.08.2013 Było moje teraz ma innego właściela
Obrazek
Passat B5FL AVF+ By Hz!

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Mycie samochodu na ulicy przed blokiem? :]

Post autor: Shmatan » śr mar 02, 2011 11:11

Tak jak nie powinno się myć pod blokie, tak trzeba sprzątać po psie - po mojemu, to zarówno Ty, drogi kolego, jak i Twoja sąsiadka powinniście dostać po kwitku.

Bardziej dyskusyjną sprawą jest mycie we własnym ogródku pod domem - ja tak robie, ale słyszałem o sytuacjach gdzie i za coś takiego sypały się mandaty (odprowadzanie chemii do kanalizacji)



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10538
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Mycie samochodu na ulicy przed blokiem? :]

Post autor: doggie » śr mar 02, 2011 22:51

Hz pisze:[ ktoś też powinnień sprzątać po pieskach
nie ktoś tylko właściciel powinien kupkę w garść następnie w specjalny kartonowy pojemnik i do śmietnika



Awatar użytkownika
Arkadiush
Forum Master
Forum Master
Posty: 1672
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 16:39
Lokalizacja: Hamburg/Szczecin
Kontakt:

Mycie samochodu na ulicy przed blokiem? :]

Post autor: Arkadiush » czw mar 03, 2011 00:40

A na myjnie parową nie potrzeba budować żadnej oczyszczalni, a do myjni automatycznych już trzeba... I są nawet myjnie mobilne parowe, które dojeżdżają do klienta i na chodniku myją parą i na to nie potrzeba żadnych pozwolen...

Np tu:
http://www.greenandclean.pl/mycie-para/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kupcie sobie taki mały parownik jak kiedyś reklamowali w telezakupach do mycia kibla, i myjcie auto :bajer:

http://allegro.pl/variant-myjka-cisnien ... 05356.html" onclick="window.open(this.href);return false;


MERCEDES BENZ SL 500 R129 V8
Obrazek
viewtopic.php?f=89&t=190930&start=0
[I][I][I][I][I][I][][][][] - 60% UKOŃCZONE MK4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości