JAK UNIKNĄĆ ZAPŁATY MANDATU??? POMOC

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10545
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Post autor: doggie » pn sie 17, 2009 21:48

rado_77 pisze: Za wykroczenia nieletniego płacą jego opiekunowie prawni, czyli rodzice.
nie będą musieli, bo ma 19 lat :bigok:



Awatar użytkownika
niooniek
Dave's Garage
Dave's Garage
Posty: 1141
Rejestracja: wt maja 23, 2006 12:21
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: niooniek » sob sie 29, 2009 12:49

skorman pisze:bo powiem ze nie zaplace bo nie mam z czego.
ale by jeździc golfem to masz z czego. nie lamentuj i zachowuj się jak facet, popełniłeś błąd to teraz zaciśnij zęby i uzbieraj na spłatę mandatu. a na drugi raz to prędzej pomyślisz zanim znów do takiej sytuacji doprowadzisz


Pozdrawiam :pub:

Awatar użytkownika
kasmi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 130
Rejestracja: wt lip 29, 2008 16:37
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: kasmi » sob sie 29, 2009 20:32

niooniek, trafnie to ująłeś.
Chciało się jeździć :mk3: i na to kasa była.
A teraz zachowanie dzieciaka.
Nie unikniesz kary.


[img]http://images39.fotosik.pl/87/2626b9e2452cdcc6med.jpg[/img]

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » sob sie 29, 2009 20:38

skorman pisze:I teraz co mi radzicie zrobic
dorosnij dzieciaku, masz 19 lat, pewnie jak Ci sie czegos zabrania ,to mowisz , ze jestes juz dorosły i wiesz co robisz, a zycie dorosłe to przyjmowania zycia na klate, wraz z konsekwencjami wynikajace z błedów jakie sie popełniło, dobrze wiedziałes co robisz to teraz nie skamlaj , tylko sprzedaj cos, pozycz i zapłac , zachowaj sie jak facet!
wiedziales ze popełniasz błąd, fajnie sie zapier.alało ? to teraz płac !
ja jestem tego zdania , ze jak przekraczam prędkosc to wiem co z tego moze wyniknąc, a nie po szczeniacku chowac głowe w piach i udawać , ze jest sie mądrzejszym niz w rzeczywistosci.

no i jak jestes uczniem , to nie spij na lekcjach polskiego, bo byki robisz takie jak dziecko w podstawówce.
Ostatnio zmieniony sob sie 29, 2009 20:39 przez guti, łącznie zmieniany 1 raz.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Grz3g0rz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:53
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Grz3g0rz » pn sie 31, 2009 10:28

Polecam dla kolegi artykul http://www.efakt.pl/Tu-zginelo-trzech-b ... 118,1.html

Moze ktos sie wypowie w moim poscie!! :chytry:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=262954
Ostatnio zmieniony pn sie 31, 2009 10:31 przez Grz3g0rz, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » pn sie 31, 2009 10:40

Grz3g0rz pisze:Polecam dla kolegi artykul http://www.efakt.pl/Tu-zg...ly,51118,1.html
ja pier.... ale tragdia, to kur. takich rodziców, ktorzy daja samochód imbecylowi , ktory nie potrafi zdac prawa jazdy to powinni tez zamykac ! za nieumyslne spowodowanie smierci ! , kuzwa to tak jak dac slepemu kałasznikowa !

[ Dodano: Pon Sie 31, 2009 10:43 am ]
podobnie jak te piz....dy głupie ktore jechały razem z tym debilem i kolezka ! , za nieudzielenie pomocy poszkodowanym powinni zdrowo beknąc ! sa dorosli i mam nadzieje ze ich ukarza zdrowo !!
Ostatnio zmieniony pn sie 31, 2009 10:43 przez guti, łącznie zmieniany 1 raz.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Grz3g0rz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: pn wrz 10, 2007 10:53
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Grz3g0rz » pn sie 31, 2009 11:56

Pewnie po odbyciu polowy wyroku(czyli po szejsciu latach) wyjdzie!!! A w wiezieniu bedzie se zajadal kotleciki mielone z ziemniaczkami i pomidorowa... ;] Lepiej niz u mamy!!

Niema co ... Powinien za każdą osobe dostac po 12 lat i calosc do odsiadki!!



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10545
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Post autor: doggie » pn sie 31, 2009 12:11

Grz3g0rz pisze: A w wiezieniu bedzie se zajadal kotleciki mielone z ziemniaczkami i pomidorowa... ;] Lepiej niz u mamy!!
a byłeś tam że wiesz jak tam jest? nikomu nie życzę odsiadki nawet w najlepszych warunkach, co z tego że np. mieszkasz w ekskluzywnym hotelu a razem z tobą w pokoju "*#cenzura#*"??? Jak wiadomo rodzaj i długość wyroku zależna jest od sądu ale moim zdaniem nawet po tych 6 latach będzie miał dosyć, oczywiście są dwie możliwości: 1. albo wyjdzie na wolność skruszony, 2. albo zdegenerowany, stawiam na to drugie choć mam znajomego który odsiedział 4 lata za podobny przypadek (1 osoba zginęła - jego pasażer) i jest NORMALNYM człowiekiem, który chciałby cofnąć czas ale niestety się nie da - za błędy trzeba płacić. Mam nadzieję że kierowca Opla dostanie karę adekwatną do czynu



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości