kasacja pojazdu

Wszystko o ubezpieczeniach auta, problemach z rejestracją, papierami.
Porady prawne związane z autami i nie tylko.

Moderatorzy: jhosef, doggie, VIP

hanys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: sob lut 24, 2007 01:08
Lokalizacja: Oss(Holandia)
Kontakt:

Post autor: hanys » sob mar 14, 2009 16:05

Engelbert pisze:A nie można zrobić tego na odwrót?

Poza tym, kto ma coś "przyuważyć"? Miałeś samochód, sprzedałeś i nikomu się nie chwalisz. Ale jak dla kogoś to za trudne, pozostaje zezłomować na zasadach opisanych na początku tematu.
mozna na odwrót ale nie mozesz zostawic zadnego sladu bo w necie wsio zostaje ,i w razie czego byc dobrym kłamcą.Ja miałem juz 2 razy tak że musiałem sie pozbyc auta ii rozważałem wsio zgłoszenie kradzieży,lewa sprzedaż, umowa z Jankem z pod sklepu ale to poprostu nie warto było dla 1k zł ryzykowac tłumaczenia i pobabranych papierów a zawsze sie ktos chetny znalazl kto kupił. :bigok:



Awatar użytkownika
gestGTi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czw lut 12, 2009 11:47
Lokalizacja: Rymanów
Kontakt:

Post autor: gestGTi » ndz mar 15, 2009 12:18

darekwalcz pisze:a moge sprzedać jesli policja zabrała dowód ? bo samochód jest rozbity !
oczywiście.
Sa np. takie składy ubezpieczycielskei aut powypadkowych i robia co jakiś czas licytacje i sprzedaja te auta rozbite albo "rozbite" które maja zabrane dowody. Tylko ten dowód musisz sobie odebracw tym urzędzie komunikacji co był rejestrowany. I normalnei po przeglądzie powypadkowym wybierasz sobie legalnie dowód.
Ostatnio zmieniony ndz mar 15, 2009 12:19 przez gestGTi, łącznie zmieniany 1 raz.


http://forum.strefagti.livenet.pl/

Awatar użytkownika
pekin
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 147
Rejestracja: czw gru 07, 2006 13:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: pekin » pn mar 16, 2009 14:13

po 1 to polecam poczytac slownik jezyka polskiego, bo nie ma takiego slowa jak "chcem", a po 2 to chyba forum nie popiera nielegalnych praktyk.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Ubezpieczenia, porady prawne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości