WCZASY - CZARNOGÓRA !!!

Opisy tras, podróży, przygód, cen paliw, hotele..czyli wszystko co warto zobaczyć w Kraju i zagranicą.

Moderator: Fiona

chudywroc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: czw mar 19, 2009 12:08
Lokalizacja: Wroc

Re: WCZASY - CZARNOGÓRA !!!

Post autor: chudywroc » wt wrz 20, 2011 18:32

Piasek pisze:Wczoraj zdjęcia z Austrii pokazywali... Zima na całego... Ludzie w krótkich spodenkach i japonkach wracający z CHR zakładający łańcuchy śniegowe na koła :rotfl: To dopiero wspomnienia z wakacji :)
My tak z ND na PN wracalismy ale tak bylo chyba pod granica z wlochami/austria :D

Mi niebiescy w Austrii *#cenzura#* 20eur :P



Graba78
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob paź 05, 2013 15:18

WCZASY - CZARNOGÓRA !!!

Post autor: Graba78 » wt gru 31, 2013 18:12

Witam .Ja wybieram się 26kwietnia 2014 z zona na tydzień do Czarnogory . Planowana trasa to Opole-B.Biala -Korbielow-Ban Bystrica-Budapeszt ( to droge znam na pamięć ponad 70 razy do Budapesztu z Opola) następnie nieznane tereny Budapeszt-Szeged-Novi Sad-Belgrad ( tam nocleg z wieczornym spacerkiem po knajpach).Nastepnego dnia rano Belgrad-Cacak-Podgorica-Budva. (5dni pobytu w Budvie w miedzy czasie wycieczka jednodniowa do Albani -Szkoder-Tirana- Durres) Chetnie skorzystałbym z wycieczki autokarowej z przewodnikiem jeśli taka istnieje . Powrot : Budva- Dubrovnik (przerwa 2-3godz)-Medugorje (1h) - Sarajewo (przerwa lub nocleg) Sarajewo-Budapeszt-Opole. Potrzebuje kilka informacji : 1 nocleg w Belgradzie najlepiej w starym miescie lub tetniacymi knajpkami z obowiązkowym parkingiem w rozsadnej cenie do 200zl za 2 osoby.2 Trasa Budva-Tirana-Durres i Belgrad-Podgorica-Budva jak nawierzchnia ? ( mam samochod z niskim zawieszeniem i profilem opon). Tak samo jak trasa od Opuzen (HR) - Medjugorje-Sarajevo-Loznica-Novi Sad . 3 Nocleg w Sarajewie lub za, jaki polecacie z parkingiem ? Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje . Wszelkie info można kierowac na adres; graba78@o2.pl



ODPOWIEDZ

Wróć do „Podróże z VW”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości