Jakie 18" do toledo 1M

Problemy z doborem felg i opon do auta? Napisz o tym tutaj, także wszystko na temat opon i felg.

Moderatorzy: Stalu, VIP

Awatar użytkownika
VWfrymar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 23:48
Lokalizacja: Skępe

Jakie 18" do toledo 1M

Post autor: VWfrymar » wt mar 04, 2014 11:23

Witam, jakie byście polecili felgi do Toledo 1m czyli też Bory :grin: w rozmiarze 18" i 9J szerokości :-) ?
Bo nie mogę się na nic zdecydować :? Ewentualnie jakieś 19"
Bo takie które podobają mi się na Golfie/Leonie nie podchodzą mi do Bory/Toledo. Niedługo muszę kupić w końcu jakieś koło a kompletnie nie mogę się zdecydować jakie


Mój VW Golf Mk3 GTI XX Jahre: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=462858" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
kamil_leon
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: ndz maja 12, 2013 20:54
Lokalizacja: Warszawa WJ
Kontakt:

Jakie 18" do toledo 1M

Post autor: kamil_leon » wt mar 04, 2014 12:07

Jaki budżet? Jakie zawieszenie?


IMO w Borze oraz Toledo dobrze będą wyglądały felgi z 5 szerokimi ramionami.


Pozdro!

Awatar użytkownika
VWfrymar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 273
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 23:48
Lokalizacja: Skępe

Jakie 18" do toledo 1M

Post autor: VWfrymar » wt mar 04, 2014 12:32

W przeciągu tygodnia będzie gwint więc bez obaw. Wiem co i jak tylko nie mogę się zdecydować. Hmm, budżet sądzę ze tak ok 2000. Ewentualnie troszkę więcej, mogą być bez opon. No właśnie tak myślałem o takich "masywniejszych" kołach ale nie wiem. 19" myślałem o alu z X5. Ale do takiej budy jednak lepiej siądzie chyba 18". Myślałem trochę o kołach z Porsche ale chyba nie bardzo


Mój VW Golf Mk3 GTI XX Jahre: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=462858" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opony i felgi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości