Samochód gaźnie w trakcie jazdy.

Instalacje gazowe w naszych Volkswagenach. Problemy z eksploatacją, wybór, modyfikacje.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Myszor23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 06, 2015 13:13

Samochód gaźnie w trakcie jazdy.

Post autor: Myszor23 » pt mar 06, 2015 13:18

Witam. Posiadam Golfa 2, silnik 1.3 KAT z instalacją LPG gaźnikową z reduktorem Lovato. Instalacja gazowa była zakładana w 2007 roku. W zeszłym tygodni jadąc ze szkoły samochód zgasł mi w trakcie jazdy, ale siłą pędu zapalił. Ale zauważyłem, że podczas tego nagłego zdarzenia zapaliła się pomarańczowa kontrolka od ręcznego przełączania gazu. Problem znikł na parę dni ale wczoraj powrócił, teraz mojemu tacie, który zaobserwował te same objawy. Gaśnięcie w trakcie jazdy oraz kontrolka świecąca się na pomarańczowo, która w trakcie jazdy powinna świecić się na zielono. Na pomarańczowo kontrolka świeci się ale gdy przekręcam kluczyk w stacyjce i samochód nie zapali. Potem gdy silnik odpali kontrolka świeci na zielono. Żadnych innych objawów nie zauważyłem w trakcie jazdy więc proszę Was o pomoc w zidentyfikowanie tej usterki.



Awatar użytkownika
Haki
_
_
Posty: 6070
Rejestracja: czw paź 16, 2008 18:10
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Samochód gaźnie w trakcie jazdy.

Post autor: Haki » pn mar 09, 2015 19:34

Jedź do gaziarzy i niech regulację przeprowadzą ...

Nic nie napisałeś o aucie co było i kiedy wymieniane .. i chodzi o manele związane z Pb jak i LPG


Miarą inteligencji człowieka-jest umiejętność szukania w Google

MK IV Variant AGR NAPĘDZANY przez ON

Awatar użytkownika
Heavy20122
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: czw paź 30, 2014 17:33
Lokalizacja: Sochaczew

Samochód gaźnie w trakcie jazdy.

Post autor: Heavy20122 » pn mar 09, 2015 19:49

Przyczyną może być zabrudzony reduktor jedź do nich i powiedz, żeby go przemyli benzyną ekstrakcyjną.


________________________________________________________________________________________
"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."

Kolun
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 06, 2015 16:44

Samochód gaźnie w trakcie jazdy.

Post autor: Kolun » czw cze 11, 2015 15:15

Dzieje się tak po rozgrzaniu silnika ?



ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG-dotyczy tylko inst.lpg”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości